הגבלות ב-Hotnet? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלות ב-Hotnet?

GolanBerlin

Recommended Posts

למה שתעבור? 2Mb ב-upload זה מה שהמנוי שלך נותן.

לא הבנת. התכוונתי שבניגוד להורדה שבה אני מגיע למהירויות של 100Mbps ומעלה בחיבור קווי - אני לא מגיע למהירות של 2Mbps בהעלאה בחיבור קווי. יש לך איזה הסבר לתופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אתה כן מגיע ואפילו העלאת תמונה של זה.

אם אתה מתכוון שאתה מגיע "רק" ל-1.9 ולא ל-2.0 , אז תפסיק להיות קטנוני.

תגיד, למה אתה מטריל אותי?

שאלתי לגבי ה- 2Mbps. אני שואל בשביל לדעת, כי זה מעניין אותי, ואולי אפילו על הדרך לקבל פתרון, ולא בגלל שאני קטנוני או מכל סיבה אחרת. אם עבור 100Mbps אני מקבל סטיה חיובית של 1-2Mbps, אני תוהה למה אין סטיה כזו גם עבור ההעלאה. אם ניקח מקדם "שגיאה" של 2% שיש בקצב ההורדה, אני מצפה לראות סטיה דומה, קרי של 0.02-0.04Mbps (תוספת) באיזור ההעלאה. אם אין לך תשובה אז תגיד "אני לא יודע", "אין לי מושג" או פשוט אל תגיב, אבל מה זה התשובה הזו? "תפסיק להיות קטנוני"? מי אתה שתקבע לי מה קטנוני ומה לא? ממש חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm::screwy: בקשר להגבלה של HOT זה רק הפחדה של נצגי נזק המיקרה שלי יום ראשון התקשרתי להיתנתיק מבזק 3 נצגים נסו להגיד לי לא כדיי לי לעזוב את כי HOT מגבלים את נפח הגלישה וביגלל זה הרבה חוזרים לבזק ואז אמרתי להם שגם מגביל בחוזה שלהם את ניפח הגלישה הם אמרו לי לא נכון הם לא עושים את זה ורק אחרי שאמרתי שיש לי את החוזה של ואני היתלונין ושיש לי קשרים אפו שצריך מיד הם שתקו ואז נתקו אתי מגעלים ושקרנים מנסים להפחיד את הלקוח יותר אנ י לא חוזר לבזק נזק

בזק לא מגבילים, מאיפה אתה מביא את השטויות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ו/או תשתית שלא מגבילים, למיטב ידיעתי. שמעתי שאורנג' כספק ביתי לא מגבילים, אבל מעולם לא בדקתי את זה.

לפי מה שידוע לי - נטויז'ן ו- 012 מגבילים ל- 100GB, בזב"ל מגבילים ל- 65GB והוטנט מגבילים ל- 50GB.

נראה לי שברגע שספקיות האינטרנט כולן מגבילות אותך, ההגבלה על התשתית היא רק תוספת "גיבוי" למעטפת קיימת, כך שזה לא באמת משנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 ואורנג' התאחדו אז גם שם זה 100G (והאנטרנט שלהם נוראי בניגוד למה שהיה לפני האיחוד).

הגיוני.

לפני איזה איחוד היה נוראי? :) כש- 012 היו לבד (ולא קיבלתי את הסיומת של סמייל), קיבלתי חיבור נהדר. איך שהם נכנסו זה השתנה, אבל לא היה לי כוח לשנות את זה. בהמשך נטשתי לבזב"ל. עכשיו עם החיבור של 012 לאורנג' (שהיא חברה לא רעה בכלל אבל אילן בן-דב עושה ממנה סמרטוט), 012 נהפכו להיות גוויה. הם לא מסוגלים/רוצים להתמודד עם התחרות הקיימת וחבל (בשביל הלקוחות שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מטריד אותך, אני מנסה להבין מה אתה רוצה מהחיים שלנו.

