מפרט להפעלת סרטים3D\FHD משחקים ועבודות תקציב 4K חריגה ל4.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט להפעלת סרטים3D\FHD משחקים ועבודות תקציב 4K חריגה ל4.5K

GMTK

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?

:facepalm:

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים תכני HD 3D למידת תוכנות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. combat arms \ג'נראלס שעת האפס\ ועוד מה שיצוץ לו.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יש לי מסך 42 3D ואני יקנה גם מסך של 22 אינץ

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות וגבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא:

,

, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?7 \8\6

6. האם מתוכנן

(

OC

)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא יודע אולי בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא צריך . הרכבה כן

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.נתניה מרכז חנות מעודפת יש אבל אני הולך אליה ישירות CLS קומפיטר לייט סיסטמס

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא יודע עדייף שיהיה הכול

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?כמובן איזה מחשב לא צריך שידרוג בעתיד

שלום לכולם השם שלי גל ואני מעוניין במחשב למשחקים שירוץ מהר מאוד שיפעיל 3D FHD.

עם קיים דבר כזה שכבל אופטי או משהוא אחר איכותי היכנס למחשב אז זה יהיה מצויין כי המחשב יהיה מחובר לרסיבר.

יש לי בעייה בחדר של חום כיוון שהמזגן היתקלקל לי וצריך להביא חדש בקרוב מאוד.

שיהיה במחשב הרבה מקום לסרטים חשוב מאוד מאוד.

וגם שיהיה צורב לסרטים אני יודע שהמחיר שלו זה בערך 300 עד 500 שח.

וכמובן משחקים שיעבדו פיקס.

וחייב גם לוח אם מצויין עם כמה שיותר כניסות כי לי במחשב שלי יש 2 וזה עלוב מאוד ואני רוצה כמה שיותר דברים בלוח אם שהוא לא יהיה צנוע בכלל בכלל.

עכשיו ככה לא רציתי ליפתוח עוד דיון אמרתי שנירשום את זה פה ואולי נוכל לקבל עזרה זה בשביל שלא נוצאי הרבה כסף.

יש לי מחשב לפני כמה שנים טובות המפרט שלו הוא כזה.

אני לא זוכר חלק מהפרטים סילחו לי מראש. מפרט:

Palit nVIDIA GeForce 9500GT Super+ 1GB PCIe.

מעבד אני חושב 2.66 וניראלי ש דואל קור.

זיכרון 1G.

מארז של איזי קול משהוא כזה עם מאוור ענקי בצד וכולו כאילו מאוורר מאוד.

צורב דיוידי .

קורא כרטיסי .

ספק כוח 500W של איזיקול שבא עם המארז עצמו.

לוח אם אין לי שמץ בכלל.

עכשיו ככה שווה לעשות משהוא עם המחשב הזה לקחת לו חלקים או ליזרוק אותו לים?

עכשיו ככה קיבלתי גם הצעת מחיר למפרט הבא צריך עזרה ומה אתם חושבים.

מארז huntkey hespers.

לוח ga-z68a-d3H-B3 gigabyte

מעבד intel i7-2600K

זיכרון 4GB 1333 X2 (סה"כ 8GB).

דיסק קשיח 1.0TB 7200 3.5.

צורב sata l.g .

כרטיס מסך GTX550 1GB .

ספק כוח 700W.

המחיר 4.3K

אני לא מבין כזה גדול בגלל זה אני בא אליכם שתעזרו לי.

אני בא אחרי המלצות שאמרו לי תישאל את התותחים באתר HWZONE הם יעזרו לך ויסבירו לך הכול.

אז אשמח מאוד לקבל המצלות ועוד על מפרטים שידרוג ועוד אני יודה לכם מאוד מאוד מאוד שאין לכם מוסג בכלל כי אני אחרי הרבה הרבה שיגעונות

של מה כדאי ומה לעשות בתקציב הזה ומה אתם חושבים.

אז אני אומר כבר עכשיו מממש מממש מממש תודה לכל העוזרים מראש גם עם אני לא מספיק להגיד להם תודה.

