ממיר HOT MAGIC - הדבר הכי מסריח של שנת 2012? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממיר HOT MAGIC - הדבר הכי מסריח של שנת 2012?

Milford Cubicle

Recommended Posts

השבוע קיבלתי מהוט ממיר MAGIC במקום ממיר ה-VOD HD הרגיל שלי.

מה אגיד לכם? אני באמת מאמין שזה הולך להיות הדבר הגרוע ביותר שיקרה לי בכל שנת 2012 לפחות.

- ממשק פשוט מחורבן. לחיצה על החצים ימינה/שמאלה מקפיצה לי איזה מסך טיפשי של מדריך תוכניות שבנוי בצורה הכי גרועה שאני יכול לחשוב עליו, במקום להציג לי את פס המידע הרגיל (שמופיע עם החצים למעלה/למטה).

- ניצול גרוע של שטח התצוגה, בכל רחבי הממשק (וניסיתי גם לשחק עם הגדרות הרזולוציה בממיר, זה לא ממש עוזר).

- פונטים קטנים ולא נוחים.

- איטיות מחרידה אפילו בגלילת פס המידע בין הערוצים (כלומר הגלילה בפס המידע בלבד, בלי מעבר בפועל בין הערוצים) שאין שום סיבה שלא תהיה חלקה לחלוטין, אבל במקום זה היא מזעזעת לחלוטין.

מה זה הזבל האורגני הזה??

אני כנראה הולך פשוט לוותר על יכולות ההקלטה, שבמילא לא באמת חשבתי להשתמש בהם יותר מדיי, ולחזור לממיר ה-HD הנורמלי הקודם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מדבר על ה MAGIC-HD. כן זה גרוע. אפילו ההקלטה לא עובדת מי-יודע-מה.

עוד רשמים שלי:

א. אופציית ה StartOver לא עובדת כמעט. לחיצה על העיגול האדום מקפיאה את התמונה והקול לכמה שניות, אח"כ יש מסך שחור ואז הממיר חוזר לשידור Live (ולא מהתחלה).

ב. Pause / Play / Rewind / Forward על שידור חי תוקע את הממיר. אני עושה Pause לכמה שניות ואז שוב Play והממיר פשוט נתקע (צריך לכבות ולהדליק מהתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם צודקים בהחלט.

מה שיותר גרוע הוא שגם מי שעכשיו מבקש ממיר HD (בלי יכולות הקלטה) מקבל את אותו ממיר גרוע, במקום את ממירי ה-HD הקודמים שעבדו סבבה.

אני כבר שלושה חודשים עם הממיר הגרוע הזה וסוף סוף הצלחתי לשכנע אותם לתת לי במקומו ממיר HD מהישנים (לפני כן היה לי ממיר רגיל).

כבר שלושה חודשים שהם מבטיחים "עוד מעט יצא עדכון גרסה שיפתור את כל הבעיות", וזה כמובן שקר מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה. אני כשהצטרפתי לטריפל פלטינום לפני כשבוע ביקשתי ממיר HD רגיל ולא הייתה שום בעיה. לפני כמה ימים כשהטכנאי הגיע הוא שלף את הממיר ("HOT HD") חדש ישר מהקופסא, עם הניילון עדיין על ה Front Panel. הממיר טוב פי כמה מונים אבל אין שום אופציית MAGIC (וזה לא רק הקלטה, אלא גם סתם Pause/Play על שידור חי).

בנוגע לעדכון גרסא - מקריאה בפורומים של HT מסתבר שכן היה עדכון לא מזמן שפתר די הרבה בעיות. הממיר הזה היה עוד יותר חרא לפני כן, אם זה בכלל אפשרי.

עריכה:

הגרסא האחרונה היא 394I ויש בה כמה שיפורים.

http://www.hometheater.co.il/vt160513.%D7%A9%D7%95%D7%97%D7%A8%D7%A8%D7%94-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%94-394-%D7%9C-Magic-HD

כשהטכנאי התקין את הממיר ראיתי אותו עדכון תוכנה ולכן הנחתי שאני נמצא כבר על 394I, אבל בדקתי עכשיו וזהו לא המצב, לכן אני גם מאמין שזה לא המצב אצלכם. כרגע הגרסא אצלי היא 393I.

אני אנסה לבצע עכשיו עדכון תוכנה ידני ואפרסם פה את התוצאות.

עריכה 2:

טוב, ***. ביצעתי עדכון תוכנה אבל הגרסא עדיין על 393. כנראה שהגרסא החדשה היא רק לנסייני / עובדי HOT. לפחות זה מעודד שיש גרסא חדשה ושעובדים הפיתוח בממיר. ע"פ HOT הגרסא תעלה בשבועות הקרובים לשאר הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממיר עלוב.

1. מישהו מצא את מדריך התכניות הרגיל עם אפשרות לקפוץ ימים ושבועות? בזבוז זמן לחפש תכנית שרוצים לסמן הקלטה.

2. בממיר HD הרגיל ובכל ממיר אחר כשרציתי להגיע לדוגמא לערוץ 55 הייתי מקיש 055 במקום לחכות עוד כמה שניות. פה הממיר לא מכיר 0 (אולי בגלל שהוא אפס :pissed: )

3. הפונטים בפס המידע מאוד קטנים ביחס לגודל שהוא תופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוכים הבאים למועדון...

פעם ביום אני מעדכן גרסא ומייחל לשיפורים... (מחזיקים כפתורי החצים, מנתקים את הכבל ומחזירים..)

