תוצאות בדיקה להוט + בזב"ל 100Mbps עם/בלי גיימר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות בדיקה להוט + בזב"ל 100Mbps עם/בלי גיימר

barman

Recommended Posts

היי,

אשמח אם תכניסו לכאן קצת בדיקות (speedtest, פינגים, טרייסים, הורדות ישירות משרתים גדולים וכל מה שנראה לכם רלוונטי) כדי שאוכל להכריע בקרוב בהתלבטות בין הוט+בזב"ל לבין הוט+הוטנט על 100Mbps. כמה שהבדיקות טריות יותר כך ייטב.

תודה לכל המשתתפים במלאכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי,

אמנם "התנדבתי" להכנס ל"ניסוי" של הוטנט, אבל אני אשמח שתתרמו את התוצאות שלכם כאן בבזב"ל על 100Mbps, כדי שיופיעו באופן מרוכז, לטובת כולם.

אם לא יהיו פה תוצאות מרחיקות לכת, כנראה שאני אנקוט באופציית ההקפאה בחודשים הקרובים (ואז אם יהיה חיבור ישיר עם/בלי שעובד על הכבל החדש והוא יציב, אז המצב עשוי להתהפך). תודה מראש על העזרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

כרגע סיימתי את כול תהליכי החיבור עם הוט + בזב"ל ולהלן התוצאות :

אני לא יודע אם אפשר או אי אפשר לסמוך על SPEED TEST אבל פעם אחת הוא נותן לי 10 MB, פעם אחת 100. בדרך כלל תמיד הבדיקה הראשונה שאני עושה יוצאת 10 והבדיקה השניה מיד אחריי נותנת 100. קצב העלאה קבוע של 2.

צירפתי תצלום מסך של DOWNSTREAM BONDED CHANNELS אם מישהו יודע לפענח ולהגיד לי האם זה תקין או לא אני אשמח.

איפה יכול להיות צוואר הבקבוק שלי ?

מהורדת קובץ בדיקה מהאתר של בזב"ל או אפילו סתם מהאתר של , אני לא מגיע ליותר מ 8 MB.

האם אולי זה כרטיס הרשת ? ( דרך אגב איפה אני בודק אם הוא 100\10 או 1GB ? )

אולי בזב"ל צוואר הבקבוק שלי פה ?

אשמח לעצות,

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין מה-HOT, מי שמקבל 8 ערוצי הורדה ב-100M (במקום 4), זה אומר שנתוני הקו שלו גבוליים ומתקרבים בהורדה ל-8dBmV. זה צריך להיות הרבה יותר קרוב ל-0dBmV על מנת שהסנכרון יבוצע רק ב-4 ערוצים.

ראו כאן - http://www.netcheif.com/blog/?p=2064

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אצלי ,ניראה טוב ..

עכשיו ,מעניין אותי משהו כזה :

מבחינה תיאורטית - אם יש לי נתונים טובים(ואני משער ש2- ו1- אלו נתונים טובים ) ואין לי שום בעיה לקבל 100 מגה כאשר משתמשים רק ב4 ארבע ערוצים ,ועכשיו אנחנו יודעים גם שהוט יכולה לספק 8 ערוצי הורדה אם צריך ,זה אומר שאם היא תרצה היא תוכל לספק ללקוחות עם נתונים טובים של הקו גם 200 מגה בחיבור של 8 ערוצי הורדה (כמובן בתנאי שהשרתים שלה יוכלו לעמוד בעומס) ,לא כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

כרגע סיימתי את כול תהליכי החיבור עם + בזב"ל ולהלן התוצאות :

אני לא יודע אם אפשר או אי אפשר לסמוך על SPEED TEST אבל פעם אחת הוא נותן לי 10 MB, פעם אחת 100. בדרך כלל תמיד הבדיקה הראשונה שאני עושה יוצאת 10 והבדיקה השניה מיד אחריי נותנת 100. קצב העלאה קבוע של 2.

במקום speedtest, נסה להשתמש בקובץ המצורף (בודק הורדות מכל מיני שרתים ברחבי העולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש רק 4 ערוצים מה זה אומר?.

זאת אומרת שכנראה אצלך הנתונים של הקו טובים מספיק כדי לקבל 100 מגה בארבע ערוצים,מי שיש לו 8 ערוצים כמו שאתה רואה אלה משתמשים עם dB גבוהה שקשור לגבול של8-/+ .. שכנראה בארבע ערוצים לא יקבלו את המהירות המקסימלית שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שכנראה אצלך הנתונים של הקו טובים מספיק כדי לקבל 100 מגה בארבע ערוצים,מי שיש לו 8 ערוצים כמו שאתה רואה אלה משתמשים עם dB גבוהה שקשור לגבול של8-/+ .. שכנראה בארבע ערוצים לא יקבלו את המהירות המקסימלית שלהם .

אז כעיקרון עדיף באמת להיות מחובר עכשיו עם 4 ערוצים. כי ברגע שיהיו מהירויות גבוהות יותר, למי שיש 4 ערוצים יקבל 8 ערוצים והוא יצליח לקבל מהירות גבוהה יותר.

מי שיש לו כבר עכשיו 8 ערוצים כבר מלכתחילה לא יוכל להתחבר למהירות גבוהה יותר כי כבר עכשיו הוא הגיע למספר מקסימלי של ערוצים.

ודרך אגב, עם 8 ערוצי הורדה אפשר להגיע ל- 343 מגה לשנייה!

עוד משהו, גם לי יש עוצמות יחסית גבוהות אבל אני מקבל רק 4 ערוצים:

f4zjbxlbfpy2yx57pjg9.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...