וכל שאלה שיש לכם תישאלו ואני יענה לא משנה איזה שאלה זאת כמו השאלה האחרונה שלי עכשיו.

השאלה היא כזאת חחח היא ממש מפגרת אבל מה אני יעשה אני לא מבין כלכך המערכת הפעלה מחליטה כמה BIT יש לי?

ועם אני ישים על המחשב הקיים שיש לי WIN 7 64BIT הוא יעבוד עליו טוב כי התקנתי עליו WIN 7 32BIT .

לא יודע מה לעשות חחח יש לי מערבולת בראש מרוב כל הדברים האלה ומקווה ורוצה שהיא תפסיק ושתעזרו לי.

אז עוד פעם אני יגיד תודה מראש כי שאלתי יותר מידי דברים ומגיע לכם :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GMTK, ברוך הבא!

קודם כל ההודעה שלך מאוד לא מסודרת בלשון המעטה וכוללת כמה פרטים שאין בהם צורך ומסבכים את העין.

בוא נעשה קצת סדר:

א. אומנם יש לך תכניות לסרטי 3D\FHD על המחשב שאת זה כל מחשב מודרני יודע לעשות אבל אתה מודע לזה שהמשחקים שציינת הם עוד מעט בני עשור, אם אלו המשחקים המתוכננים אין צורך ביותר מכרטיס מסך בסיסי.

ב. לא הבנתי על איזו רמת שקט אתה מדבר 6,7,8? כתבת את כולם יחד.

ג. אין שום צורך ב"כל היציאות" מלוח האם, הלוח נבחר לפי יציאות ספציפיות שאתה צריך או תצטרך ואם אין כאלו אז כמובן שאין טעם לשלם על לוח יקר שכולל יציאות שלא תעשה בהם שימוש לעולם.

ד. המפרט שהוצע לך נוראי, האם באמת יש טעם בכונן Blu-Ray? האם המחשב הוא לא זה שמריץ את הסרטים?

ה. המערכת החדשה שלך תכלול למעלה מ-4GB מה שיחייב אותך להתקין מערכת 64BIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GMTK, ברוך הבא!

קודם כל ההודעה שלך מאוד לא מסודרת בלשון המעטה וכוללת כמה פרטים שאין בהם צורך ומסבכים את העין.

בוא נעשה קצת סדר:

א. אומנם יש לך תכניות לסרטי 3D\FHD על המחשב שאת זה כל מחשב מודרני יודע לעשות אבל אתה מודע לזה שהמשחקים שציינת הם עוד מעט בני עשור, אם אלו המשחקים המתוכננים אין צורך ביותר מכרטיס מסך בסיסי.

ב. לא הבנתי על איזו רמת שקט אתה מדבר 6,7,8? כתבת את כולם יחד.

ג. אין שום צורך ב"כל היציאות" מלוח האם, הלוח נבחר לפי יציאות ספציפיות שאתה צריך או תצטרך ואם אין כאלו אז כמובן שאין טעם לשלם על לוח יקר שכולל יציאות שלא תעשה בהם שימוש לעולם.

ד. המפרט שהוצע לך נוראי, האם באמת יש טעם בכונן Blu-Ray? האם המחשב הוא לא זה שמריץ את הסרטים?

ה. המערכת החדשה שלך תכלול למעלה מ-4GB מה שיחייב אותך להתקין מערכת 64BIT.

תודה רבה לך על הברוכה הבאה ;D . ומצטער מאוד על ההודעה הלא מסודרת פשוט אני רושם מה שאני חושב בשנייה בלי לעשות תצוגה מקדימה.

א.לא כל מחשב מפעיל סרטים כאלה של 3D לאחי יש מחשב והוא לא תומך ב3D מחשב נייד שניקנה לפני חצי שנה יש לו כניסת והוא לא תומך בכלל. והמשחקים האלו שחקו מכייוון שלא היתה לי אפשרות למשחקים גבוהים :nixweiss: אני רוצה לשחק בעיקרון קול אוף דיוטי . ועוד הרבה משחקים ברמה גבוהה.

ב. רמת שקט זה מ6 עד8 וברור שכמה שיותר שקט יותר טוב מי מתלונן לשקט ושהמחשב לא ישאג עליו בעומס.

