חושב לקנות מחשב לגיימינג+אוברקלוקינג בסביבות 4200 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב לקנות מחשב לגיימינג+אוברקלוקינג בסביבות 4200 ש"ח

spitzi

Recommended Posts

מערך כרטיסים עושים עכשיו או לעולם לא.

עוד שנתיים תוכל לקנות כרטיס בודד שיהיה כנראה חזק יותר מאשר שני 6950, תחסוך את הבעיות של CF, לא תצטרך לוח תואם וכמובן חיסכון

בצריכת חשמל. בנוסף הכרטיסים של עוד שנתיים ודאי יכילו טכנולוגיות ופיצ'רים חדשים.

ה-560TI 448 אינו משתלם כרגע. ייבוא מחו"ל = אין אחריות. אחריות זה דבר חשוב בעיקר בכרטיסי מסך.

זו הסברה הרווחת שכאשר מזמינים מחו"ל, סימן שאין אחריות, אבל היא סברה אינה נכונה (לפחות לא ברוב המקרים). חברות כגון , GIGABYTE, MSI (ואפילו , הם נותנים לרשום את הכרטיס תוך חודש מרגע רכישת הכרטיס במסד הנתונים שלהם, כך שהאחריות חלה גם במקרה הנ"ל). כל החברות הללו מספקות SERIAL NUMBER שמשמש בתור מספר זיהוי אחריות לחברות אלו, מה שאומר שבמקרה שקרה מקרה שמצריך מימוש אחריות, ניתן לשלוח אותם לחברה (אמנם פרוצדורה מעט מסובכת יותר מאשר ללכת לחנות הקרובה שממנה קנית את המוצר, אבל לא לטעות - האחריות לגמרי תקפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שהאחריות תקפה אבל לך תשלח עכשיו את הכרטיס (על חשבונך כמובן), פרוצדורה לא נעימה כלל וזמן המתנה ארוך.

לא אמרתי שהיא לא קצת מסובכת, אבל גרמת לזה להישמע כאילו יבוא מחו"ל לגמרי מוחק את האחריות. הצדק איתך אמנם, בד"כ כל התהליך לוקח כשבועיים-שלושה (והחברה משלמת את השילוח בדרך חזרה). זה בערך מה שעושים המשתמשים באמריקה, הם לא תמיד הולכים לחנות שממנה קנו את זה (כי הרוב גם ככה מזמינים מ - , שהיא חנות אונליין בלבד, ולכן גם הם ממתינים כשבוע שבועיים עד ביצוע תהליך האחריות). אבל אם יש לך בנתיים חלק חומרה חלופי, אני לא רואה בעיה עם התהליך הזה, סך הכל כל עוד המוצר שלך הוא עד 2 קילו (שגם ככה כרטיסי מסך שוקלים הרבה פחות מזה), השילוח עצמו דרך דואר לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, זה לא שהוא מצא איזו מציאה הכרטיסים הללו לא רחוקים אחד מהשני בביצועים ונבדלים בכמה FPSים ברזולוציות הגבוהות.

אם יש אופציה לקבל כרטיס חזק יותר באותו מחיר אז כמובן שאפשר לשקול להביא אותו מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקנה בארץ עם 1GB, עדיף שתהיה כתובת.

בשלב ראשון אקנה את המארז הזה: http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=3371

בנוסף, אקנה ספק כח שמתאים לכרטיס ולעתיד יתאים ל-i5 2500K מומהר ב-40% עד 60%. נהייתי כבר מבולבל מכל ההצעות לספקי כח. אני מאמין שאצטרך לפחות 620W, בסביבות 400 ש"ח. מה לגבי הספק הזה http://www.tms.co.il/product/10861 ? המחיר נראה זול יחסית, האם מסתתרת מאחוריו איכות גרועה יחסית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתיקח את ה-S12II. אמנם הוא "רק 620W" אבל בפועל יכול להוציא יותר, אתה צריך פחות והספק הזה מסדרה הרבה יותר איכותית.

המארז מצויין, מומלץ להוסיף לו מאוורר נוסף שכן הוא מגיע עם אחד בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתיקח את ה-S12II. אמנם הוא "רק 620W" אבל בפועל יכול להוציא יותר, אתה צריך פחות והספק הזה מסדרה הרבה יותר איכותית.

המארז מצויין, מומלץ להוסיף לו מאוורר נוסף שכן הוא מגיע עם אחד בלבד.

תודה רבה. אתה מתכוון לזה ? http://www.ivory.co.il/Product.asp?productid=5154 הכי זול מצאתי אצל אייבורי.

ליתר דיוק, מצאתי גם אצל KSP, שיותר אמינים בעיני מאייבורי:http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=best&uin=9815 אבל כתוב 3 שנים אחריות במקום 5. אולי זו טעות, אברר אצלם מחר.

לגבי מאווררים למארז, אקח מאוורי 12 ס"מ פשוטים מהמארז שכבר יש לי. אשמח גם להמלצה על מאווררי מארז איכותיים שלא עולים יותר מ-50 ש"ח לחתיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקנה בארץ עם 1GB, עדיף שתהיה כתובת.

תוכלו לייעץ לי איזה מהכרטיסים לבחור ? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מארז וספק. מקווה שזה לא יהיה סיפור להבריג את לוח האם החוצה מהמארז הגנרי של אייבורי.

בנוגע לכרטיס המסך, עמדתי לקנות את ה-560Ti, אבל הבחור ב-RSM אמר לי שה-6950 משאיר אותו הרבה מאחור, ואם פותחים אותו ל-6970 אז בכלל אין מה לדבר. מהדיון בת'רד הזה קיבלתי את הרושם שמדובר שה-560Ti וה-6950 דומים מבחינת ביצועים, ונבדלים רק ב-1GB לעומת 2GB. העדפתי את ה-560Ti בגלל PhysX, אבל עכשיו אני לא יודע. מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-6950 לא חזק בהרבה מה-560TI אם בכלל ויקר יותר. אבל אם זו גרסה שנפתחת ל-6970 אז היא משתלמת יותר.

שאלה: ראיתי עכשיו וידאו שמדגים את טקסטורת ה-HD ב- 3, היא תופסת 1.5GB על ההארד-דיסק. האם כרטיס עם 1GB יוכל או לא יוכל להתמודד עם טקסטורה כזו ? (האם כל ה-1.5GB צריכים לשבת בו-זמנית על הכרטיס ?)

אה, וגם הבחור מ-RSM אמר שהעין האנושית יכולה להבדיל בין 40 FPS ל-60 FPS, זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...