לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות

xtract1

Recommended Posts

אוקי, בדקתי במחשב אחר בבית ובחיבור קיבלתי הרגע 78MB. במחשב הנייד שלי שמחובר חוטית אני לא עובר את ה-10M אף פעם, כנראה בעיה בהגדרות כאלו ואחרות. אשמח לעזרה כדי שאוכל לגלוש כמו שצריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשב חדש, והגדרתי שיעבוד בג'גגה בדופלקס מלא. בנתיים הסתבר שבחיבור בלטפופ אני מגיע גם ל60 מגה, רק בחיבור חוטי אני לא עובר עשר. אומנם הכבלים ישנים יחסית אבל אני דווקא זוכר שהם אמורים לעבוד עם מאה מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע איזה כבלים יש לי, אבל אין בעיה של מרחק (הם 10-15 מטר בלבד) מה גם שהיתי מבין אם היו יכולים לספק 50M בפועל, העניין הוא שבחיבור חוטי אני ב-10M בול ולא מגיע אפילו ל-11 וזה בעשרות בדיקות. אני מתחיל באמת לחשוד כבר בכבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ההגדרות שאמורות לשנות את זה שרשום לי בתמונה המצורפת 10M כשאני מחובר חוטית?

כי אם כן אין לי מושג איך לשנות, בכל ההגדרות זה על Auto אז או שאני מפספס משהו או שזה באמת הכבל שלא תומך

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם אחר אך עם אותו כבל בדיוק ובלי שום שינויים - מקבל 95M בכמה וכמה בדיקות. מה שמשאיר לנו שתי אופציות - הגדרות או כ.רשת תקול חומרתית בצורה כזו או אחרת (יש מצב שהוא לא תומך במחשב חדש שנקנה לפני שלושה חודשים? נשמע לי לא הגיוני בעליל).

אז מישהו רוצה לנסות לעזור לי להגדיר את הסיפור הזה כדי שאוכל סוף סוף לגלוש במאה מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב נייח עושים את זה על ידי ניתוק כבל החשמל ואז מספר לחיצות על כפתור ההפעלה, בנייד אני מניח שהפתרון יהיה לנתק את הסוללה(או לרוקן אותה) ואז ללחוץ מספר פעמים על כפתור ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...