ג.ראיתי מכל מיני דברים שאני לא מכיר אז אמרתי למה לא נירשום הכול ועכשיותאומר לי שזה יעלה יקר אז אני חושב שמה שאתה חושב שיהיה לי חיוני וכמובן שיהיה USB3.

ד.המפרט שהוצע לי נוראי חחח וכימעט הלכתי לקנות אותו מזל שניכנתי לפה.טעם בכונן חושב שכן מכייון שהמחשב הוא זה שמריץ את הסרטים אז חבל לקנות נגן זה תללוי מה שתחליט בעיקרון יש לי צורב על המחשב הישן אז אפשר להוריד תתכונן אבל אמרתי עדיף שיהיה לי צורב מאשר צורב רגיל .

ולגבי המערכת הפעלה ממממ הבנתי אותך אני מחליט מה היא תיהיה כאילו 64 או 32 זה תלוי מה אני מתקין וכמה יש לי ומה עדיף למחשב שלי.

תודה רבה על העזרה והבנה והמחשב הישן שלי שווה לעשות איתו משהוא בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיה לי בעתיד דיסקים כאילו אני לא יודע עם אני יקנה כי אני בעיקרון מוריד כמו כולם בעיקרון המחשב ינגן לטלוויזיה אז זה גם נכון מה שאתה מנסה להגיד לי פה שלא צריך את זה וזה מיותר כרגע ועדיף לקנות את הכונן עצמו יותר מאוחר ואולי יהיה עליו הורדת מחיר.

מממ אני חושב אבל בעיקרון שאני יצטרך אותו בעתיד ועדיף שיהיה אז אני לא יודע עם כדאי עם אתה אומר שזה מיותר כרגע אז לא צריך.

אז אפשר בלי צורב דיוידי כי יש לי וכמה עולה צורב עוד 100 שקל :lol: .

עם תחושב שזה מיותר תוריד תעשה מה שבא לך זה כולה כונן שאפשר לקנות אותו בעתיד.

אני ייגיד לך משהוא אני רוצה מחשב שחזיק לי לפחות 3 4 שנים . אפילו שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אופציה ללא צורב DVD וכמעט ללא חריגה מהמסגרת בדגש על מערכת יחסית שקטה עם כרטיס בודד:

[table][tr][td]מעבד: [/td][td]Intel Quad I5 2500K Quad 3.3GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1012 [/td][/tr][tr][td]קירור למעבד: [/td][td]Scythe JAPAN SHURIKEN REV B LOW PROFILE 1366+1156 support

מחיר: ₪133 [/td][/tr][tr][td]לוח אם: [/td][td]Biostar TP67+ H67 Chipset - B3 for 1155 - Sata 3 USB 3 VGA/DVI/HDMI o.b

מחיר: ₪299 [/td][/tr][tr][td]מארז: [/td][td]Fractal Design - 3000 Mid Case

מחיר: ₪350 [/td][/tr][tr][td]ספק כוח: [/td][td]Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

מחיר: ₪370 [/td][/tr][tr][td]זיכרון: [/td][td]Micron Rendition 4GB -1333

כמות: 2

מחיר: ₪101 [/td][/tr][tr][td]קשיח למחשב שולחני: [/td][td]WD 500GB Sata 3 Caviar Blue

מחיר: ₪447 [/td][/tr][tr][td]כרטיס מסך: [/td][td]Sapphire ATI 6950 2GB PCI-E DUAL BIOS!!! - בקניית מחשב חדש בלבד

מחיר: ₪1230 [/td][/tr][tr][td]הרכבה: [/td][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0 [/td][/tr][tr][td][/td][td]

סה"כ: ₪4043

[/td][/tr][/table]

& מעבד עם מכפלה פתוחה + לוח שקיבל ביקורות טובות מאוד יאפשרו לך OC מכובד בעתיד אם תרצה מה שיאריך את ביצועי המערכת.

