לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם ככה יש לך בעיה בכרטיס או בכאבל

עריכה: קראתי מההתחלה את השרשור והבנתי שהצלחת כבר לחבר מחשב אחר עם אותו כבל והכל עבד סבבה

יש מצב שמדובר פשוט במחשב מאוד ישן? אני מניח שלא כי לפי התמונה שהעלאת מותקן על המחשב WIN7 אז תנסה לעדכן את הדרייבר

תן לנו את דגם של הלוח אם ואני אמקד אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיפוש לא הניב תוצאות עד כה.

בכל מקרה, מאחר וקנינו 3 מחשבים כאלו (לבני הבית) באותו מועד ומקום הלכתי ובדקתי את השניים האחרים - אותה בעיה. זה מכוון אותנו לכיוון בעיה חומרתית בכרטיס רשת נכון? בכל מקרה לפי המפרט הטכני באתר של הוא מן הסתם אמור לתמוך ב-100MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-hotbox שיכול לתפקד כראוטר, אני מחר אתקשר ואבקש שיפתחו את האופציה הזו כדי שאוודא.

אבל בנתיים נראה לי שהכל מצביע על כרטיס הרשת - עם אותו כבר באותו מיקום (בחדר שלי) אבל עם שני מחשבים ניידים אחרים אני מקבל חוטית 100M בלי שום בעיה. אצלי ובעוד שני מחשבים זהים שנקנו מאותו מקום באותו היום אני מוגבל ל-10M. בנוסף, כשאני מחבר חוטית את המחשב הנייד שלי לוקח לו למצוא את ה"אות" החוטי דקה-שתיים ולפעמים בכלל לא מוצא ואז אני צריך להוציא את הכבל ולהחזיר עד שהוא מוצא. חשבתי שזו בעיה בכבל, מסתבר שעם שני מחשבים ניידים אחרים בבית, אלו שמצליחים לקבל 100M, שניות אחרי שאני מחבר אותם חוטית לאותו כבל - יש חיבור. כנראה באמת הכרטיס רשת דפוק. נוסיף לזה את העובדה שסלוט אחד של דפוק אצלי ככל הנראה - מעניין מה הטיפול יהיה, החלפה של כל הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, לבסוף מצאת את הבעיה.

כן, הלכתי הפוך ובדקתי מה כן עובד - ה"פחד" שלי עכשיו זה לשלוח אותו למעבדה ושיחזירו לי אותו בטענה שהכל תקין מבחינתם וזו בטח בעית תוכנה של וכיו"ב

ואם אתה מחבר את ההוטבוקס ישירות למחשב הבעייתי זה עדיין 10?

רק השירות לקוחות שלהם יכול "לפתוח" את זה - אז אני נאלץ לחכות למחר. ההגיון אומר שתמיכה טכנית תפתח את האפשרות הזו או התמיכה ב-HOTBOX - אבל ההגיון שלי טעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...