טמפרטורה גבוה XFX HD 7970 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוה XFX HD 7970

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

יש הרבה גולשים פה שרק מתלוננים על כול דבר ולא תורמים כלום לנושא וחושבים שהם חכמים אני לא מזלזל באף אחד אני אחד הגולשים שנותן הכי כבור לכולם ולא יורד לרמה נמוכה למרות שאנשים חוזרים על אותם דברים חופרים פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת מאוכזב בקשר לביקורת פה באתר הכרטיס קיבל 30 מעלות חדר 19 מעלות זה הגיוני נחקה שתרד הטמפרטורה קצת וניראה תודה לכול מי שעזר לי

מערכת הבחינות היא פתוחה. גם גשטמפרטורת חדר היא 24 מעלות, טמפרטורה בתוך מארז יכולה להיות 35-38 מעלות, זה מאוד משתנה. בנוסף, ככל שהטמפרטורה גבוהה יותר כך אחוזית גם טמפרטורת הרכיבים גבהה משמעותית איתה. משמע, יכולה טמפרטורת סביבה של 19 מעלות להניב גרפית שפועלת ב55 מעלות במאמץ, ויכולה טמפרטורת סביבה של 26 מעלות להניב טמפרטורת פעולה של 85 מעלות. בנוסף, יש גם גורמים נוספים כמו זרימת האוויר בסביבה, איכות השבב וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכריות דרך אגב יש לי עדכון בשבילך, התקנתי היום שני מאווררים על הדלת של המארז שזורקים אויר על הכרטיס מסך

כמו שלך רק רפרנס ובחדר עם מזגן, במנוחה הכרטיס על 38 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונתי היתה... כרטיס מסך מדגם HD 7970 כמו שלו אבל אצלי רפרנס שפחות טוב משלו.

עם מזגן בחדר זה היה 38 מעלות, ובלי מזגן זה כרגע על 58 מעלות.

ז'תומרת שכשיש מזגן והאויר הקר חודר פנימה, הסירקולציה של האוויר הקר מורידה את הטמפרטורה פלאים בכ20 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמכיר יש לי את המארז P193V3 יש לו מאווריר גדול בצד אבל הכרטיס במנוחה לא מצליך לרדת יותר נמוך ממה שרשום בכול האתרי הבדיקות ובאתר של היצרן שזה 30 מעלות בחדר 19 מעלות אולי בחורף זה היה 30 מעלות הכרטיס המשופר לא עושה עבודה טובה כמו שרשמו פה באתר בביקורת חבל שבועה הבא אני מקווה לקבל תשובה מXFX וניראה אם זה תקין או לא נ.ב ניראה לי השיטה שהכרטיס עובד בה של תא הדויי לא עובד טוב בקייץ החם שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בדקו בחדר עם טמפ' של 19 מעלות וקיבלו 30 ואתה בחדר לא ממוזג בקיץ החם של מקבל 50 במנוחה זה בסדר והגיוני ..

מאוררים לא מקררים את האויר , רק דוחפים אותו לתוך המארז, ככה שאתה יכול לשים עשרה מאוררים בפנים וזה עדיין לא יוריד את הטמפ' של הכרטיס כל עוד טמפ' החדר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את הנושא הזה ואני פשוט בהלם , באיזו עוד שפה להסביר לך בכדי שתבין ? , טוב , אני אנסה :

מה שאתה רואה וקורא באתרים מסויימים ופורומים על הטמפרטורות של הכרטיס מסך שלך , זה לא אומר שגם אצלך ב-100% צריכות להיות את אותם הטמפרטורות , ולמה :

כי כמו שאמרו שטמפרטורות של כרטיסי המסך למיניהם זהו נתון מאוד , אבל מאוד דינאמי , זה אומר שזה מושפע מהאקלים בכל מדינה ומדינה , זה מושפע מהמארז בו מותקן הכרטיס מסך ומיכולות הקירור של אותו המארז , זה מושפע מהטמפרטורה שבחדר בו נמצא המחשב ועוד ועוד ועוד .

בקיצור אין סוף לזה .

עוד דבר , תבין , שלהסתכל ולמדוד טמפרטורות של הכרטיס במנוחה זה דבר לא נכון , אפילו יותר מזה , גם לבדוק טמרטורות במשחק זה גם לא הכי נכון , הדבר הכי נכון לעשות הוא לבדוק את הטמפ' של הכרטיס במאמץ בלבד , מאמץ פירושו לאמץ את הכרטיס מסך בעזרת תוכנה מסויימת שמיועדת לזה ולא בעזרת איזה משחק . דוגמא לתוכנה כזאת היא למשל תוכנת ה-OCCT , תוריד את התוכנה , תתקין ותריץ אותו בכדי שהיא תאמץ את הכרטיס שלך ותעקוב אחרי הטמפרטורות , כמובן עשה זאת לפי המדריך של התוכנה , שגם כן קיים פה בפורום .

ואז כבר תציג לנו את הטמפרוטורות של הכרטיס שלך במאמץ בכדי שיוכלו להגיד לך האם זה תקין או לא תקין .

אני מקווה שעכשיו תבין את ''העסק'' , בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להיות בהלם אני מבין יותר ממה שאתה חושב אמרתי מה שאמרתי ואתה שמעתה את מה שרצתה לשמוע ולא יותר וזה חבל תבין כאשר טמפרטורה במצב מנוחה גבוהה אין מספיק מירבח ביטחון ואז הכרטיס מגיעה ל80 מעלות בקלות בלי מאמץ הקרור לא משפיעה על הטמפרטורה של הכרטיס כאשר הוא על 60 + הקרוור לא מצליח להוריד את הטמפרטורה מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...