כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית

matan007

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים אתם מבלבלים אותי. אני לא מבין בזה..אבל אם אני מוציא 160 שקל בשביל 2% שיפור אני לא קונה..בזבוז כסף. אבל האם זה כך? לפי המספרים של כל ממשק ולכונן עצמו נראה לי זה יוצא יותר!

בקיצור בקרוב תהיה הקבוצתית על ה- M4 . שווה לי לחבר אותו ל- SATA2 שיש לי או לרכוש את הכרטיס הזה שיייתן SATA3? אני מחפש מקסימום ביצועים, אם דיברנו אחוזים, אז כמה אחוז שיפור יהיה? אחד אמר 2% זה נכון או מישו חושב אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי קונה כי בפועל ה לא מגיע למהירויות של SATA 3 במקסימום שלא לדבר בממוצע,לכן ההבדל לא משמעותי כזה.

החלטה אישית שלך אם להוציא 160 שקלים,מה שכן ה 3 עושה הבדל משמעותי מ USB2 לכן אם זה כרטיס משולב ואתה בכל מקרה צריך

USB3, אז תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי קונה כי בפועל ה לא מגיע למהירויות של SATA 3 במקסימום שלא לדבר בממוצע,לכן ההבדל לא משמעותי כזה.

החלטה אישית שלך אם להוציא 160 שקלים,מה שכן ה USB 3 עושה הבדל משמעותי מ USB2 לכן אם זה כרטיס משולב ואתה בכל מקרה צריך

USB3, אז תקנה.

האמת שאני לא צריך USB3 זה סתם בונוס נחמד והאמת שלא מצאתי כרטיס שהוא רק SATA3. בעתיד כנראה ייזמן לי DOK עם USB3.

אבל מהות הקנייה כרגע היא בשביל חיבור ה- SATA3! עכשיו כמו שאמרתי אני מחפש מקסימום ביצועים..אתה אומר ש- לא מגיע לקצה ה- SATA3 ובכל מקרה בתגובות קודמות בדיון התברר שהכרטיס הנ"ל מאפשר עד 4G/S שזה מספיק ל- . מה שאני שואל הוא כמה רחוק ה- M4 מ- SATA2?

גם אני חושב שלא תקבל שיפור משמעותי.

רק עם בקר SATA 3 מובנה על הלוח.

תחבר קודם לSATA 2 ותראה אם יש לך בעיה עם מהירות.

מזותומרת בעייה עם sata2..אני מחפש מקסימום מהירות (פותח קבצי RAR של 20G) מניח שיהיה שיפור אבל השאלה כמה קרוב ל- SATA3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אתה אמרת שאת הקבצים אתה מחלץ לכונן מכני. ככה שבכל מקרה אתה מוגבל.

אתה זוכר נכון אבל בגדול לא בדיוק תארתי נכון תמצב! הקבצים שאני מדבר עליהם הם סרטי BR יש לי מכאני עליו יש אוסף סרטים שאני רוצה לשמור, אבל הרבה סרטים אני פשוט מוריד רואה ומוחק (הכל דרך כבל רשת שמחובר לסטרימר שבסלון) ככה שהרוב יישאר על ה- חוץ מכמה שאני שומר. אגב מה יותר מהיר לרשום מ- לאותו או לרשום מ- למכאני?

חוץ מיזה פסיכולוגית אני לא מוציא כסף על SSD בשביל עוד מקום אלא בשביל ביצועים נטו..אני מחפש להוציא תמקסימום מיכל רכיב שיש לי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הניגון הוא בכלל מהסטרימר ושם כבר צוואר הבקבוק הוא הרשת. מה שאני מדבר הוא הפתיחה עצמה של קבצי הסרטים שיורדים כאוסף של קבצי RAR..שפותחים 20G ולפעמים יותר של קובץ (הפתחיה נותנת קובץ IMAGE בדר"כ) אז יוצא שאני מסתכל איזה 6 דקות על המסך בלי לעשות כלום! המחשב נהיה עגלה באותו הרגע. אם אוכל לקצר את הזמן הזה לדקה שתיים זה שיפור מטורף מבחינתי..ומעבר לזה אם אוכל לעשות דברים במקביל שזה פותח (לשחק למשל) אז עוד יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה,כבר אמרתי לך.אצלי יש SATA 3 בלוח כך שאין לי נסיון עם הבקרים אך ממה שקראתי זה עובד יותר לאט מSATA 2 שעל הלוח.תחבר קודם לSATA 2 ותראה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה,כבר אמרתי לך.אצלי יש SATA 3 בלוח כך שאין לי נסיון עם הבקרים אך ממה שקראתי זה עובד יותר לאט מSATA 2 שעל הלוח.תחבר קודם לSATA 2 ותראה .

צודק זה לא SATA3 מלא, אבל מישו פה בדק ויצא שזה 4G/S שזה יותר ממה שמסוגל ה- SSD וכל דיסק און קי.

כמו שכבר אמרתי..בטוח שאני אראה שיפור ביצועים בין SSD למכני שיש לי היום..אבל אני מחפש מקסימום ביצועים שיכול לתת הכונן שאני קונה!

אגב שאלה נוספת..הרבה פה הזכירו כל מיני סוגי הגדרות ל- SSD שאני ממש לא זוכר מה הם..אבל הם משפרים ביצועים (נדמה לי זה RAID או TRIM) בטח לבקר הזה יש תמיכה בכל אלו שלא בטוח יש לי בלוח??

זה הלוח שלי:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3475

עריכה: פתאום שמתי לב שרשמת יותר לאט מ- SATA2 שעל הלוח..זה כבר ממש הונאה למכור דבר כזה תחת SATA3!! מדובר גם על הבקר הזה ספציפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה בטרים אכן חיונית.זה סוג של פינוי זבל מהSSD שיש אוטומטית אם מתקינים WIN 7.

לגבי המספר שנקבת (4 גיגה ביט) אני חושד שהוא תיאורטי ובמציאות מקבלים פחות מ3 GB\S.אשמח אם תספר מה התוצאה האמיתית :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...