דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג

etelsh4

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתכלו רגע שני אנשים שכתבו לי משהו על המפרט, הם צודקים? :

תקשיב, לגבי הזכרונות - זה לא שהמעבד לא תומך בהם והמחשב לא יעבוד, הם פשוט יעבדו על 1333MHz ולא על 1600. אם תעשה OC למעבד זה לא ישנה כלום, הם עדיין יעבדו על 1333. בשביל שהם יעבדו על 1600 תצטרך לעשות OC לזכרונות, אבל השיפור הוא כל כך קטן ומיותר, מה גם שאתה לא מבין בזה אם אתה נותן ל-TMS לעשות לך OC למעבד כמו 2500K, אז לא הייתי נוגע בכלום. הזכרונות האלה זולים יותר, איכותיים, ואם נורא תרצה תוכל לעשות להם OC ואני משער שתגיע בלי בעיה ל-1600MHz.

לגבי הלוח אם, הוא לא יותר טוב מה-Z68A-D3H.

בשביל תוספת קטנה יחסית, אתה מקבל ציפסט Z68 שחדש יותר, יציב יותר (טוב ל-OC), ותומך בכל מיני פיצ'רים יעילים, בעיקר אם תרצה להוסיף SSD בעתיד או "להתעסק" יותר עם המחשב וההגדרות שלו. בנוסף, הוא תומך בכרטיס הגרפי המובנה במעבד, שאם נגיד קורה משהו עם הכרטיס/י מסך המחשב עדיין עובד עם כרטיס מובנה, מה שלא יקרה בלוח P67 והמחשב יושבת.

ספק כוח - לא הייתי ממליץ עליו למערכת הזאת. לא יודע מה אמרו לך ב-HWZone, אני לא הייתי עושה את זה, אם הוא יחזיק זה מאוד גבולי ואני לא מאמין שהוא יחזיק טוב. חוץ מזה חשוב לך שקט נכון? אז זו לא בחירה נכונה - הוא גם לא ספק מהסדרות ה"איכותיות" יותר של החברות השונות, וגם אם הוא יחזיק את המערכת זה ידרוש ממנו מאמץ, כלומר המאוורר יסתובב במהירות גבוהה מה שיצור רעש. אני לא אומר לקחת ספק 850W ב-1000 שקל, אבל אם תוכל לקחת את הספק GOLD של FSP, או את זה, יהיה עדיף.

מארז - יקר, גם 3000 יהיה שקט. אם כל כך הרבה אומרים כנראה גם המארז של TMS שקט אני לא יודע, אבל אמרתי לך למה לא הייתי לוקח אותו. (למרות שאם הוא שקט וגדול יותר מה- 3000, ולא אכפת לך מאיך שהוא נראה, הוא בחירה לא רעה בכלל). המאוורר הנוסף לא הכרחי כל כך, אבל איך שאתה רוצה (לשקט הוא בטח לא יתרום, למרות שנראה לי שהוא סבבה).

<blockquote> <blockquote>ספק 620W לא יחזיק CFX של 6950 שייפתחו ל6970. לדעתי תיקח את הRV03 עם הספק 700W. לא יודע מה אתה כלכך מקובע על המארז הזה, אחד המכוערים שראיתי בחיים.. </blockquote>

</blockquote>
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות, זה מה שאמרנו גם פה.

לגבי הלוח הוא צודק חלקית. Z68 לא "יציב" יותר ל-OC אבל כן יאפשר להשתמש בליבה הגרפית המובנית של המעבד. במקרה שלך יש לך שני כרטיסי

מסך אז זה פחות קריטי.

אני הראיתי לך שחור על גבי לבן שהספק יספיק בהחלט. אני לא יודע איפה כתבו לך את זה אבל S12II זו אחת הסדרות המוצלחות ביותר בעולם

הספקים. הספק נחשב לשקט במיוחד. כמובן שבשעת העומס המירבי עליו הוא יהיה שקט פחות מאשר ב-IDLE אבל הרעש שלו לבטח יבלע ברעש

כרטיסי המסך, שלא נאמר הסאונד של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עם המארז R3 יהיה שקט לא? ואני מבין ממה שאמרת שהספק כן מתאים, אז יאללה סגור על זה, לא יכול לקרות כלום הרי לא? כלומר אם זה מתאים אז זה מתאים.

וגם איזה ספק כוח מתאים יותר למפרט ואיזה גם יותר שקט:

http://www.tms.co.il/product/9265

או מה שבמפרט

http://www.tms.co.il/product/10421

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך מתעקש על המארז R3 למה אם אפשר לדעת?

אתה מודע לזה שהרצון שלך בביצועים יותר גבוהים (שני , OC...) זה בניגוד מוחלט לשקט? מכלתחילה אנשים שמבצעים OC או משחקים במשחקים תובעניים לוקחים דברים שקטים לא בשביל דממה מה שניקרא אלא שלא יהיה רעש כמו של מפעל בחדר בזמן משחק. חוץ מזה בIDLE רוב המערכות, הם שקטים כיום ובזמן משחק אתה לא תישמע כניראה את המחשב בגלל הצלילים של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...