מחשב גיימניג עד 5000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימניג עד 5000 ש"ח

dor18

Recommended Posts

למה אתה מתעקש על כרטיס בודד כשהציעו לך פה כבר מפרט שכולל מערך חזק יותר?

אם אתה לא מכיר חנויות מומלצות יותר ומומלצות פחות אני מציע שתיכנס לפורום "צרכנות" תקבל את כל המידע שאתה צריך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לאחר בירורים שעשיתי , ושקראתי בפורום הבנתי שמערך כרטיסים הוא טוב אבל לא תמיד , אז חשבתי ללכת על כיוון של כרטיס חזק אחד כרגע ובעתיד לשדרג למערך.

ולגבי החנויות , תודה אני יברר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שבעתיד לא תוסיף כרטיס מסך נוסף מכמה סיבות

* כשה-570 ייחלש ויתיישן כנראה שגם לא תמצא אותו במלאי תצטרך להתבסס על אחד משומש שלא תקבל עליו אחריות סביר להניח.

* כנראה גם שכשרצה להוסיף כרטיס נוסף עקב היותם כרטיסים לא מודרניים בעתיד יהיה לך כדאי יותר לקנות כרטיס אחד חזק שיהיה עדיף על שניהם.\

אם אתה מחפש ביצועים עדיפים קח עכשיו מערך כרטיסים (קיימת תמיכה בכל כותר שמכבד את עצמו וכל אחד כזה שיצא בזמן האחרון בטח אלו שייצאו בעתיד, אין לך מה לדאוג בהנחה שזה הכיוון) אלא אם אתה מתכנן הוספה של כרטיס נוסף בחודשים הקרובים יהיה מיותר לחשוב שתוסיף כרטיס נוסף בעוד שנתיים-שלוש וכנראה שהדבר יתברר גם כטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכול גם לחכות עם הכרטיס מסך ולחכות לסידרת ה7000 שהושקה.

אבל אני חשבתי ככה היה לי הרבה מחשבות לקחת 2 6850 אוו לקחת כרטיס אחד של 6950 ליפתוח אותו ל6970 ובעתיד ליקנות עוד

אחד ולעשות מערך ואז חשבתי על זה אמרתי לעצמי למה?

בעוד כשנה שנתיים הכרטיס יחזיק מעמד וירדו המחירים יהיו כרטיסים טובים יותר מדגם חדש יותר עם יותר ביצועים באותו מחיר ואפילו פחות.

תחשוב רגע על הכסף של שתי 6950= 2600 שקל!!! לעומת מערך שיחזיק אותך לתקופה ששוה 1400 שקל.

אני חשבתי אחרי הרבי סיבוכים והרבה מחשבות זה לא יתמוך בזה זה לא יעשה ככה פה זה לא טוב ככה זה לא ניראה לי

ועוד הרבה מהמחשבות האלה.

בעיקרון לא מנסה לשכנע אותך רק נותן חומר למחשבה כי בסוף מי שמחליט וקונה זה אתה.

אני חושב לקחת משהוא שיכול להחזיק כשנה עד שהסינים יקבלו איזון וירדו המחירים ואז לדעת שעשיתי תדבר הנכון.

חבר שלי אמר לי הוא משקיע כמוני בבורסה והוא יותר משקיע בעולם והוא אמר לי גם לפני חודש שהדולר יגיע ל4

והוא רק מתחיל לטפס.

אז אמרתי למה לא ? נחכה ניראה מה יהיה עם יעלה הפסדתי עם ירד הרווחתי +.

תעשה תחישובים שלך ומאחלה לך את הקנייה הכי טובה שיש.

אהה ולגבי הכרטיסים והמחשב עצמו היתקשרתי כמו כן אמרו לי שהלוח שלי כבר הוזמן מחול וכנראה הוא מחר שמה כל החלקים הגיעו ורק מחכים ללוח אם.

אז אם הוא יגיע מחר אני יגיד לך עם כדאי או לא .

שמח שיכולתי לתת לך חומר למחשבה כמו כן תיראה שיותם הרקיב לי את המפרט ושאלתי ושאלתי והוא ענה ועזר לי .

עכשיו הוא יגיד לי לך תיקנה מארז מקרטון אני ילך יקנה ואלה אני סומך על הבן אדם שאין דברים כאלה הסביר לי כל דבר!!

כמו כן ללכת לקנות כרטיס אחד ואז לקנות את אותו הכרטיס אחרי שנה למה?

קח שתי כרטיסים טיפה חלשים שנותנים יותר ביצועים יותר שווה ואז כל שנה שננתים תחליף.

!!!!!!!!

אין לי ניסיון בדבר הזה של CF אני פשוט קראתי מלא מלא מלא מה שאני נותן פה זה דעות שאותם אני חושב עם תרוצה לקחת תיקח עם לא תיכול פשוט לא להיתיחס אני עושה חישובים כלכלים זאת העבודה שלי אני משקיע כסף בדברים בורסה נדלן ועוד ועוד לאט לאט תלומד תשוק המכירות

ומי שחושב שאני טועה מוזמן להגיד לי למה ואולי אני ילמד עוד ועוד (:

ידע זה כוח!!!!

ועם תרוצה כרטיס יחיד שאני ראיתי אותו בעניים שלי ואת הביצועים זה 580GTX שזה כרטיס מפלצת!

570 לא ראיתי אני יגיד לך רק על מה שראיתי ,הכרטיס (GTX580) זה ואו עם לא היתי קצר בכסף היתי חוטף אותו אבל אין מה לעשות הכסף משחק אצל רובנו.

אז בקצרה תיתחדש תעשה תבחירה שלך ותחליט ואל תישכח כמו שאמרו לי מחשבים ופיתוח אתה יוצא מדלת החנות זה כבר ישן.

בהצלחה ומאחל לך שמפרט הזה יתן לך ביצועים מטורפים שאפילו לא חשבתה שיש אפילו עם תילך על כרטיס מסך כמו 9500GT שיתן ביצועים של הGTX600.

(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...