& הדגש הוא על כרטיס בודד חזק מכיוון שכמו שתיארת את זה אינך חובב גראפיקה מושבע והמערכת מיועדת להגדרות בינוניות-גבוהות מה שאומר שיש אפשרות לוותר על פילטרים למיניהם.

& קירור מצויין וחרישי יחס עם ספק מצויין שאולי קצת אוברקיל אבל בהחלט השקעה לטווח ארוך, מה גם שהמחירים מאוד קרובים לספקים בהספקים הנמוכים יותר.

& כונן בלו-רי יקח לך נתח לא מבוטל מהתקציב ואם אין בו צורך כרגע מומלץ לוותר עליו, תמיד אפשר להוסיף כזה אם יהיה צורך.

& שים לב:

אם תרצה במסגרת התקציב + החריגה יש אפשרות לכלול זוג 6850 + לוח תואם שייתנו ביצועים עדיפים בהרבה על כרטיס 6950 בודד, כפי שזה נשמע ממך אתה לא מושבע ויכול להיות שחבל להוציא מעל 500 ש"ח. במסגרת החריגה האפשרית יש אופציה לקחת גדול יותר או מארז שקט יותר אם הדבר נחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הגיימר המושבע לא היה לי אפשרות לשחק משחקים אז בגלל זה הפסקתילשחק ואני רוצה לחזור לשחק.

אפשר להשקיע במעבד i7 2600K זה להוסיף עוד 300 שקל.

אני צריך יותר מקום מ500G לפחות 1T בגלל כמות הסרטים.

הזיכרון שמתה לי רק 4G או שזה 2 של 4G שזה 8.

ואין בעייה לחרוג טיפה אפילו מהמסגרת עצמה כי עם זה משהוא שישמש אותי ואני יוכל לשחק משחקים כבדים ולא יצטרך לשפר תמחשב כל חודש

מצידי זה מצויין.

ועוד שאלה הכרטיס מסך עצמו של הוא מעביר קול? או רק תמונה אני שואל בגלל שיש לי רסיבר

והיתי מעדיף משהוא איכותי.

הלוח אם הזה שרשמתה הוא עולה 300 שקל. והלוח אם שלי ניראלי עולה ככה עכשיו ואפילו יותר. ובמפרט שלי הוא נתן לי לוח שעולה 560 שקל.

תרוצה שאני ירשום לך תמחירים מה שהוא רשם לי במפרט ותידע בערך כמה החנות מוכרת עם זה יהיה טוב להערכת המחירים?

ועוד משהוא אני הולך לשחק כלכך הרבה במחשב קריסיס ועוד ועוד אתה צריך להבין שהיתי משחק ממש הרבה ואז קורה מצב שאתה לא יכול להשקיע במחשב בגלל חוסר תקציב ועכשיו יש תקציב ועוד משחק שראיתי

Kingdoms of Amalur: Reckoning.

רוצה מחשב חזק(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2600K יהיה מיותר פה מכל הבחינות ולא יתרום בכלום חוץ מחור בכיס.

כמו שאתה רואה יש עוד המון לתקציב והפרש המחירים לא בשמיים תוכל לקחת 1TB בקלות.

במפרט שהצעתי יש 8GB ולא 4.

לוח לא נמדד בשל מחירו אלא בשל איכות בניה\כמות יציאות וחיבורים וכו' וכו'.

ולפי איך שאתה נשמע טעיתי בהערכה הראשונה שלי, לך על זוג 6850 שייתן לך ביצועים עדיפים מכרטיס בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב100 שקל 8G ?

הבנתי מה הכוונה 2 כרטיסים יכולים לעבוד במחשב ? זה הגיוני בכלל כאילו איך זה עובד ואיך עושים את זה?

ועם ה6950 ניפתח ל6970 שמעתי שהוא נותן ביצועים מצויינים ולגבי ספק כוח זה 2 כרטיסים צריך לפחות 700 לא?

ועם תוכל לבנות לי שוב את המחשב שאני ילך להזמין אותו.

ונגיד השתי כרטיסים אני יכול לחבר נגיד תטלוויזיה שלי שהיא FHD 3D לכרטיס אחד ומסך שאני יקנה לכרטיס השני?

