HD6850 VS HD6870. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD6850 VS HD6870.

apelt

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נאמר פה שאין הבדל ויזואלי בין הכרטיסים, אבל חלק אומרים שברזולוציות גבוהות כן יש...

יש לי מסך 24' 1920X1080, ואני לא מעוניין להחליף כרטיס עוד שנה.

האם ה HD6850 עונה לי על הצרכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי עם הכרטיס מסך הזה עם רזולוציה 1920*1080 אני כרגע עדיין מרוצה ממנו והוא מריץ כל משחק על ההגדרות הבינוניות-גבוהות אבל מידי פעם יש משחק שקצת כבד עליו,כמו ש giloman אמר אם אתה משחק פה ושם הוא יספיק,אם אתה יותר רציני ומשחק הרבה אז תיקח אחד יותר חזק ,לי יש את הכרטיס הזה כבר שנה ו4 חודשים ועכשיו אני מוכר אותו ורוצה לקחת אחד יותר חזק כי התחלתי לשחק יותר ואני רוצה שהמשחקים הכבדים יותר ירוצו חלק יותר ועל הגדרות גבוהות יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון.

האם ניראה לך הגיוני שלחייל (בעל תזרים מזומנים דל) , שרוב זמנו בצבא יקח כרטיס באלפי שקלים בשביל לשחק משחק פה ושם פעם בשבוע.

אם היתי הבן של גידאמך היתי אומר לך קנה את הכי טוב והכי יקר, כסף חתיכת נייר אבל לא כך הדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oren2012, תפסיק לחטט לאנשים בכיסים וברצונות. אם יש לך הודעות שתורמות אתה מוזמן להגיב,

אם אין לך הודעות שתורמות אתה מוזמן שלא להגיב

אם תגיב הודעות שלא תורמות ומעבר לכך מרגיזות\מעליבות ופוגעות, אז אני אחליט שאתה לא תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון.

האם ניראה לך הגיוני שלחייל (בעל תזרים מזומנים דל) , שרוב זמנו בצבא יקח כרטיס באלפי שקלים בשביל לשחק משחק פה ושם פעם בשבוע.

אם היתי הבן של גידאמך היתי אומר לך קנה את הכי טוב והכי יקר, כסף חתיכת נייר אבל לא כך הדבר

הנה לך סיבה למה לא לקנות כרטיסים עד 500 שקל...

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/HD_7750_iCooler/5.html

כמו שאתה יכול לראות לבד, מתוך רשימה של 16 משחקים, 3 מהם היו שחיקים ברזולוציה בינונית וממוצעת להיות למסכי 22~", 1680X1050...

500 שקל היום פשוט לא מספיק כדי לתת חווית גיימינג סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא ישחק ברזולוציה 1024X728 , יעבוד לו דה לוקס. וחברות המשחקים עובדות עם יצרני הכרטיסים.

גם בכרטיס הכי מעאפן הוא ישחק בכיף עם קצב מינמילי של 21 פריימים לשניה לכרטיס זול 5570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא ישחק ברזולוציה 1024X728 , יעבוד לו דה לוקס. וחברות המשחקים עובדות עם יצרני הכרטיסים.

גם בכרטיס הכי מעאפן הוא ישחק בכיף עם קצב מינמילי של 21 פריימים לשניה לכרטיס זול 5570

מה אתה אמיתי ?

לשחק ב1024 על מסך 1680 ? בדקת מתי שהוא אך זה נראה ? לעשות הכל רק לא "לצאת פראיר " ולשלם מעל 500 שקל ?

21 פריימים לשניה ? ניסית פעם לשחק בקצב שכזה ?

אני חושב שב 500 שקל האלה תקנה לך מגאסון וכמה מאות משחקים... אתה תהנה באותה צורה ואפילו לא תצתרך לשדרג אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oren2012 נשמה מאיפה נפלת עלינו עם השטויות שאתה מדבר? 21 פריים לשניה זה "לשחק בכיף"???? ועוד ברזולוציה של 1024*768 ????????? ברזולוציה הזו ועוד בטח זה יהיה על הגדרות נמוכות אי אפשר לשחק בשום משחק מודרני "בכיף" כי הכל נראה חרא ברזולוציה הזו ובטח שלא ב 21 פריים לשניה שזה קצב בלתי שחיק בשום משחק מודרני (אולי בסוליטייר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השצחקתם אותי, מבחני קבלה לפורם.

מספיק שיש איזה פלצפן עם מליון הודעות, נהייה סגן נשיא הפורום. 5 כוכבים ואפס ידע.

הפלייסשטיישין 3 משדר למסך ברזולוציה של 800X600 במצב הטוב ובמקסימום 1024X768 , אין סוף במירוץ אחר הכרטיס הטוב.

שיצא כרטיס חזק, חברות המשחקים יוצאי משחק עם עיבוד איטי. שיצא כבר כרטיס טוב לרזולוציה גבוהה יוציא מסך פול פול HD עם תמיכה 3D .

לכן הכלל בחיים, תקנה בתקציב הנמוך ביותר את הכרטיס המשתלם ביותר. זה האינדיקציה ולחסוך 150 ש"ח זה הכיון, אם כבר הוא מתלבט בין 2 הכרטיסים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...