תחרות מודינג - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות מודינג

sub_man

Recommended Posts

תפסיקו לחלום ותתבגרו כבר, אתם עוד ילדים אתם לא תצליחו בכלום ודיי עם הרעיונות הטיפשיים . בוא נבנה קניון של

סבבה, רק צריך למצוא משקיעים או איזה חנות שתתמוך בנו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו לחלום ותתבגרו כבר, אתם עוד ילדים אתם לא תצליחו בכלום ודיי עם הרעיונות הטיפשיים . בוא נבנה קניון של

אף אחד לא שאל אותך אם זה רעיון טיפשי או לא ואתה לא תקבע גם אם נצליח או לא אז עדיף שלא תגיב תשטויות שלך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כמה מצחיק . אתם מדברים שטויות קודם רוצים לפתוח חנות בסלון ואחר כך תחרות במחסן . תמצאו חיים .

דיי אחי עזוב

אם הם לא יכולים הם יבינו את זה מהר מאוד..

חבל לבאס אותם על ההתחלה

שיהיה לכולם בהצלחה עם כל הרעיונות שלכם

רק אל תקפצו למים עמוקים לפני שאתם לומדים לשחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי אחי עזוב

אם הם לא יכולים הם יבינו את זה מהר מאוד..

חבל לבאס אותם על ההתחלה

שיהיה לכולם בהצלחה עם כל הרעיונות שלכם

רק אל תקפצו למים עמוקים לפני שאתם לומדים לשחות..

כל דבר יש פעם ראשונה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שאתה מגזים כשאתה אומר "תיפלו לבור" מה קרה כאילו זה עניין של חיים ומוות , תירגע קצת

וד.א אתה מדבר ברבים אני בסך הכל אמרתי שאם זה יסתדר אז אני בעסק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להפסיק לצחוק על הטיפשות שלכם , אתם תבינו רק כאשר תיפלו שאתם מתקרבים לבור ?

לא יצא מזה כלום נקודה ...

זו הפעם הראשונה שאני באמת מסכים עם משהו שאתה אומר ! ;) בגיע הזמן ! חח...

ובקשר לחלום שלך אז לפי דעתי זה יכול להיות נחמד רק מה במקום לעשות מזה

תחרות יהיה יותר פשוט וקל בשבילך לארגן מעין שבו כל אחד יציג את המחשב שלו.. יותר פשוט

וחוסך הרבה כאב ראש לא נחוץ.. זו דעתי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס כולם, מה קרה, אנשים עם כוונות טובות רוצים רק לעשות טוב ואתם באים בגישה המגעילה שלכם

גועל נפש...

אני בעד תחרות/מפגש של וכדי למשוך אנשים אפשר פשוט לקבוע שאחרי זה, זה ימשך לLAN פארטי קטן

ונראה לי שאם תדברו פה עם האחראי של האתר הוא יוכל לתת לכם תשובות בקשר לקשרים עם חברות אחרות, זו ההתמחות שלהם

שיהיה בהצלחה, אני מקווה לראות תאריכים בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד רעיון טוב זה לאן פארטי קטן....

אני מצטרף להכל לא ממש איכפת לי רק תארגנו ואני בא עם עוד חברה,

וכל אלה שהתנגדו ואמרו את זה כבר מיליון פעם תסתמו תפה כבר שמענו ת'דעה שלכם אז יאללה חלאס כבר!,

עכשיו מי שירצה להצטרף שיגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להפסיק לצחוק על הטיפשות שלכם , אתם תבינו רק כאשר תיפלו שאתם מתקרבים לבור ?

לא יצא מזה כלום נקודה ...

וואלה אתה גדול :P לא האמנתי שאגיד את זה, אבל אני מסכים איתך !!! ;D

הוא צריך להבין, מה שדיברתו איתו כבר מספר ימים, שלאתרים גדולים יש ביסוס, ולרוב הבסיס הזה מאפשר להם לארגן ארועים, כך שזו לא בעיה אם רוצים, אז אין שום סיבה שמישהו אחד יבוא ויתחיל ביוזמות חסרות מטרה...

דניאל, אתה תבוא לתחרות שלהם ?? ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה רעיון גדול נהפוך את זה למפגש שבו כל אחד יציג את מחשבו וכל מי שבא לא חשוב מאיפה גם סתם קהל שרוצה יקבל דף ויבחר את המודינג בכי טוב לדעתו ומי שיזכה בזה יקבל משהו, אני כבר שלחתי מכתבים לכמה חנויות ומחכה לתשובה.

עכשיו אני צריך משתתפים אנשים שיודעים שהם יביאו תמחשב שלהם ואנשים שיהיו קהל . ובמיוחד אם יש אתר שרוצה יענו שהדבר הזה יהיה שלו רק שיגיד אז HWzone אני הייתי מאוד רוצה שאתם תשתתפו ותכנסו חזק בארוע אז אנשים תגיבו ומי שיכול לעזור שבבקשה יעזור כי כולנו צריכים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...