איך זה עובד יש לי עוד כמה שאלות שהם קצת מפגרות אבל חשוב לי לדעת ועם אפשר תמיכה או משהוא שאני יוכל לדבר איתך.

נגיד סקיפי כי יש דברים שאני לא מביין כלכך ושאני לא יודע פשוט איך לרשום לך את זה .

עם תיכול לשלוח לי תסקיפי שלך ולתת לי קצת עזרה אני אשמח מאוד מאוד.

תודה רבה.

וראיתי שרשמתה על מארז שקט יותר כמו הוא שקט יותר ? בהרבה או שלא משמעותי .

וברור שעדיף שקט כי זה עדיין נימצא בחדר ולשמוע רעש של טורבו ליפעמים שאתה יושן זה מציק או רואה סרט פיתאום הרעש של האצה

אפשר לבזבז על זה עם זה יתן שקט.

כמו שאמרתי יש לי מאארז של EZCOOL ומצאתי אותו בתמונה http://www.salty1.com/PC/EZcool.jpg

זה המארז עלה לי 350 שקל כולל בגלל שלספק כוח היה אחריות הוא נישרף לי אז הביאו לי של EZCOOL 500 ללא תשלום

עכשיו עם שווה לקחת מארז אחר עם הלוח אם יכנס בוו בכללל אז זה מצויין ותיתן לי תוכנה עם אתה יכול שאומרת מה יש בדיוק במחשב

ואז אני יצלם ויעלה את התמונה שאולי יהיה אפשר לקחת משמה חלקים.

תודה מראש. אתה עוזר לי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שלך רבות וזה בסדר רק שאתה מחבר אותן וקצת קשה להתמקד בשאלות.

1. לא, 100 ש"ח זה לסטיק של 4GB (זה אומר 200 ל-8, שים לב).

2. קרא קצת על מערכי CrossFire\SLI אני בטוח שתקבל תשובות.

3. 2 כרטיסי 6850 לא דורשים ספק 700W והאמת שאפילו לא קרוב.

4. ה- 3000 מארז נחמד מאוד אך יש שקטים ממנו, הוא כמובן לא יעשה רעש של טרקטור ואף רחוק מזה אך אם יש רגישות מיוחדת לרעש תצטרך אופציה אחרת.

5. Ezcool היא חברה חצי ג'נרית, לא הייתי סומך על הספקים שלה בטח ובטח כשמדובר במערך כרטיסים.

6 . ובקשר לסקייפ, מצטער זה לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה היתה ממליץ מה כדאי ה6950 הוא עם 2G חזק מאוד.

לעומת 2 כרטיסים עם 1G כל אחד.

אני לא יודע מעולם לע עבדתי עם מערך כרטיסים עם אתה אומר שזה יותר טוב לי אז למה לא.

ושחכתי להגיד עוד משהוא אני הולך לעבוד עם קיוביס תוכנת אודיאו ואמרו לי שאני יצטרך i7 בגלל שהיו הרבה דברים פתוחים.

זהוא עכשיו אני יחכה שתיבנה לי מפרט חדש ואני פשוט לוקח אותו איך שהוא ומזמין כמובן.

עכשיו דברים שהיו בו זה 1T .

חשוב לי יציאת קול טובה שתיהיה בו כי המחשב יחובר לרסיבר ויהיה הנגן דיוידי שלי כאילו הכול הולך להיתחבר אליו

שזה הטלוויזיה והרסיבר.

צריך כרטיס מסך חזק בשביל המשחקים תכני הFHD 3D. ומשחקים חזקים ישוחקו.

ואפשר ללכת על מארז שקט למה לא ,החדר שלי צובר חום אז צריך מארז מאוורר ושהלוח אם והספק יתאימו וכמובן שיהיה יפה קצת לא יזיק.

1.הבנתי רק אחרי שערכתי שזה 100 שקל לסטיק שעשיתי חישוב.

2.ואיפה נימצא מערכי קרוס פייר ? וסלי?

3.כמו שרשמתי למעלה מה שיותר חזק מה שיותר איכותי מה שהיתן לי ביצועים לטלוויזיה ולמסך מחשב יהיה מצויין.

