הגבלות ב-Hotnet? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלות ב-Hotnet?

GolanBerlin

Recommended Posts

זה ידוע שיש סטייה של עד כ - 10% לכיוון החיובי או השלילי

זה אומר שגם אם תקבל 1.8 זה בסדר גמור

בדרך כלל הסטייה לכיוון השלילי (מהניסיון שלי לפחות)

והצורה שהצגת את הדברים הייתה קטנונית ולכן קיבלת את התשובה בהתאם

אגב, לפותח הדיון, שדיברתי עם התמיכה של HOT ואף הקלטתי את השיחה נאמר לי שזה שטויות ושהסעיף קשור לחברת HOT ולא לספקית שלה - HOTNET

וברגע שיגבילו את תעבורת הגלישה, אני מבטיח לך שרק מהפורום הזה HOT יאבדו המון לקוחות ..

הם לא יקחו את הסיכון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ידוע שיש סטייה של עד כ - 10% לכיוון החיובי או השלילי

זה אומר שגם אם תקבל 1.8 זה בסדר גמור

בדרך כלל הסטייה לכיוון השלילי (מהניסיון שלי לפחות)

אוקיי, תודה. מעולם לא קיבלתי הגבלה כזו (עד שהיה לי 30Mbps הורדה ו- 1.5Mbps העלאה כולל), אבל אני אחיה עם זה. ניסיתי לוודא שלא פספסתי כלום בבדיקה.

והצורה שהצגת את הדברים הייתה קטנונית ולכן קיבלת את התשובה בהתאם

אם תסתכל על תחילת הדיון על ה- 1.9Mbps, אתה תגלה שזה התחיל כהערת אגב ופליאה. זה לא משהו ששווה מבחינתי פתיחת שרשור חדש. סה"כ התפלאתי על X ובפועל קיבלתי תשובה על Y. לא משנה, זה נמחק מבחינתי. התשובה שלך הספיקה לי.

אגב, לפותח הדיון, שדיברתי עם התמיכה של HOT ואף הקלטתי את השיחה נאמר לי שזה שטויות ושהסעיף קשור לחברת HOT ולא לספקית שלה - HOTNET

אז בפועל להוטנט כספקית אין "הגבלה" בניגוד לבזב"ל, למשל, שמגבילה אותך ל- 65GB תעבורה חודשית?

וברגע שיגבילו את תעבורת הגלישה, אני מבטיח לך שרק מהפורום הזה HOT יאבדו המון לקוחות ..

הם לא יקחו את הסיכון הזה

אין ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שרוב המשתמשים לא עוברים חצי מזה (וזה בהגזמה).

עם כל הכבוד אתה יכול לדבר בשם עצמך,

אני לדוגמא עברתי 600GB בפחות משבוע וחצי, לא משנה מה הורדתי אבל זה רק בשבוע וחצי.

ואני מניח שאני לא לבד בארץ או בין (הבודדים)כפי שאתה מתאר אם בכלל.. שהורידו בנפחים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רוב המשתמשים".

אין מידע מדוייק לגבי הנושא הזה. אני אישית אופטימי.

אני לא צריך לפרט שרק משחקי וצפייה ותכנים כמו בYOUTUBE והורדת סרט 1 או 2 +תוסיף את הגלישה החודשית של רוב המשתמשים "הסבירים" יכולה בקלות לעבור את ה50 -65GB בחודש. וכל זאת בלי שנוסיף סרטי HD לפי הצורך , או הורדת תכנים כבדים אחרים אם יש כאלה ושהם רלוונטים לאותם גולשים "שלא מגיעים למחצית מזה כפי שאמרת"

זאת באמת בדיחה ה 50GB בסעיף ואני מאמין שהמון לקוחות יעזבו אותם אם הם יתחילו לאכוף זאת.

רק נדגיש שאני אומר זאת ולעיל שכל זאת מתייחס למהירויות גבוהות ולא לנמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להתבייש בפורנו HD שלך....

מנהל יקר :) הפורום נועד לרשתות ולכן לפי העניין הצרכני וגם המקובל אם יורשה לי להוסיף... לא חרגתי מהנושא, ורשמתי שלא משנה מה הורדתי כי זה לא לגיטימי :)

פשוט מהדגש שאיך אותו בחור ניסח את המשפט הזה נראה היה כי עוד רגע הוא מדבר בשם הרוב, ופשוט הייתי חייב להגיב לעניין הזה ספציפית.

והדגשתי את נושא ההורדה בסגר גודל כזה שאפשרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

זאת באמת בדיחה ה 50GB בסעיף ואני מאמין שהמון לקוחות יעזבו אותם אם הם יתחילו לאכוף זאת.

רק נדגיש שאני אומר זאת ולעיל שכל זאת מתייחס למהירויות גבוהות ולא לנמוכות.

ראה תמונה מצורפת ותדע ממה צריך לחשוש. למרות הסעיף מהגן עליהם ונראה הוגן כלפיהם, בפועל הם יכולים לממש סעיף לרעת לקוח. אני מדבר על עריכת נתוני רוחב פס והגדלתו לכמות בא להם בשביל לסחוט כסף מלקוח. ואין פה אפשרות של מונה ללקוח כדי שיוודא שהוא לא חורג רוחב פס מותר.

הנה עוד בן אדם שמודאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...