כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית

matan007

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה עושים..אין תשובה ברשת האם הבקר הזה עושה את מה שהוא אמור לעשות??

איזה חופר בלתי-נלאה אתה...

כן עושה, לא עושה, כן משפר, לא משפר... אפשר לחשוב שגם אם זה משפר ב10% (וכנראה זה לא) אתה תרגיש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חופר בלתי-נלאה אתה...

כן עושה, לא עושה, כן משפר, לא משפר... אפשר לחשוב שגם אם זה משפר ב10% (וכנראה זה לא) אתה תרגיש את זה.

כואב לך שאנשים שוקלים טוב לפני שהם מוצאים את הכסף שלהם, כדי שלא יהיה לחינם :kopfpatsch: עובדה שעוד בנאדם נתקל באותה התלבטות...לא לכולם גדל כסף בגינה.

מה אתה קובע לי אם אני ירגיש את ההבדל או לא...יודע מה אפילו אם סתם בא לי לדעת שאני מנצל 100% מהכונן...מציק לך?

באתר הזה יש אנשים עם הרבה ניסיון וכמאט כל מה ששאלתי מישהו ניסה או יודע לתת תשובה..אבל אם אין לך לחדש או לתרום לשאלת התרד אז אתה לא חייב לקרוא אותו..חבל סתם "יחפור לך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סתם בא לי לדעת שאני מנצל 100%" ו"לא לכולם גדל כסף בגינה" לא הולך טוב ביחד. :)

או שאתה מגדיר את עצמך כצרכן נבון שמתעניין בתועלת יחסית לעלות, או שאתה מגדיר את עצמך כפריק שחייב להשיג את המקסימום (בעיקר כדי להגיד שיש לו, כי לא משנה כמה בן-אדם פריק סביר שאת ההבדל, אם קיים, הוא לא באמת ירגיש).

ההערה לגבי ה"חפירה" מתייחסת לנקודה אחרת. באיזשהו שלב, כשממצים את כל הידע, וכל השאלות כבר נשאלו ונענו, אתה מגיע לרגע שבו אתה צריך להחליט על סמך המידע שיש לך והשיקולים האישיים שלך. לדעתי עברת את השלב הזה בדיון. אין מידע חדש להוסיף לך, ומי שצריך לקבל את ההחלטה זה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סתם בא לי לדעת שאני מנצל 100%" ו"לא לכולם גדל כסף בגינה" לא הולך טוב ביחד. :)

או שאתה מגדיר את עצמך כצרכן נבון שמתעניין בתועלת יחסית לעלות, או שאתה מגדיר את עצמך כפריק שחייב להשיג את המקסימום (בעיקר כדי להגיד שיש לו, כי לא משנה כמה בן-אדם פריק סביר שאת ההבדל, אם קיים, הוא לא באמת ירגיש).

ההערה לגבי ה"חפירה" מתייחסת לנקודה אחרת. באיזשהו שלב, כשממצים את כל הידע, וכל השאלות כבר נשאלו ונענו, אתה מגיע לרגע שבו אתה צריך להחליט על סמך המידע שיש לך והשיקולים האישיים שלך. לדעתי עברת את השלב הזה בדיון. אין מידע חדש להוסיף לך, ומי שצריך לקבל את ההחלטה זה אתה.

סתם בא לי לנצל 100% מהכונן היא תגובה ברוח ההערה שלך, אמרתה שחופר לך אז יופי אתה לא חייב לעקוב ולי סתם בא לקבל 100%..אבל אם באמת קראתה את כל הדיון הייתה רואה שאני מחלץ קבצי RAR גדולים של 20G ועד היום אני מחכה 6-8 דקות ומסתכל על המסך והמחשב לא יכול לעשות כלום במקביל..אני רוצה לקנות שייקצר התהליך לדקה שניים או כמה שפחות ויאפשר לי לעשות דברים במקביל. עצם העובדה שאני מתייעץ פה בפורום מרמזת על הרגלי הצרכנות שלי..לא אקנה את הכרטיס אם לא אדע שהוא משפר במשהוא את הביצועים.

מה שאתה אומר לי בסוף הוא תהמר..אולי ייתן לך משו אולי לא, זה לא תשובה שמסתדרת עם מחשבים אחרת לא היו 100 ביקורות על כל מוצר כזה או אחר...ושוב אין לי כסף בגינה והאמת שגם לא גינה.

בכל מקרה כנראה שאני לא אקבל על זה תשובה ממישו שניסה בעצמו את הרכיב...והאמת שזו הייתה המטרה לשמה פתחתי את התרד, אולי מישהוא ניסה ויגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, מאה אחוז.

פשוט לרגע עברה לי בראש מחשבה, שיכול להיות שאתה מתלבט כאן במשך 4 עמודים אם לקנות בקר שיעילותו מוטלת בספק יחד עם ה-64 ג"ב, במקום לשים את הכסף על ה-128 ג"ב.

טעות שלי, שכח מזה :s05:

תחבר את הכונן ל-SATA II, במקרה שלך עם הקבצי RAR אתה תראה שיפור גדול כנראה. מהבקר תשכח, חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה. זה מה שאני הולך לעשות כנראה.

אם אקנה את הבקר בכל זאת העדכן אם שווה ויש שיפור.

הדיון נסגר אלא אם כן מישו בעל ניסיון בבקר רוצה לשתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בבקר איכותי שמחירו שווה ערך לSSD.כמו כן בגרף מהסרטון שהבאת מדובר בRAID0 של 2 SSD ולכן SATA 2 מגביל.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16816115077

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=RocketRAID-640〈=heb&cart=13358643004937266

אני גם לא חושב שחיברו אותו ב PCI-E X1 אלא PCI-E 2.0.

זה הפירוט מאתר פלונטר: "PCIe x4 Ver.2.0 interface - Marvell 88SE9128 "

לכן אם תמצא בקר על בסיס Marvell 88SE9128 במחיר שיתאים לך (אני בספק),ויש לך חיבור פנוי של PCI-E 2.0 אז תרכוש אותו.

הנה ציטוט מפורום tomshardware בנושא הבקר הנ"ל http://www.tomshardware.com/forum/273816-32-highpoint-rocket

I think, the card can't read fastest than 1x speed, because it architecture can do it, the PCB doesn't fill completly 4x 8x 16x lane

So, if you are using PCI-E, your max speed is 250MB/s and if you using PCI-E 2.0, your max speed is 500MB/s. You can't add speed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...