4.וכמו שאמרתי למעלה לגבי המארז אפשר להחליף .

5.לגבי המארז של הEZCOOL הבנתי אני ישים אותו לאחי הקטן ישפר לו אותו בסטיק של 4G יספיק לו .

6.ובקשר לסקייפ בכל זאת תודה עזרתה לי מאוד וטוב מאוד שיש אנשים כמוך.

מחכה בקוצר רוח לתגובה שלך(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוג כרטיסים "חלשים" יהיו עדיפים על 6950 אחד.

אני לא יודע איפה אתה מתכנן לקנות את המחשב אבל אתה מוזמן לבדוק מול החנות אם עדיין יש במלאי (ועושה רושם שכן) את הלוח הבא:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=8913

אליו יצורפו 2 כאלו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=7819

אלו השינויים היחידים במפרט על מנת לקבל מערך CF.

ה-2600K מייצר חריגה גדולה מידי ולא יכנס בתקציב גם ככה מערכת CF עם זוג 6850 ו-HD 1TB ולא כולל צורב תעלה משהו באיזור ה-4600+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבנתי אתה אומר שיהיו לי יותר ביצועים עם2 כרטיסים אז אני הילך על זה עם אתה אומר שזה טוב לי.

1.אין לי מושג מה זה CF הבנתי שזה האצה ולאיזה כרטיס אתה משווה 2 הכרטיסים אשר הם עובדים יחד ?

2. אני יקח את 2500K ניראה לי נכון.

3.אני צריך 1 T על מה היתה ממליץ צריך כונן מהיר ללא תקיעות.

4.כן כמו שאמרתי צורב לא צריך.

5.אני צריך שתיתן לי השוואה בערך של המערך של ה2כרטיסים שהם עובדים יחד לאיזה כרטיס הם שווים הבנתי שאני יוכל לרוץ על גרפיקה גבוהה בתלפילד 3 ושהמשחק יעוף אצלי.

6. למיקרה שאין תחלקים האלה בחנות מה לעשות? ובגלל זה בא הדבר הבא אני צריך שתיבנה לי 2 מםרטים מהתחלה עד הסוף

כי אני רוצה ללכת מחר ולהזמין אז למיקרה שלא יהיה ככה וככה אני ידע מה לקחת ומה לעשות עכשיו עוד שאלה אני יצטרך מאווררים למחשב

או שמגיעים איתו?

7.שיחקתה אותה אתה תותח רציני ובאמת עזרתה לי מעל הוא מעבר ישר כוח אחי תלא מבין בכלל איך שימחתה אותי

ואני חושב עם היתי קונה תמחשב ההוא ב4300 איך היתי מיתבאס כאילו אחרי ששמעתי שהביאו לי מפרט לא מידע מה טוב.

8 אחרון לגבי ה2600K i7 הוא מתאים ללוחות שאתה שם לי נכון? כי עם היצא לי שמה זול אז יכול להיות אני יקח אותו עם זה ישתלם.

בעיקרון יש לי הנחה בחנות אז זה יוצא לי טוב כאילו עם יצא לי זול יותר מהרגיל מה לקחת החנות נימצאת בפולג ועם הם להם לא יהיה מחיר טוב

שאתה תירשום פה אז אני הילך לאיבורי או לא.א מחשבים.

שוב תודה ענקית אחי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הם חזקים בהרבה מ-6950 אחד זה בטוח.

2. במידה ומתוכנן OC עכשיו או בעתיד אז כן.

3. במידה ואתה אכן קונה מ-IQPC יש להם את ה-Hitachi 1TB עם 3 שנים אחריות.

5. התשובה ה-1 מספיקה כדי שתבין.

6. אני לא יודע איפה אתה מתכנן לקנות.

8. 2600K לא ייצא זול יותר בשום מקום בצורה כל כך משמעותית תצטרך להיפרד מכ-400 ש"ח+-, רחוק מלהיות משתלם במקרה שלך וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חישבתי הכול יוצא לי בסביבות ה5000 שקל.

שזה יקר מאוד מאוד וחרוג ב500 שקל.

כאילו הכללתי 1T ב600 שקל.

