דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת על מפרט 6250 ש"ח גיימינג

etelsh4

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 6250.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. BF 3 וכל החדשים ושיריץ חלק על הכי גבוה ב-FULL HD.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). FHD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 10, אך ידוע לי שלא אוכל לקנות מחשב שיהיה שקט לחלוטין.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד) מתכנן על המעבד אבל לא הבנתי קל בינוני וכ'ו.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? TMS.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? תלוי, אבל בנתיים לא.

המפרט הורכב מ-TMS:

[table][tr] [td] מעבד: [/td] [td]Intel Quad I5 2500K Quad 3.3GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1012 [/td][/tr] [tr] [td]קירור למעבד: [/td] [td]Scythe JAPAN MUGEN 3 1155 + 1366 SUPPORT

מחיר: ₪217 [/td][/tr] [tr] [td]לוח אם: [/td] [td]Gigabyte GA-P67X-UD3-B3

מחיר: ₪610 [/td][/tr] [tr] [td]מארז: [/td] [td]חדש - מארז גיימינג מבית TMS - בלעדי לקוחות TMS - אפשרות עד 7 מאווררים

מחיר: ₪335 [/td][/tr] [tr] [td]ספק כוח: [/td] [td]FSP Aurum 700W Gold 90+

מחיר: ₪610 [/td][/tr] [tr] [td]זיכרון: [/td] [td]Corsair 4Gb CML4GX3M1A1600C9 CL9

כמות: 2

מחיר: ₪153 [/td][/tr] [tr] [td]קשיח למחשב שולחני: [/td] [td]Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

מחיר: ₪580 [/td][/tr] [tr] [td]כרטיס מסך: [/td] [td]Sapphire ATI 6950 2GB GDDR5 PCI-E HDMI DUAL BIOS!!! - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2

מחיר: ₪1230 [/td][/tr] [tr] [td]כונן אופטי: [/td] [td]LG -RW x22 Dual Layer Sata Black

מחיר: ₪93 [/td][/tr] [tr] [td]הרכבה: [/td] [td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0 [/td][/tr] [tr] [td]המהרת מערכת מחשב: [/td] [td]אני מעוניין בהמהרת המעבד

מחיר: ₪0 [/td][/tr][/table]

סה"כ: ₪6223

אני חייב שהמחשב יהיה שקט, מה דעתכם?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רשמת פרטים בכלל ... המפרט הזה טוב מבחינת מה ? OC ? משחקים ?

אז כמובן ממה שהבנתי אתה הולך לעשות OC והדגש שלך גם על שקט

אז מזה "מארז גיימינג מבית TMS" כשאני בטוח שהוא לא שקט בדרישה שאתה מבקש ...

תוכל למצוא בנוסך CM\ANTEC שהרבה יותר איכותיים וממש שקטים אבל יעלו בהתאם

בקשר לעניין לוח אמ + כרטיס(י) מסך ...

כמו שרואים בגלל שלא פירטת יותר מידי שאתה הולך על CF ובגלל זה כל המפרט שלך השתנה ( ועדיין לא רשמת על איזה מסך ורזולוציה בכלל תשחק ?!?! )

תענה על השאלות בסטיקי במקום סתם לפרסם מפרט בלי נימוק של מה מו מי ...

בלי קשר המפרט לא מאוזן ככה או ככה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז מבית TMS?

http://www.tms.co.il/product/10878

קיבל ביקורות טובות על שיכוך והורדת רעשים.

לא מצאתי ב-TMS ספקים שקטים מומלצים, היצע הספקים שלהם לא משהו בלשון המעטה.

ה-Seasonic 620W קיבל ביקורות לא רעות ביחס לשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט באופן כללי טוב, רק כמה הערות:

1. אתה יכול לקחת MUGEN2 במקום 3 שאמנם גדול יותר אך זול יותר ושקט יותר.

2. הספק איכותי אך יקר. ניתן לקנות ספקים איכותיים מאוד וזולים יותר שיענו על הצרכים שלך.

3. כנ"ל לגבי הזכרונות. 1333 פשוטים יעשו את העבודה ויעלו כ-100-120 ש"ח לסטיק של 4GB.

4. לרזולוציית FHD אתה יכול "להסתפק" בשני 6870 שיחסכו לך כ-800 ש"ח ויריצו לך הכל על HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספקים אתה ממליץ לי לקחת שיהיו יותר זולים, אני רוצה להוזיל בכדי לקחת את ה-R3 שיספק לי את השקט שאני צריך, אני טועה? והאם ה-R3 איכותי מבחינת קירור ושקט וכל השאר?

ובנוגע לזכרונות אכן לפי מה שהבנתי אי אפשר לקחת 1600 עם 2500K הוא לא תומך או שאני טועה?

ועדיף את אלה?

http://www.tms.co.il/product/9226

על אלה?

http://www.tms.co.il/product/11032

והאם הם עם קירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...