כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הרחבה PCIE שנותן SATA3 ו- USB3 התייעצות ואולי קנייה קבוצתית

matan007

Recommended Posts

הפירוט אצל פלונטר כנראה לא נכון. הבקר הוא ASMEDIA ASM1061.

הנה לכם הבקר שנמצא על הכרטיס הזה:

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=158215

ויש גם כאן דיון:

http://www.ocztechnologyforum.com/forum/showthread.php?98058-Awful-Vertex-3-Performance-with-ASM1061-Controller

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה שכל זה אומר זה שכדי לקבל בקר SATA3 נורמלי צריך להוציא כמה מאות שקלים?

אם כן אז זה די נותן תשובה האם כדאי לקנות את הבקר המקורי עליו שאלתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפירוט אצל פלונטר כנראה לא נכון. הבקר הוא ASMEDIA ASM1061.

לפי הביקורת הזו http://www.bit-tech.net/hardware/2011/01/04/high-point-rocketraid-640-review/5

הבקר הוא Marvel 9128

"The RocketRAID 640 uses two 9128 SATA 6Gbps chips"

נ.ב. פותח הדיון שם לב גם הבקר הזה לא מומלץ בביקורת.

Rocket 620 ב40 דולר יתן אותה תפוקה למי שלא מעוניין בRAID ,יושב על אותו בקר (בודד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך..מי בכלל תיכנן לקנות בקר ב-800 שקל :P אני אקנה עוד כבר. הבאתי אותו כדי לקבל מושג אם יש דבר כזה בכלל בקר דרך PCIE שהוא טוב כמו מובנה בלוח..אבל אתה אומר שלא לכן יצא מבחינת "אם בארזים נפלה שלהבת.." אם ה- 800 שקל הוא גם פחות טוב מ- SATA2 מובנה אז אני יורד לגמרי מעניין קניית הבקר ב- 160 שקל. מעניין אם זה גם ככה בבקרי USB3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתקין את הכונן אולי תראה פתאום שיעלמו לך כל הספקות והוא מספיק לך מעל ומעבר... דבר שני אם אתה ממש רוצה להתנסות בבקר כזה הייתי ממליץ לך באמת לחפש ביקורות על אחד טוב ולראות אם המחיר משתלם ואם כן אז לראות אולי בכלל להביא אותו מחו"ל...

ולסיכום אל תרוץ ותמהר לשום מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות את התוצאות בעצמך בקישורים שנתתי.

מהירות קריאה מעט טובה יותר, אבל ביצועי כתיבה רנדומליים נראים כסובלים קשה.

קשה לשפוט בכל מקרה כיוון שזה בקר כל כך עלום, אף אחד לא עשה עליו ביקורת השוואתית נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הלכתי היום ל- KSP לברר סופית על הכרטיס והמוכר התברר כבעל ניסיון רב וסיכם את הכרטיס במילה אחת: "הכרטיס אינו bootable" , אמר לי את זה אחרי שהסברתי שזה ל- . לכן לא ניתן לשים עליו WIN ולכן אין לו שום תועלת אפקטיבית בשבלי וכל אחד שרוצה את המערכת הפעלה על ה- שלו. חוץ מיזה הוא אומר שהכרטיס דווקא סביר+ ובהחלט נותן יותר מהירות מ- SATA2.

אם מישו יישאל באתר על בקר דומה תדעו שעניין ה- bootable הוא מה שמבדיל בין כרטיסים יקרים לפשוטים..חבל שאנשים ייקנו בלי לדעת דבר חשוב כזה! לא יודע איך אף אחד באתר לא נתקל בזה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה לנצל את הSSD שלך, חבל על הכסף, בקר שעובד בX1 לא באמת יעשה משהו.

יש כמה בקרי כניסה לעולם ה6GB\S, דוגמת הLSI 9220-8I שצריך להגיע אלי אוטוטו.

עם רוחב פס של X8 , ו8 ערוצי 6GB\S תוכל למצות את הכונן במידה והצ'יפסט שלך "חלש" או מבוסס על בקר "צעצוע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה לנצל את הSSD שלך, חבל על הכסף, בקר שעובד בX1 לא באמת יעשה משהו.

יש כמה בקרי כניסה לעולם ה6GB\S, דוגמת הLSI 9220-8I שצריך להגיע אלי אוטוטו.

עם רוחב פס של X8 , ו8 ערוצי 6GB\S תוכל למצות את הכונן במידה והצ'יפסט שלך "חלש" או מבוסס על בקר "צעצוע".

לצערי אין לי בלוח יותר מ- PCIEX1 :'( בכלל הייתי מת לעשות היום CFX עם עוד כ.מסך..לא חשבתי על העתיד לצערי :bash:

סתם לידע כללי:

1)הוא bootable?

2)כמה עלה

:)

3)לנקק שנראה אותו

4)תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...