מפרט להפעלת סרטים3D\FHD משחקים ועבודות תקציב 4K חריגה ל4.5K - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט להפעלת סרטים3D\FHD משחקים ועבודות תקציב 4K חריגה ל4.5K

GMTK

Recommended Posts

סבבה אני יבדוק תמארז טוב טוב טוב לפני שאני קונה אותו אין דבר כזה שאני יוצאי עליו 500 שקל ולא יהיה לו לפחות חיבור 1 מקדימה של USB3.

ולגבי הלוח הבנתי שמקבלים איתו כמו חיבור קידמי של USB3 השאלה כמה כניסות יהיה ללוח לחיבור ניפרד של USB3.

ועכשיו לגבי הנפח, אני יודע אז שאין לי מה לדואג. וצודק במחירים של היום יהיה בעיתי לרכוש כלכך הרבה כוננים קשיחים(HD'S).

מעניין שהיה רשום על ההצעת מחיר 3.0 מוזר לי אבל עם אתה אומר שזה לא אפשרי שיהיה 3.0 ורק 3.3 אז לא אכפת לי מה רשום.

וDOWN CLOCK חחחחח אני גם לא מאמין שמישהוא יעשה דבר כזה כמה כבר הוא יכול להיות טיפש..

ולגבי המארז לא תיהיה לי בעייה עם כרטיסים של HD6970 וכל הגדולים למינהם נכון?

כי ראיתי תכרטיס מסך הזה הוא עצום ובמארז הישן שלי אני בטוח שהוא לא יכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לדעת שיש לו 4 חיבורים :yelclap: מה זה HEADER?

יתרון שלא נותן לך מהירות עבודה עדיף להוצאי עוד 100 שקל לחשמל ושיעבוד כמו שצריך.

כן אני יודע שלכרטיס מסך הזה(6850) לא תהיה בעייה אני מדבר על הגירסה של 6950 6970 שהם גדולים ארוכים יותר.

וזה הכוונה בשידרוג הבא והצפייה שהיכנסו כרטיסים כאלה ואחרים שאני לא יצטרך לדאוג לגבי זה.

והגירסה הזאת שאני קונה היא הקצרה מכולם של ספיר.

ועוד משהוא שאני חושב עליו זה עם הכרטיס יהיה יותר מידי ארוך, רק שלא יחסום לי יציאות SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים יכנסו.

יציאות ה-SATA של הלוח הנ"ל נמצאות בצידו הימני כלומר מתחת לכרטיסים, אני מקווה שברור לך שעם זוג החיבור יהיה קצת פחות נגיש אבל אם תחבר את כבלי ה-SATA קודם לא תהיה שום בעיה.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי תודה רבה אחי על העזרה מעריך את זה מאוד מאוד שאין לך מושג אפילו למדתי המון

המון המון מכל הפרום הזה אחלה פורום שבעולם באמת.

עזרתי לי מאוד מאוד מאוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בנתיים אין לי שאלות יותר אבל יהיה משהוא אני יודע שאתם פה אחלה צוות שבעולם בעניין הכול!

ביקרות מדריכים ועוד ועוד ועוד.

ואני מקווה שהשאלות הבאות יהיו רק שמחשב יגיע ולא יעשה צרות(:

ישר כוח יותר באמת שאתה תותח על אחי :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...