תאורה אחורית לטלוויזיה (סרטון בעמוד 2 ) - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאורה אחורית לטלוויזיה (סרטון בעמוד 2 )

itsik1231995

Recommended Posts

diagramd.jpg

בגדול זה השרטוט

פשוט שיש 4 ערוצים במקום 3, ועל אחד מהם אני מנסה לחבר עוד לדים אבל אז כול הלדים באותו ערוץ (בערוצים האחרים לא ) עובדים ממש חלש

הטרנזיסטורים שאני משתמש בהם הם BC547B ולא BC547A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט חתכתי את החוטים של הסטריפ וחיברתי על זה עוד סטריפ :nixweiss:

לחבר עוד טרנזיסטור + נגד לאותו ערוץ של האנדרואינו ? אותו טרנזיסטור ? ... כי אין ברשותי את החלקים ואני יצטרך לקנות(ולחקות שיגיע ..)

אני ינסה לחבר רק את הסטריפ החדש בלי הישן ויעדכן קודם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

וואחד הקפצה, אבל אין לי כוח לפתוח דיון חדש בנושא :P

הרכבתי לפני כמה חודשים סט ambilight מבוסס על amblone. יצא נפלא.

זה עם 4 ערוצים, 1 לכל צד ו- 2 למעלה.

כמה בעיות עם amblone:

כמות ערוצים מוגבלת ותלויה מאוד בסוג הארדואינו שמתשתמשים בו. נראה לי ה- mega עם הכי הרבה יציאות PWM וגם איתו יצא לי מקסימום של 4 ערוצים. לפחות בלי לשנות משמעותית את הקוד של amblone.

טוחן מעבד בלי מלח. צריך להוריד את ה- loops וה- priority לדי נמוך כדי להמשיך לעבוד על המחשב עם תוכנות כבדות (משחקים לדוגמה)

לא עובד עם משחקים במצב של מסך מלא, עובד לי רק עם windowed mode. ולא כל משחק תומך borderless אז יכול להציק לפעמים. עם לא זכור לי שראיתי בעיה.

אני מתכנן לשדרג את הסטאפ הזה ולעדכן ל- . ככה החישוב של הצבעים לא יתבצע על המחשב הנוכחי ובכך לא ייפגע בביצועים. שימוש ב- pi גם מאפשר לי לא להיות מוגבל על מצב של "חלון" כי הוא בעצם הולך לעבוד כמו מסך נפרד (HDMI לכרטיס לכידה והתמונה משוכפלת אליו)

זה ידרוש למצוא כרטיס לכידה ש- raspbian תומך בו ועם איכות טובה, כמובן גם יעלה את המחיר של כל העסק, אבל התוצאה הסופית צריכה להיות משמעותית טובה יותר

http://hackaday.com/2014/05/18/a-raspi-ambilight-with-hdmi-input/

זה גם מאפשר להשתמש בסטריפ לדים WS2812/WS2801 ככה שאני גם לא יהיה מוגבל בערוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...