רשמתי "מטריל", לא "מטריד". אתה לא מטריד אותי. למה מטריל? מכיוון שאין שום קשר בין השאלה ששאלתי לתשובה שנתת, וכנראה שאין לך תשובה למה ששאלתי והעדפת לנסות "לחנך" אותי בפורום (אני שואל שאלה לגיטימית שקשורה לידע נטו שאין ספק שאין לך מושג לגביה, ואתה עונה לי שאני "קטנוני") ולא חלילה לתקן או להסביר, אם רשמתי משהו שהוא לדעתך לא מדויק. לא לכל אחד יש מושג לגבי מה שנשאל כאן, זה לא הופך את השואל ל"קטנוני" או לכל דבר אחר. שאלתי שאלה בצורה מנומסת מתוך רצון לדעת ולא בגלל שחסרים לי בחיים 100Kbps. אז במטותא ממך - במקום לרדת לפסים אישיים על שאלה שלא מתאימה לך או שאישית לא הבנת, אני אשמח שתשאיר את התשובה למי שמבין. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שאלת "למה אני לא מגיע למהירות 2 מגה של המנוי שלי" כאשר לפני כן הצגת תמונה שבה אתה כן מגיע אליה (ל-1.9).

אני ניסיתי להבין מה אתה רוצה, כי השאלה שלך לא ברורה. היו שתי אפשרויות, ולשתיהן התייחסתי: א. משהו היה לא ברור בשאלה/הסבר שלך; ב. אתה מתקנטן על 0.1.

אחרי שהבנתי שהאופציה הנכונה היא ב' , אז כן - זאת התשובה שיש לי לתת לשאלה הזאת. שהכל בסדר ואתה סתם קטנוני.

אתה רוצה לקרוא לי טרול? תהנה. בוא נראה איך תשרוד פה עם הגישה הזאת לאנשים שעונים לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שאלת "למה אני לא מגיע למהירות 2 מגה של המנוי שלי" כאשר לפני כן הצגת תמונה שבה אתה כן מגיע אליה (ל-1.9).

מבחינתי, ומבחינת כל אחד אחר - 2000Kbps=!1900Kbps.

אני ניסיתי להבין מה אתה רוצה, כי השאלה שלך לא ברורה. היו שתי אפשרויות, ולשתיהן התייחסתי: א. משהו היה לא ברור בשאלה/הסבר שלך; ב. אתה מתקנטן על 0.1.

יש גם אופציה ג. בתנאים אופטימיליים, אני עובר את ה- 100Mbps בהורדה, ואני תוהה למה אני לא עובר את ה- 2Mbps בהעלאה, כאשר בבירור זו לא בעיה של כרטיס או מגבלה כלשהי, והצגתי את ההפרשים באחוזים. למעשה, רוב הזמן אני על 1.8Mbps אבל נתתי את המהירות המקסימלית שקיבלתי כשאני מחובר ישירות למודם עם כרטיס 1Gbps. אם זה לא ברור - זו שאלה לגיטימית, ואין לה שום קשר להתקטננות.

אחרי שהבנתי שהאופציה הנכונה היא ב' , אז כן - זאת התשובה שיש לי לתת לשאלה הזאת. שהכל בסדר ואתה סתם קטנוני.

אתה רוצה לקרוא לי טרול? תהנה. בוא נראה איך תשרוד פה עם הגישה הזאת לאנשים שעונים לך..

התשובה שלך, "אתה מתקטנן", היא לא רלוונטית כתשובה ובכלל. אם זה היה פורום צ'אט, הייתי "זורם" איתך. מכיוון שאני שואל שאלה מקצועית, אני מקווה לקבל תשובה מקצועית (או לא לקבל תשובה כלל), לכן, התשובה שלך מבחינתי היא טרוליזם במיטבו. הכי פשוט שלא תגיב כי אין לך מושג, או בגלל שאתה לא מבין אותי, אבל במקום זה אתה מחליט לתקוף אותי. אני בינתיים שרדתי כאן מעל 6 שנים (אתה מוזמן לבדוק בפרופיל) ותמיד השאלות והתשובות שנתתי היו ענייניות. למרות שאתה מנהל כללי, אני אשמח שגם אתה תגיב כך, גם אם השאלה (הרלוונטית לפורום זה) לא מתאימה לידע הפרטי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...