** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1) - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** אני שפן הניסיונות שלכם... (חלק 1)

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי, אין הגבלה בשום חברה. הם כותבים שיש הגבלה בחוזה אבל בפועל הם לא מגבילים כרגע.

יכול להיות שבעתיד ישנו את המודל של האינטרנט וימכרו 20G תעבורה חודשית וכל דבר מעל זה נשלם תשלום נוסף של X שקלים לכל 1G של חריגה (כמו שיש בהרבה מאוד מדינות אחרות בעולם).

נכון להיות החברות רק הכניסו את הסעיף של XGB בחודש והאפשרות שיגבו תשלום נוסף במקרה של חריגה. בשום מקום לא כתוב מה יהיה התשלום הנוסף ולכן בפועל הם לא יכולים להשתמש בסיעיפים האלה. מצד שני במקרה שהם ישנו את מודל התשלום הם פשוט יוכלו להציג מודל של תשלומי חריגה וכולם יחויבו לשלם בהתאם כי בחוזה כתוב שמעל XGB יהיה תשלום נוסף על חריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, דיברתי עכשיו עם נציגה של הוט לגבי הצטרפות לטריפל פלטינום 100 מגה ונאמר לי שאני לא אוכל להשתמש בראוטר הקיים שלי

TP LINK 1043ND ואני חייב לעבוד עם הHOTBOX שהוא גם .

מישהו יודע משהו לגבי זה?

אני מעדיף להמשיך לעבוד עם הראוטר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לבקש מראש שיגדירו את הHOTBOX כמודם? או שזה במעמד ההתקנה?

תודה!

משיחה שלי איתם בנושא הזה עומדות בפניך שתי אפשרויות:

1. במעמד ההזמנה (כלומר עוד לפני שהטכנאי מגיע) ניתן לבקש כי ה HOTBOX יקונפג מראש כמודם.

2. לאחר הגעת הטכנאי, להרים טלפון לשירות הלקוחות/שירות טכני של HOT ולבקש מהם שיעשו זאת עבורך (הם מסוגלים לבצע זאת מרחוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה,

תודה על התגובות,

לגבי אופן העבודה : האם ה1043ND עדיף על יכולות הראטור והאלחוט של הHOTBOX?

הנתב הזה גם ברשותי.

ולמרות שאת ה HOTBOX (ותשתית ה 100 מגה) אקבל בלי נדר רק באמצע שבוע הבא, רוב הסיכויים שאבצע אותו הדבר ואהפוך אותו (את ה HOTBOX) למודם בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...