קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה] - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Diablo 3 - [ההרשמה סגורה]

Shmonzi

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תצרף אותי בבקשה, עותק אחד של הגירסא הרגילה.

limp_bizkit127@hotmail.com

אני רוצה גירסאת אספנים

מועניין באספנים

limp_bizkit127@hotmail.com

אספנים .

אפשר להצטרף להזמנה? כמה לאספנים?(לא ראיתי פרטים ברורים בהחלה)

אפשר להצטרף, מהדורת אספנים תעלה לך (נכון לתאריך שבו נכתבה ההודעה) 425 ש"ח. תירשם לפורום 3 הישראלי (יש קישור בתחילת האשכול.

dima.c67@gmail.com

מהדורה רגילה תעלה לך (נכון לתאריך שבו נכתבה ההודעה) 200 ש"ח. תירשם לפורום 3 הישראלי (יש קישור בתחילת האשכול).

תודה על התשובות, אני מעוניין ב גרסאת האספנים

מייל: fearless@bezeqint.net

מהדורת אספנים תעלה לך (נכון לתאריך שבו נכתבה ההודעה) 425 ש"ח. תירשם לפורום 3 הישראלי (יש קישור בתחילת האשכול.)

אוקיי אז אני מעונין באספנים(בהנחה שמחיר לא יהיה מופקע :silly: ) DVIR41@GMAIL.COM

תוכל לקנות את מהדורת האספנים בכ-425 ש"ח. תירשם בקישור שניתן בתחילת האשכול.

תודה על התשובות, אני מעוניין ב גרסאת האספנים

מייל: fearless@bezeqint.net

תוכל לקנות את מהדורת האספנים בכ-425 ש"ח. תירשם בקישור שניתן בתחילת האשכול.

מתי המכירה נסגרת?

אני עדיין מתלבט.

עדיף שתהיה רשום עכשיו, ואם לא תרצה פשוט תבקש לצאת מאשר שתתחרט שלא יכולת כאשר המכירה תסגר.

שלום לכולם,

החבר'ה מ- 3 (שאיחדנו איתם כוחות לפני מספר ימים) כבר הצליחו להוריד את המחיר. גרסאת האספנים כעת עומדת על 425 ש"ח, והגרסא הרגילה של המשחק תעלה לנו 200 ש"ח. כמובן שישנם עוד שלבים, והמחירים אינם סופיים. אך כעת, אפשר להתחייב שאלו המחירים שניתנו לנו.

עוד פרטים בנוגע לחנויות:

אנחנו לא נקנה דרך פריק מפני שאין להם לא את הרצון ולא את היכולת לעשות את ההזמנה הקבוצתית הזאת.

PCgames לא יכולים גם כן לעשות את ההזמנה הקבוצתית, אך אם המצב ישתנה הם ידאגו לעדכן.

ארקדיה עושים מסיבת השקה ב-22:00, ב-14 למאי. המחירים איתם עוד לא סופיים, כלומר שהמחיר הסופי ייתן בהמשך השבוע הבא.

לגבי מדיה גיים, אני יודע שהם עושים גם כן מסיבת השקה לדיאבלו בדיוק כמו ארקדיה, אך אני לא יודע פרטים לגבי המשא ומתן איתם.

שיהיה יום טוב לכולם,

דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שיהיה בארקדיה - הכי קרוב בשבילי.

זה מאוד מפתה להזמין את גרסת האספנים, אבל לא שיחקתי בדיאבלו אף פעם, ואני לא יודע אם אני אוהב את המשחק. אני מאוד אוהב את סדרת WC (כולל WOW), אדיש לגמרי ל-SC, ודיאבלו נראה בסגנון שלי מבחינת הסיפור, אבל אין לי מושג לגבי המשחקיות. כנראה שאני אשאר עם הגירסה הרגילה בינתיים. (כבר נרשמתי, אין צורך להוסיף אותי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שיהיה בארקדיה - הכי קרוב בשבילי.

זה מאוד מפתה להזמין את גרסת האספנים, אבל לא שיחקתי בדיאבלו אף פעם, ואני לא יודע אם אני אוהב את המשחק. אני מאוד אוהב את סדרת WC (כולל WOW), אדיש לגמרי ל-SC, ודיאבלו נראה בסגנון שלי מבחינת הסיפור, אבל אין לי מושג לגבי המשחקיות. כנראה שאני אשאר עם הגירסה הרגילה בינתיים. (כבר נרשמתי, אין צורך להוסיף אותי.)

גם אני מקווה שיהיה בארקדיה, אין לי ממש איך להגיע למדיה גיים.

מעוניין בגירסא הרגילה

xstr3me@gmai.com

מעוניין בגרסא רגילה אחת dsiak80@gmail.com

תוסיף אותי בבקשה

ariel.noob4ever@gmail.com

תוסיף אותי בבקשה

ariel.noob4ever@gmail.com

היי,

הרשימה אצלנו כבר לא כל כך רלוונטית מפני שאני מנסה לנתב את כל האנשים שאני יכול למצוא כבר ל- 3 הקהילה הישראלית.

יש לנו יותר מ-150 אנשים שם כבר, שזה מספר מאוד מאוד מרשים. אבקש מכם להירשם לשם ולהגיד שהופנתם מ-HWzone.

תודה רבה,

דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, יש לי שאלה אליכם, נגיד ויש לי כבר רישון של המשחק, ואני רוצה גם לקנות אספנים, אני יכול בפועל רק לשדרג את הרישון שיש לי (זאת אומרת לזרוק רישון אחד לפח) או שזה 2 קודים נפרדים, אחד רישון משחק, ואחד משדרג אותו לאספנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעונין תודה..

היי תומר, אבקש ממך להירשם בפורום שפרסמתי בהתחלה.

חבר'ה, יש לי שאלה אליכם, נגיד ויש לי כבר רישון של המשחק, ואני רוצה גם לקנות אספנים, אני יכול בפועל רק לשדרג את הרישון שיש לי (זאת אומרת לזרוק רישון אחד לפח) או שזה 2 קודים נפרדים, אחד רישון משחק, ואחד משדרג אותו לאספנים?

לפי מה שהבנתי, זה אפשרי לעשות overwrite לקוד הישן, ולהעביר אותו למשתמש אחר. עדיף שתפתח ת'רד בפורומים ב-battle.net בכדי לוודא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...