הספתי בדיוק את ה2 כרטיסי מסך יוצא ביחד 1500 שקל.

הלוח אם 752 שקל.

המעבד שהוא 1012 שקל.

זיכרונות עוד 202 שקל.

קירור למעבד 133 שקל.

ספק כוח 370 שקל.

מארז 350 שקל.

אני הילך מחר לעשות סיבוב לראות כמה דורשים עם מפרט כזה.

תיסתכל רגע במפרט שנתתי לך שבנו לי יש שמה 1T תגיד לי עם הוא טוב.

ואיך הגעתי ל5000 שקל חחחח ברור לי שזה יהיה מחשב חזק מאוד ו2 כרטיסים + הלוח אם העלו אותו משמעותית רמה וגם מבחינת סכום כספי.

עכשיו אני מעלה קצת תמונות מהמחשב הישן שלי אולי תיראה משהוא שאפשר לקחת ולחסוך.:

1.המאוורר שלו בצד.

2.קירור של המעבד.

3.ספק כוח.

4. תמונה מלמעלה

5.הטלוויזיה שאליה יחובר המחשב כולל הרסיבר שיתחבר אליה.....(לא הצלחתי לעלות תמונות לאתר SIZ) אז העלתי באתר.

התמונה של המסך סתם העלתי רציתי שתיראה למה היא תחובר.

עכשיו ככה אולי יש לפחות משהוא אחד שנוכל לקחת מהמחשב הזה(הישן) צלמתי לך אותו כי חשבתי שאולי יהיה אפשר

לקחת מיממנו משהוא כי הסכום גבוהה לי מידי 5000 שקל זה ואו בכול זאת יכול להיות שאני הילך מחר ליראות תמחיר שלו אולי יעשו לי הנחה משמעותית עם זה יהיה 4.5K אני יקח אותו ננסה להגיע איתם לפשרה בגלל שאני ישלם להם מזומן.

בכל זאת אני צריך תעזרה שלך מה עושים מחיר 5000 שקל מוגזם לי גם שרציתי לקחת כונן קשיח של 500 הוא עולה 400 ומשהוא שקל 200 שקל פחות.

אשמח לעזרה בנושאים האלה. ותודה רבה על הזמן היקר שאתה מקדיש לי!!!

התמונות.

מצאתי ניראה לי תלוח אם שלי זזה אני חושב איך אני יכול ליבדוק תמפרט במדיוק? http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=15006

עשיתי מלא עריכות בגלל זה יצא דף כזה ארוך מצטער.

עכשיו ככה בניתי מפרט וחישבתי את הכרטיס שהבאתה לי שהוא עולה 766 שקל אז שמתי כרטיס כימעט באזור של המחיר שלו.

תגיד לי מה תחושב ועם לאלה הכרטיסים שהיתקוונתה כי ראיתי http://www.tms.co.il/product/10324 את זה ואני חושב ששמתי אותו כרטיס.

לגבי הכונן הקשיח שמתי של WD שאני חושב שהוא טוב מצפה לשמוע ביקורות מימך 1T.

ולגבי המעבד היו שמה כמה מלא סוגים אבל אני חושב שלקחתי גם כמו ששמתה לי.

מפרט:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500K Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1012

קירור למעבד:

Scythe JAPAN SHURIKEN REV B LOW PROFILE 1366+1156 support

כמות: 1 - מחיר: ₪133

לוח אם:

Gigabyte Z68X-UD3H-B3

כמות: 1 - מחיר: ₪772

מארז:

Fractal Design Core - 3000 Mid Case

כמות: 1 - מחיר: ₪350

ספק כוח:

Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪370

זיכרון:

Crucial 4GB DDR3 -1333

כמות: 2 - מחיר: ₪110

קשיח למחשב שולחני:

WD 1.0TB Sata II Caviar Green 64MB - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪521

כרטיס מסך:

Sapphire ATI Radeon HD 6850 1GB GDDR5 PCI-E - בקניית מחשב חדש מעל 2500 ש"ח

כמות: 2 - מחיר: ₪655

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4688

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4595 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/3p8vxe6g

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...