הגבלות ב-Hotnet? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלות ב-Hotnet?

GolanBerlin

Recommended Posts

בס"ד

מצאתי את הדיווח הבא בפורום מסויים:

‏תסתכלו בהסכם בין לקוח לבין חברת הוט. הסכם לפי מבצע הידוע של 100 מגה .

4f4b8dea7c78a65c1.jpg

ועכשיו תשימו לב אל האותיות הקטנות.

4f4b8e230e4058841.jpg

הוט מגבילה נפח חודשי של הנתונים ל - 50 גיגה.

נשאלת השאלה, למה אני צריך של 100 מגה עם נפח זניח של 50 גיגה? נא להיזהר!!

מישהו יכול להסביר לי מה הכוונה? מה הולך פה? לא ממש הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי להכיר הרבה חברות אחרות, אני יכול לדבר רק על בינלאומי (שאני מחובר אליהם), כאשר חידשתי חוזה - הופיע גם אצלי איזושהי הגבלה.

כששאלתי מה זה, נאמר לי לא להתייחס כי בגדול לא אוכפים את זה.

מאחר ואני לא מוריד במאסות, לא היתה לי אף פעם בעיה.

בסה"כ, לפי דעתי, נראה לי שהוט (כמו בינלאומי), הכינו לעצמם הגנה מסוימת במידה ומשתמש מסוים מוריד הרבה מאוד וכל הזמן.

כל עוד זה לא מפריע לעומס התעבורה הכללי, כנראה שלא יעשו כלום. אם יתחילו פקקים ותלונות משתמשים - הם יוכלו להגביל את כולם או את המשתמשים הכבדים.

הכי בטוח - לברר את הנושא מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכן הסעיף בחוזה הוא שאם אתה מוריד+מעלה יותר מ50 גיגהבייט בחודש, יכולים להאט את החיבור שלך, לעצור אותו, או לחייב אותך בתשלום 'קנס' על החריגה כפי ראות עיניהם. בנוסף, אם בא להם, הם יכולים להחליט לשנות את ההגבלה כך ש(נגיד) מהחודש הבא הנפח לחריגה יהיה 20GB.

בקיצור, מדובר בסעיף דרקוני ומגוחך לחלוטין, שבשום מצב לא יעבור בבית משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, איך בדיוק מודדים כמה ג'יגה ניצלתי? וזה מנוצל רק גם ע"י גלישה או רק ע"י הורדה+העלאה?

כי אני רק גולש ומוריד קבצים. אני לא מעלה... איך אני יודע אם עברתי את הגבול?

ואי אפשר להביא אותם לבית משפט כדי שישנו את הסעיף הזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סעיף כסת"ח שקיים בכל חברה, הנפח משתנה מחברה לחברה אבל הוא קיים אצל כולם

למה הוא נועד? למקרה ש....

הבעיה היא שהמקרה זה לעולם לא יגיע כי אז אנשים פשוט יקפצו לחברה אחרת, אחרי הכל בימינו כבר אין התחייבויות לחברות השונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הגבילו אותי היום ל4MB במקום 100MB.

באמת?!

מוזר מאוד.. אני הצטרפתי ל100 מגה לפני בערך שבוע וחצי כבר עברתי את ה50 ג'יגה.

(מוריד ומעלה הרבה בטורנט) ואצלי הכל בסדר בנתיים.

רק אתמול הורדתי BF3 ששוקל לבד בסביבות 15 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מגבילים אף אחד...

כתבו בכל מקום, לפחות 100 פעמים, החברות כרגע לא עושות שימוש בסעיף הזה. חלק מחברות הסלולר כן עושות בו שימוש אבל באינטרנט הבייתי אף אחת לא משתמשת בו ותיהיו בטוחים ש HOTNET ו HOT לא ישתמשו בו בחודשים הקרובים (כל הרעיון של המהלך שלהם היה שכולם יעברו להוט וישארו שם לא יעברו ויעזבו).

