עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לשרשר ראוטר ל HOTBOX?

catsmonster

Recommended Posts

יש לי ראוטר D-link DIR655, והיום התקינו לי את ההוטבוקס. הכתובת של הHOTBOX היא 192.168.1.1, וה DIR655 יושב על 192.168.2.1.

יש מחשבים שמחוברים ל HOTBOX ישירות, ויש כאלה שמחוברים ל DIR655.

האלה שב- D-link לא מקבלים , ואין גישה גם דרך האלחוטי לאינטרנט.

המטרה בסוף היא לבטל את האלחוטי של ההוט בוקס, ולהשתמש רק באלחוטי של ה DIR655, וכן שהמחשבים ב- DIR655 יקבלו גישה לאינטרנט. איך ניתן לשרשר את הראוטר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא חייב להגדיר אותו כמודם, אין בעיה ששניהם יעבדו ביחד.

מה שאתה צריך לעשות זה לקנפג את הראוטר שלך כסוויץ אלחוטי.

אני לא מכיר את הממשק הספציפי של DLINK, אבל תצטרך לקנפג IP סטטי לנתב שלך בתוך ה-subnet של הוטבוקס ומחוץ לטווח של ה-DHCP, לבטל DHCP ולחבר את הנתב של הוט לאחת היציאות הרגילות של הנתב, לא WAN, אלא אם יש לך הגדרה שהופכת את ה-WAN לחלק מהסוויץ.

אם אתה משאיר בשניהם אינטרנט אלחוטי, עדיף שלא יהיה באותו ערוץ.

------

אתה מוזמן להשתמש במדריך הזה:

http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

שים לב רק שאין צורך בכבל מוצלב עבור חיבורים של 1G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חמישה מחשבים שצריכים חיבור קווי, ורק ארבעה חיבורים בכל ראוטר. אין דרך לגרום להם לעבוד במקביל כך שיהיו לי שבעה חיבורים? (חיבור אחד נלקח מההוטבוקס כדי להעביר מידע ל- DIR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא חייב להגדיר אותו כמודם, אין בעיה ששניהם יעבדו ביחד.

תצטרך לקנפג IP סטטי לנתב שלך בתוך ה-subnet של הוטבוקס ומחוץ לטווח של ה-DHCP..

------

אתה מוזמן להשתמש במדריך הזה:

http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

אחלה של דבר!

מישהו יודע בבקשה מה טווח הכתובות שה HOTBOX מחלק ב DHCP שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי , תגדיר את ההוטבוקס כמודם ,חבר אותו ליצאת הWAN בDIR655 ותן לו לנהל את העסק ,אם אתה צריך עוד חיבורים קנה סוויץ' נורמאלי של אחת החברות - הם לא כאלו יקרים ...אל תסתבך סתם עם ההוטבוקס הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לצרוב DD-WRT על הנתב שלך אז אתה יכול לחבר את ההוטבוקס אל כניסת הWAN ולהגדיר bridge בין WAN לLAN+WLAN, לבטל DHCP בנתב וזה אמור לעבוד טוב.

אבל אני חושב שהאופציה הזו לא קיימת בקושחה המקורית.

אז אתה צריך לבטל DHCP בנתב שלך ולהגדיר בנתב DHCP Relay שהוא בעצם ההוטבוקס ולחבר בניהם בחיבורי LAN

עריכה:

מסתבר שהאופצייה כן קיימת בקושחה המקורית, בהגדרות אתה יכול לבחור את מצב העבודה של כניסת WAN, פשוט תבחר Bridged, חבר את ההוטבוקס לWAN, וזה אמור להיות בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן ל-DIR-655 כתובת שמסתיימת ב-253.

תודה לביא,

אך יש לי כבר זוג מדפסות ברשת שמסתיימות ב 254 ו 253 ועוד סטרימר ב 245 (שאפשר כמובן להעביר ל 252).

באופן עקרוני יש ל HOTBOX טווח כתובות רחב יותר שאינו בשימוש? נגיד מ 201 ועד 254?

שמוליק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב הזה לא ברור לי מה טווח כתובות ה-DHCP של ה-HOTBOX. אם 253 ו-254 תפוסים, תן לו 252. המטרה היא להשאיר מלמטה כמה שיותר כתובות פנויות כך שה-DHCP לא יטפס על התקנים קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לצרוב DD-WRT על הנתב שלך אז אתה יכול לחבר את ההוטבוקס אל כניסת הWAN ולהגדיר bridge בין WAN לLAN+WLAN, לבטל DHCP בנתב וזה אמור לעבוד טוב.

אבל אני חושב שהאופציה הזו לא קיימת בקושחה המקורית.

אז אתה צריך לבטל DHCP בנתב שלך ולהגדיר בנתב DHCP Relay שהוא בעצם ההוטבוקס ולחבר בניהם בחיבורי LAN

עריכה:

מסתבר שהאופצייה כן קיימת בקושחה המקורית, בהגדרות אתה יכול לבחור את מצב העבודה של כניסת WAN, פשוט תבחר Bridged, חבר את ההוטבוקס לWAN, וזה אמור להיות בסדר.

אז מה בסופו של דבר אפשרות עדיפה? המדריך שהביאו לי בלינק או מה שאתה הסברת?

ומה הכוונה בלצרוב DD-WRT? (סליחה על הבורות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מזה DDWRT אז אולי עדיף שלא תנסה.. זו קושחה חלופית ומתקדמת לנתבים, אני התקנתי על ה615 שלי והוא עובד הרבה יותר טוב עכשיו.

האפשרות העדיפה זה מה שמוסבר בעריכה, זה מאוד פשוט לבצע, לחבר את הוטבוקס לWAN של 655, והגדרת 655 לעבודה במצב Bridge תחת Network Setup, זה אמור לקחת דקה שתיים ומאוד פשוט.

רק שים לב שהכתובות IP לא מתנגשות, כדאי לתת ל655 כתובת שנמצאת באותה קבוצת IP של ההוטבוקס, נגיד הוטבוקס הוא 192.168.1.1 והוא מחלק כתובת בין 192.168.1.2-50 אז ל655 אתה יכול לתת כתובת למשל 192.168.1.250, ככה לא תיהיה התנגשות אך עדיין תוכל לגשת אל 655 בלי בעייה מכל מחשב.

אם יש לך הגדרת Gateway אז שם את מכניס את הכתובת של ההוטבוקס.

אם לא יעבוד אז תנסה את המדריך שהביאו לך בלינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...