תאורה אחורית לטלוויזיה (סרטון בעמוד 2 ) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאורה אחורית לטלוויזיה (סרטון בעמוד 2 )

itsik1231995

Recommended Posts

צודק סליחה אולי לא הייתי מספיק ברור,

איך אתה מנתח את האות של התמונה,

מאיפה הוא מגיע? ולאן הוא מתחבר, אם זה דרך ה- של המחשב, מה רץ במחשב?

היית ברור לגמרי. האות מנותח ע"י תוכנה שרצה על המחשב, לרוב משתמשים ב Boblight. התשובות פה כבר בת'ראד וחבל לשאול סתם.

התוכנה שרצה על המחשב מנתחת את התמונה שמוצגת כרגע על המסך. אם רוצים את האפקט הזה על תכנים מהממיר, מחברים אותו למחשב באמצעות כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני מתכנן להשתמש בשיטה הזו כדי להכין AmbilightClone עם 14 ערוצים.

אני מצפה לתאור מדוייק של מהלך הבנייה של זה :P

היתי רוצה גם לעשות משהו כזה, אבל שלי כנראה הולך ליהיות מורכב יותר, אני צריך לחבר את זה לשני מחשבים (אני עובד איתם ביחד עם KVM Switch) אין לי מושג איך אני הולך לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על החפירה אבל אם יש לי מסך 37 אינץ' ואני רוצה לכסות את כולו, כמה אורך של לד אצטרך?

ואם אין לי ניסיון באלקטרוניקה זה עדיין אפשרי להצליח לעשות את זה?

עריכה:

האם שווה לקנות את הערכה הנ"ל :

http://www.adafruit.com/products/461

+ ארדואינו הכי פשוט (Uno)

ולעקוב אחרי ההוראות פה?

http://www.ladyada.net/make/adalight/

זה נראה הכי פשוט לבן אדם חסר ניסיון בהלחמה ואלקטרוניקה.. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ערוצים זה ?

3 מטר יספיק לך

אני לא בטוח שאני יודע מה זה ערוצים לצערי..

עריכה:

הנה המפרט..

• 12mm diameter (0.45") 75mm deep (1.5")
  • 88mm / 3.5" apart on the strand
  • 25 pieces per strand
  • New! These pixels use a WS2801 chip for full 24 bit color
  • 5V power, 60mA maximum per pixel (LED on full white)
  • 2-pin SPI-like protocol
  • WS2801 Datasheet for the chip inside each pixel
  • Brightness: Red = 3.3 Lumens/300 mcd, Green = 10 Lumens/1000 mcd, Blue = 2.7 Lumens/300 mcd (mcd calculation based on full 120 degree beam)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שזה 25 ערוצים. אבל לא בטוח שפס כזה יכסה 37".

אני מניח אז שאני יכול לקנות שתי פסים ואז לחתוך וזה יכסה את הכל?

ד"א בנוגע לזה שזה לא PWM חומרתי, יש מציב שזה יגריע מהאיכות לעומת אמבילייט עם PWM חומרתי?

פשוט החבילה הזאת נראת לי הכי פשוטה בשבילי משום שאין הרבה הלחמה של חוטים וזה נראה ממש פשוט ליישום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצועה אחת (25 לדים) היא באורך של 2.1 מטרים. שים לב גם שבכל מטר+- יש 12 לדים, מה שיתן לך תאורה חלשה יחסית לרצועות לדים SMD סטנדרטים עם 30 ואפילו 60 לדים בכל מטר.

בנוסף תצטרך תוכנה שיודעת לשלוט ב 25 / 50 ערוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצועה אחת (25 לדים) היא באורך של 2.1 מטרים. שים לב גם שבכל מטר+- יש 12 לדים, מה שיתן לך תאורה חלשה יחסית לרצועות לדים SMD סטנדרטים עם 30 ואפילו 60 לדים בכל מטר.

בנוסף תצטרך תוכנה שיודעת לשלוט ב 25 / 50 ערוצים.

אוקיי אז זה לא נשמע כזה טוב.

בלי ידע וניסיון בהלחמה ואלקטרוניקה, אני יוכל להצליח להלחים את הלדים לדרייברים? אני פשוט לא רוצה לקנות את הדברים בלי להיות בטוח שאני יכול לבצע את העבודה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א בנוגע לזה שזה לא PWM חומרתי, יש מציב שזה יגריע מהאיכות לעומת אמבילייט עם PWM חומרתי?

לא יגרע מהאיכות, רק גורם לעבודה הרבה יותר פשוטה.

בלי ידע וניסיון בהלחמה ואלקטרוניקה, אני יוכל להצליח להלחים את הלדים לדרייברים? אני פשוט לא רוצה לקנות את הדברים בלי להיות בטוח שאני יכול לבצע את העבודה P:

לא צריך להלחים כלום, כל הלדים משורשרים ב4 חוטים: מתח, אדמה ו2 לתקשורת (מחוברים בצורה הדומה לשיפט רגיסטר).

על כל לד יש ג'וק שיודע לקבל את התקשורת ולדחוף 3 לדים בPWM.

לכן גם הלדים האלה כל כך יקרים.

היתרון בכך שהתוכנה שלך בארדואינו היא מאוד מאוד פשוטה וכל מה שהיא עושה זה לשלוח ערכים של צבע ללדים בכל רגע נתון.

כמובן שקוד המקור כבר מופיע באתר, אז כל מה שנשאר לך לעשות זה לחבר 4 חוטים ולהדביק את הלדים.

החסרון כמובן הוא המחיר, ב40$ אתה מקבל 25 לדים, תלוי בעוצמת ההארה שלהם וגודל הטלויזיה זה אולי יספיק ואולי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יגרע מהאיכות, רק גורם לעבודה הרבה יותר פשוטה.

לא צריך להלחים כלום, כל הלדים משורשרים ב4 חוטים: מתח, אדמה ו2 לתקשורת (מחוברים בצורה הדומה לשיפט רגיסטר).

על כל לד יש ג'וק שיודע לקבל את התקשורת ולדחוף 3 לדים בPWM.

לכן גם הלדים האלה כל כך יקרים.

היתרון בכך שהתוכנה שלך בארדואינו היא מאוד מאוד פשוטה וכל מה שהיא עושה זה לשלוח ערכים של צבע ללדים בכל רגע נתון.

כמובן שקוד המקור כבר מופיע באתר, אז כל מה שנשאר לך לעשות זה לחבר 4 חוטים ולהדביק את הלדים.

החסרון כמובן הוא המחיר, ב40$ אתה מקבל 25 לדים, תלוי בעוצמת ההארה שלהם וגודל הטלויזיה זה אולי יספיק ואולי לא.

לגבי ההלחמה התכוונתי ללדים רגילים שאין להם PWM BUILT IN.. האם להלחים אותם לדרייברים זה מסובך ואצליח ללא ניסיון בהלחמה ואלקטרוניקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...