בקשר לחוקי או לא חוקי, הסעיף חוקי וקיים ברוב המדינות בעולם ובחלק גדול מהן גם בשימוש. הדבר היחיד שחסר בסעיף זה התשלום הנוסף שנשלם על כל 1G של חריגה, נתון זה יפורסם ביום שיתחילו להשתמש בהגבלה חודשית (כרגע לא ניראה כאילו בארץ הולכים לעשות מעבר כזה וגם תמיד אפשר לעצור אותו כמו שקרה בקנדה).

בהרבה מדינות בעולם משלמים X "כסף כלשהו" בחודש למהירות מסויימת, לכל משתמש יש 10-20G בחודש שהוא יכול להשתמש בהם בחינם ועל חריגה של כל 1G הוא ישלם Y תשלום נוסף.

בכל מקום זה מעט שונה, יש חברות שנותנות 10G בחודש אבל תעבורה חופשית ולא מוגבלת ל STEAM/XBL/PSN/HULU וכו' ויש חברות שנותנות 50G ובלי שירותים שבלי הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מגבילים אף אחד...

כתבו בכל מקום, לפחות 100 פעמים, החברות כרגע לא עושות שימוש בסעיף הזה. חלק מחברות הסלולר כן עושות בו שימוש אבל באינטרנט הבייתי אף אחת לא משתמשת בו ותיהיו בטוחים ש HOTNET ו HOT לא ישתמשו בו בחודשים הקרובים (כל הרעיון של המהלך שלהם היה שכולם יעברו להוט וישארו שם לא יעברו ויעזבו).

בקשר לחוקי או לא חוקי, הסעיף חוקי וקיים ברוב המדינות בעולם ובחלק גדול מהן גם בשימוש. הדבר היחיד שחסר בסעיף זה התשלום הנוסף שנשלם על כל 1G של חריגה, נתון זה יפורסם ביום שיתחילו להשתמש בהגבלה חודשית (כרגע לא ניראה כאילו בארץ הולכים לעשות מעבר כזה וגם תמיד אפשר לעצור אותו כמו שקרה בקנדה).

בהרבה מדינות בעולם משלמים X "כסף כלשהו" בחודש למהירות מסויימת, לכל משתמש יש 10-20G בחודש שהוא יכול להשתמש בהם בחינם ועל חריגה של כל 1G הוא ישלם Y תשלום נוסף.

בכל מקום זה מעט שונה, יש חברות שנותנות 10G בחודש אבל תעבורה חופשית ולא מוגבלת ל STEAM/XBL/PSN/HULU וכו' ויש חברות שנותנות 50G ובלי שירותים שבלי הגבלה.

מה אתה מדבר סתם ? אני אומר לך מניסיון. קמתי הבוקר לאינטרנט שמוגבל ל4 מגה אחרי שאתמול הכל היה טוב ב100 מגה.

לבחור מעליו, אני הורדתי בסביבות 400GB, אבל עדיין , גם כשהייתי ב12MB הורדתי כמויות דומות ולא הייתה שום הגבלה.

אתם מוזמנים לקרוא את הדיון שפתחתי. אני עומד לצרף לשם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר סתם ? אני אומר לך מניסיון. קמתי הבוקר לאינטרנט שמוגבל ל4 מגה אחרי שאתמול הכל היה טוב ב100 מגה.

לבחור מעליו, אני הורדתי בסביבות 400GB, אבל עדיין , גם כשהייתי ב12MB הורדתי כמויות דומות ולא הייתה שום הגבלה.

אתם מוזמנים לקרוא את הדיון שפתחתי. אני עומד לצרף לשם .

הדבר היחיד שאתה מספר זה שהיום אתה מוריד במהירות 4Mbps. אי אפשר להסיק מזה שמגבילים אותך ישירות. יש אנשים (ואני ביניהם) שהורידו והעלו מאות ג'יגה בייטים והמהירות נשארה אותו הדבר תחת הוטנט.

אז כנראה שהבעיה היא במחשב שלך, בראוטר, במודם או תקלה הנדסית כלשהי. לא, לא מגבילים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...