טמפרטורה גבוה XFX HD 7970 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוה XFX HD 7970

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

שמע לי יש 6850 שנמצא סביב ה- 50 מעלות קבוע במנוחה. הסיבה היא כי עכשיו ממש חם והמחשב מונח על הרצפה מיתחת לשידה. עכשיו במאמץ הוא מגיע ל- 80 מעלות. חוץ מיזה אני גם עושה לו OC כבד רצח (ביגלל ghost recon, כבד החרא הזה..אבל נראה בן זונה)..הוא עובר את ה- 80 לפעמים ותמיד אחרי יותר משלוש שעות משחק קורס לי הכרטיס (בגלל ה- OC+חום)...תכלס לא אכפת לי, אני לרוב משחק שעה שעתיים גג ויוצא, אז מעניין לי תז**ן מה הטמפרטורות של הכרטיס או מה אני סוחט מימנו! כל עוד אתה נהנה ומשחק מה אכפת לך מה הטמפרטורות שלו, אם זה יותר מהסף שלו הוא ייקרוס, יש לו הגנות לכך. המחשב הוא כדי לשרת אותך ולא כדי שתהיה לחוץ מה הטמפרטורות שלו..מזותומרת אתה לא יכול לשחק כי הכרטיס על 80 מעלות, הוא קורס לך? אם כן הוא דפוק אם לא, חבר אתה חופר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להיות רגוע הכל בסדר עם הכרטיס.

אני משתמש בHD6990 בלי מזגן בחדר ובמשחק כבד הוא מגיע ל90 מעלות,

ככה שאתה יכול להיות רגוע הכל בסדר אצלך פשוט חם רצח בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר חודש מה נזכרו לענות לי עכשוו אנשים אתם חופרים ולא מבנים אנשים קונים כרטסי מסך אם קרור משופר כי הטמפרטורה שלו יותר נמוחה ב 10 20 מעלות כמו שבדקו אתו בחול לא בארץ החמה שלנו מבתכים לנו מוצרים משופרים ומשלמים בשביל זה יותר אבל המוצר לא עושה את מה שהו צריך וזה לא מתאים למה שרשום בחוברת של הכרטיס ובאתר היצרן למה לפחות שיגדו את האמת ואז הייתי חושב אם שווה לי ההפרש במחיר של 50 100 $ מכרטיס רגיל אנשים פה לא זוכרים שכרטסים של NVDIA היו מגעים ל80 מעלות מנוחה ול110 מעלות במשחק לא OC וחלק היו נשרפים GTX 580 בגירסה הראשונה היה פגם ביצור בגלל מנגנון הגנה ומיצבי מתח חלשים שלה עומדים בעומס תקולים אז מספיק לדבר שטיות גם מי שאמר שאני פרייר ביגלל הספק כוח שילך לחפש את עצמו במקום אחר כתבתי שהיה לי שתי כרטסי 4870X2 אז קצת הבנה לא יזיק 1200W ב600ש"ח במקום 1200 ש"ח היה משתלם לי בשביל 2 כרטסים ואל תשאלו איך קבלתי כזה מחיר אני לא יגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם אל תיעלב..אבל יכול להיות שאתה מתקשה לנסח את הבעיה שלך במיל ובגלל זה הם לא מבינים אותך.

כבר אמרתי לך אם הכרטיס קורס בגלל טמפרטורה, זרוק אותו איפה שקנית ודרוש אחריות...לא דרך מייל! אם לא אתה סתם מכניס את עצמך לסרט...אני עם מזגן בחדר והכרטיס שלי עומד על 42 מעלות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שהטמפ' של הכרטיס תלויה בטמפ' בטמפ' של הסביבה ,גם אם עשרים מאוררים על הכרטיס מסך שלך אתה לא תראה את הטמפ' במנוחה על 10-20 מעלות כשהטמפ' של הסביבה אצלך היא לפחות 25 מעלות וזה בתנאי שיש לך מזגן ..אז תפסיק לחיות בסרט ,כבר הראתי לך כמה טבלאות שמראות שהטמפ' במאמץ של הכרטיס אמורה להיות בערך 75 מעלות ,ואפילו עם כרטיס משודרג דומה לשלך כמו הMSI שהיה באותה הסקירה הטמפ' לא היתה נמוכה משמעותית מגרסת הרפרנס ,בישראל מאוד חם בקיץ ככה שגם עם "משופר" הטמפ' שלך לגמרי סבירה.

ו80 מעלות במנוחה זה בהחלט לא תקין ל99% מהכרטיסים ,אבל אצלך הכרטיס לא עובד ב80 מעלות במנוחה ,אלה ב50 מעלות כמו שאמרת וכל עוד הטמפ' במאמץ תקינה אין לך שום סיבה להתלונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davkl95 אתה לא הבנתה נכון אמרתי שהם מצהרים שהכרטסים שלהם קרים יותר ב10 20 מעלות יותר מכול כרטיס וזה ביגלל השיטה של תא אדוי שהם משתמשים בו את זה אף אחד שאני יודעה לא מקבל אז למה סתם להגיד דברים שהם לא נכונים זה שקר זה אתו דבר כמו לגנוב וזה מה שהם עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכריות אני יודע שאתה וסמני פיסוק לא מסתדרים, אבל אתה חייב לנסות להסתדר איתם!

אני לפני 7 שנים בערך כשהתחלתי פה גם לא הייתי רושם עם סימני פיסוק, מודה!

כשהתחילו להעיר לי על זה עשיתי חושבים עם עצמי ושיניתי את הניסוח שלי + הוספה של סימני פיסוק.

תתחיל בזה שתרשום כל מה שאתה רוצה בלי סימני פיסוק ואז אחרי שסיימת, תעבור ותשים לפחות פסיקים איפה שנראה לך.

ככה תהיה יותר מובן לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davkl95 אתה לא הבנתה נכון אמרתי שהם מצהרים שהכרטסים שלהם קרים יותר ב10 20 מעלות יותר מכול כרטיס וזה ביגלל השיטה של תא אדוי שהם משתמשים בו את זה אף אחד שאני יודעה לא מקבל אז למה סתם להגיד דברים שהם לא נכונים זה שקר זה אתו דבר כמו לגנוב וזה מה שהם עושים

אז הם יכולים להגיד, אתה לא יודע באיזה תנאים הם בדקו את הכרטיס שהם קיבלו תוצאות כאלו, אבל כשזה נוגע לטמפ' אין טעם להסתכל על מה שרשום בקופסא ,אלה להסתכל על מה שרשום בביקורות בפועל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל רע בטמפרטורה בכרטיס שלך, גם אצלי 7970 REF אני מקבל במנוחה איזור ה55-60 מעלות ובמאמץ יכול להגיע גם ל85..

אין מה לעשות, זה הכרטיס וזה מה יש...

אמנם מדובר על קירור DD של אך זה לא אומר כלום.. זה אך ורק אומר שהוא יהיה שקט, אף אחד לא מבטיח לך טמפרטורה נמוכה ב10 מעלות מהREF... בסה"כ מדובר על אותו כרטיס אחד לאחד.

כל עוד הכל עובד תקין, אין הפרעות בתצוגה/קריסות וכ'ו, המשך להנות מהכרטיס ולשחק במשחקים שאתה אוהב, תעזוב את הטמפרטורה בשקט.. אתה גר במדינה מאוד חמה ויש לקחת את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...