** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה להתחבר לספק דרך תשתית .

אתה צריך להתקשר להוט התשתית ולבקש להתחבר להוטנט, ואז להתקשר להוטנט ולהגיד שעשיתי יוזר חדש אצלהם ואתה צריך להתחבר לתשתית של , הם יקחו ממך פרטים ויחזרו אליך.

אני מחכה בדיוק שיחזרו אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אלה ההצעות של (בלי מיקוח, לקוח קיים):

שדרוג ל-20 מגה - 140 ש"ח בחודש + 100 ש"ח דמי התקנה (החלפה להוטבוקס)

שדרוג ל-30 מגה באנדל עם הוטנט - 130 ש"ח בחודש + 100 ש"ח דמי התקנה (החלפה להוטבוקס).

בעוד שמבזק אפשר להוציא 20 מגה ב105 ש"ח (כולל קו קל) + ספק כלשהו ב20-30 ש"ח = 135₪.

מתלבט מה לעשות..הבאנדל של ה30 מגה קורץ לי, אבל זה בעצם להיות כבול להוטנט גם אם אני לא אהיה מרוצה מהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתחבר לספק דרך תשתית .

אתה צריך להתקשר להוט התשתית ולבקש להתחבר להוטנט, ואז להתקשר להוטנט ולהגיד שעשיתי יוזר חדש אצלהם ואתה צריך להתחבר לתשתית של , הם יקחו ממך פרטים ויחזרו אליך.

אני מחכה בדיוק שיחזרו אליי.

התקשרתי להוט והם אמרו לי שהם לא קשורים להוט.נט והם חברת בת שלהם והם לא קשורים אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברו אותי לרשת החדשה אבל אין אינטרנט

אם אני מחבר את המחשב ישירות להוטבוקס יש אבל אם אני מחבר את הכבל לראוטר אין אינטרנט

מישהו יודע מה לעשות ?

החלפת ספק?

תבדוק שהפרטים בראוטר מעודכנים ונכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרתי הבעיה !!!

מסתבר שהתמיכה הטכנית שלהם לא שווה הרבה

אחרי 3 שיחות עם התמיכה של ושיחת סרק עם הוטנט ואחרי כמה שעות של בילבולי מוח תוך כדי שהם משכנעים אותי שהראוטר שלי ה-1043 דפוק ואני מסביר להם שהוא לא מקבל כתובת IP ואחר כך מוריד מהבויידם לינקסיס E2000 דואל בנד רק כדי לגלות שכביכול גם הוא לא תקין..

בסוף קיבלתי שכל ופתרתי את הבעיה

מסתבר שבכל פעם באופן ראשוני כשמחברים ראוטר למערכת צריך לכבות את ההוטבוקס ל-10 שניות כשהראוטר כבר עובד ואז להדליק מחדש.

ההוטבוקס כנראה עולה מול הראוטר, מזהה אותו ושולח לו כתובת IP

כל כך פשוט וכל אנשי התמיכה "המהוללים" של כנראה לא שמעו על זה מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...