דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג

etelsh4

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה רע? שאתה זורק את הכסף שלך לחינם, זה מספיק?

וכן שמתי לב לזוג 6950 וה-620 חזק דיו וגם מעבר לזה בדיוק כמו שאמרתי קודם.

רוצה לקחת זוג כרטיסים שכל אחד מהם עולה 1200 ש"ח על מנת לקבל ביצועים דומים מזוג כרטיסים שעולה 1000 ש"ח פחות? בבקשה.

אם ככה אין טעם בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יענו כאילו אומרים שCF 6870 יהיה חזק יותר מ-CF 6950, אני לא מבין אותכם.

אני הבנתי מכל הדיון פה ששאר המפרט בסדר (מלבד מה שאתם אומרים הכרטיסי מסך וגם בקטנה הזכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שזוג 6870 חזק יותר?

למה אתה חייב לנצל את מלוא התקציב? הרבה יותר חכם יהיה להשאיר את הכסף הזה בצד על מנת לקבל ביצועים עדיפים על פני אורך זמן שכן עם הכסף הזה תוכל לשדרג את המערכת בעתיד לכרטיסים שיהיו מודרניים וחזקים הרבה יותר מהיום.

אין שום חובה להשתמש בכל התקציב אך אם אתה מתעקש זאת באמת ההחלטה שלך.

אתה מבין שעם זוג 6950 סביר להניח שתעבור 100FPS ברוב המשחקים מה שיהיה בזבוז מוחלט שהרי מעל 60FPS ואפילו קצת מתחת לא תוכל להרגיש שום שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אתן לך דוגמא. נאמר שאתה צמא ויש לך עשרה שקלים לקנות שתייה. אתה יכול לקנות בקבוק קולה קטן של ליטר בחמישה שקלים ואתה יכול

לקנות בקבוק גדול של שני ליטרים בעשרה. כמובן שאתה לא יכול לשתות כרגע יותר מחצי ליטר, גג 750ML.

אם תקנה את הבקבוק הקטן, שתית לרוויה וחסכת חמישה שקלים.

בגישה שלך, אתה קונה את הבקבוק הגדול מכיוון שאתה רוצה לנצל את התקציב. שני דברים יקרו:

1. שתית פחות מחצי מהבקבוק.

2. בעתיד כשתהיה צמא שוב, נכון, יש לך יותר קולה מאשר שהיה בבקבוק הקטן. אבל כשתרצה לשתות הקולה תהיה חמה וכבר בלי גזים...

אז נכון שעדיף היה לקנות את הבקבוק הקטן ובעתיד לקנות עוד בקבוק חדש מהמקרר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין יותם וגיל אך זה בעיה בשבילי, נתנו לי תקציב ואני צריך לנצל את כולו, גם אם אני יקנה את המפרט שנתתם לי לא יהיה לי מספיק כסף לשדרג בעתיד, זה עניין אישי שלי, אני לא מעוניין לפרט אך זה מה שיש :-\

ובנוגע למפרט שלי, הוא יהיה שקט אם שקט זה מה שחשוב לי? והכל טוב נכון? (נגיד ולא הייתה אפשרות לCF 6870) הוא טוב?

וגיל אם לא הייתה לי בעיה עם המפרט שהצעת לי, הסיפור שנתתה עכשיו בתגובה שלך בהחלט היה מצליח לשכנע אותי, ואני מדבר בשיא הרצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות בקשר למוזר זה מה שיש והמפרט יהיה שקט? כי שקט חשוב לי מאוד.

ומלא אומרים לי שהסקפ הזה לא יספיק למפרט ואתה אומר שהוא יספיק מעל ומעבר אפילו, אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למשל מדובר בכסף של ההורים (למשל הם לא יתנו לך כסף לשדרג כי "הם כבר קנו לך מחשב יקר") אז תעשה להם טובה ותחסוך להם כסף.

אם אתה רוצה לקנות שני 6950 תקנה שני 6950.

אם בכל מקרה צריך לנצל את הכסף, הייתי קונה כונן , עכבר גיימינג טוב, וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מדובר בסיפור שאתם חושבים, אתם מזלזלים בי יענו? אני לא מבין? המפרט טוב? זה מה שחשוב אני בסה"כ רוצה לדעת אם הוא יהיה שקט וזהו ואמרתם כבר שהוא מצוין וגם מוזר.

עכבר ורמקולים אני ממש לא צריך כנ"ל לגבי הכונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...