קיצר קדחת בצלחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ משתמשים ב HT מומלץ לבצע עדכון גרסא ב 23:15 / 23:30 (הזוי!) אני אנסה אז.

ממיר עלוב.

1. מישהו מצא את מדריך התכניות הרגיל עם אפשרות לקפוץ ימים ושבועות? בזבוז זמן לחפש תכנית שרוצים לסמן הקלטה.

2. בממיר HD הרגיל ובכל ממיר אחר כשרציתי להגיע לדוגמא לערוץ 55 הייתי מקיש 055 במקום לחכות עוד כמה שניות. פה הממיר לא מכיר 0 (אולי בגלל שהוא אפס :pissed: )

3. הפונטים בפס המידע מאוד קטנים ביחס לגודל שהוא תופס.

1. אין שום EPG נורמלי כרגע. הדבר הכי דומה זה ה"מדריך תוכניות" בתפריט.

2. תקיש את הערוץ כרגיל ללא ה- 0 ובסוף תלחץ Select.

3. אומרים שתוקן בגרסא 394.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם צודקים בהחלט.

מה שיותר גרוע הוא שגם מי שעכשיו מבקש ממיר HD (בלי יכולות הקלטה) מקבל את אותו ממיר גרוע, במקום את ממירי ה-HD הקודמים שעבדו סבבה.

איזה סוג של ממיר HD נחשב לממיר "טוב"?

אני נזהר מלשדרג את המכשיר, כרגע בממיר מוצג התפריט הישן והטוב (בצבע אדום). לפני כמה זמן הם שידרגו את הממשק והתפריטים לצבע שחור מזעזע... מקווה שלא יהיה עדכון אוטומטי, לפי מה שאני זוכר זה היה מאוד לא נוח לעבוד עם התפריט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ברגע זה הצלחתי לעדכן את הגרסא ל 394. אני ממליץ לכל מי שיש לו את הממיר לבצע עדכון גרסא ידני:

1. הוצאת כבל המתח מהממיר

2. לחיצה על הכפתור האמצעי בפאנל הקדמי (חץ למעלה)

3. חיבור כבל המתח לממיר תוך כדי המשך לחיצה על הכפתור, עד שמופיע מסך עדכון תוכנה.

ניתן לוודא את הגרסא ע"י כניסה להגדרות -> המגדרות מערכת -> מידע טכני -> שדה "גרסת תוכנה" 1.00.394I

כרגע אני בודק את השינויים בגרסא הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דיונים על הנושא בhometheater

http://www.hometheater.co.il/forum15

אמרו שעדכון 394 עוזר, אבל עדיין הממיר על הפנים.

בין השאר גם אמרו שהקשיח חסר תועלת במחשב (המידע ככל הנראה מוצפן).

בכל מקרה, היום בשעה טובה החליפו לי את הממיר לממיר HD מהסוג הקודם (של Thomson).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים טובות, עוד לפני שהגיעו ממירי הHD למיניהם, דיברתי עם איזו מנהלת בHOT על הממירים שלהם.

התלוננתי על איטיות הפעולות בין לחיצה ללחיצה, וגם על באג מטומטם שלא מהעולם הזה.

בכמה מערוצי הסרטים ועוד כמה ערוצים אחרים, הופיעה כמה שניות אחרי מעבר לערוץ, פרסומת.

הפרסומת לא עברה לבד והיה צריך ללחוץ על EXIT בשלט כדי להעיף אותה.

משהו קרה, אני לא זוכר בדיוק מה, שאחרי EXIT הופיע משהו אחר ואז שוב היה צריך ללחוץ EXIT ואז שוב הפרסומת הופיעה, וחוזר חלילה.

היא אמרה שזה לא יכול להיות, אם היה כזה דבר היא היתה יודעת על זה כי אנשים היו מתלוננים.

תבינו, מדינה של מיליוני אנשים, ואני תמיד הראשון/היחידי שמתלונן (ובאיחור).

אמרתי לה לכי תבדקי בעצמך, והיא עשתה זאת איתי על הטלפון, וגם לה זה קרה.

נחשו כמה זמן לקח להם לסדר את הבעיה ?

חודשים רבים.

הציוד שלהם תמיד זול ומיושן.

התוכנה שלהם כנראה נעשית כתחביב ע"י אחד העובדים שעסוק במשהו אחר.

ורק אני והצל שלי מודעים לעניין ומכירים בקיומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן באמת חסר תועלת. חיברתי אותו למחשב והוא פשוט ריק, Uninitialized כביכול. אין מחיצות אין שום דבר. (וזה לאחר שכבר הקלטתי).

לגיל: כן, אפשר להשתמש בהארד-דיסק ככונן חיצוני לכל דבר.

מה ששמתי לב בנתיים:

א. התפריטים קצת יותר מהירים ונסבלים.

ב. הפונטים הוגדלו (פס המידע עדיין ממלא משהו כמו 70% מרוחב המסך, אבל הטקסטים גדולים יותר).

ג. אופציית ההקלטה תוקנה (אצלי היה מקליט מסך שחור). כמו כן הניגון של ההקלטה (הרצה קדימה, אחורה) חלקה יותר וללא קפיצות מוזרות.

מה לא תוקן:

א. מעבר בין ערוצים בפס המידע עדיין איטי להחריד.

ב. StartOver עדיין לא עובד. (אבל כבר לא תוקע את הממיר!) :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...