העולם בפאניקה כל גדולי שרתי אירוח קבצים סגרו או חסמו שימוש בהורדות! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העולם בפאניקה כל גדולי שרתי אירוח קבצים סגרו או חסמו שימוש בהורדות!

1stcowgirl

Recommended Posts

33bfg5s.jpg

חברים יקרים,

האם אני עומדים לחזור לתקופת האבן בה השתמשנו בטוררנטים (1634 יונקים -/- 3-זורעים -/- 378ימים.להורדה)

האם נחזור לFTP?

פשוט משוגע בימים האחרונים!

FILESONIC FILESERVE UPLOADSTATION

כולם פועלים מפחד!

הרשו לי להפנות אתכם לדף הבא:

http://pastebin.com/cbD2s9tY

MegaUpload - סגור.

- FileServe - סגירת אינו מוכר פרמיה.

- FileJungle - מחיקת קבצים. נעול בארה"ב.

- UploadStation - נעול בארה"ב.

- FileSonic - (תחת חקירת ה-FBI).

- VideoBB - סגור! תיעלם בקרוב. - גורשו מארה"ב - הFBI בעקבות המנהלים

- FilePost - מחיקת כל החומר (ישאר רק קבצי EXE וקבצי PDF)

- FilePost - מחיקת כל החומר(ישאר רק קבצי EXE וקבצי PDF וקבצי TXT)

- Videoz - סגור ונעול במדינות המזוהים עם ארה"ב.

- 4shared - מחיקת קבצים עם זכויות יוצרים ומחכה בתור לחקירת ה-FBI.

- MediaFire - נקרא להעיד ב -90 הימים הקרובים וישתפו פעולה עם FBI

אירגונים- - יכול להיעלם עם הכל תוך 30 ימים ", הוא נמצא תחת חקירה פלילית"

- שתף mIRC - ממתינים להחלטה של המקרה להמשיך או לסיים הכל Torrente.

- Koshiki - הפעלה של 100% ביפן לא תצטרף לחוק PIPA

- Shienko Box עובד 100% בסין / לא תצטרף לחוק PIPA

- ShareX BR - קבוצת UOL / הם FAGS והם אומרים שהם כן יצטרפו ל חוק PIPA!

-

כניסה לCHAT של MEGAUPLOADFURON.NET

http://www.megauploadforum.net/

ללא הרשמה רגילה (בכדי להשתתף תידרשו לקליק על המילה PROFILE ואז להכניס אך-ורק שם וסיסמא חד פעמי ללא אישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טורנטים? תקופת האבן?

פחחח אני אישית מוריד רק מטורנטים, ו99% מהזמן אני מקבל את המהירות המקסימאלית שלי ובדר"כ רוב התוכן מגיע הרבה יותר מהר לאתי טורנטים מאשר לאותם אתרי שיתוף שלכאורה הולכים להיסגר.

את האמת אף פעם לא הבנתי למה אנשים משתמשים באתרים האלו, רובם מסורבלים ואיטיים (אלא עם כן אתה משלם על המנוי שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא (או תקראי?) את ההודעה האחרונה שלי, אני מוריד במהירות המקסימאלית שלי 99% מהזמן...

אין לי כוונה לפתח פה דיון של מה יותר טוב, שכל אחד יוריד מאיפה שנוח לו אני רק חושב שכל הסיפור הזה יצא מפרופורציה ויש אין ספור מקורות להוריד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Letitbit פועל מרוסיה, וכפי שמישהו פה כתב לא נראה לי שהרוסים יסכימו לשתף פעולה עם ה-FBI.

סגירת MegaUpload התאפשרה רק בעזרת שיתוף הפעולה של המדינות בהן הוא פעל עם ה-FBI.

נראה לי שהפתרון הוא מעבר של האתרים האלו לרוסיה או כל מדינה אחרת שלא בקשר טוב עם ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות אין שום סיבה לא להשתמש בטורנטים. חוץ מעניין של , כי דרך BitTorrent אפשר לדעת ישר את ה-IP של כל הקליינטים המחוברים ולא צריך צו בשביל לקבל אותו מהשרת (במידה והוא בכלל שומר לוגים).

אני מקבל מהירות מקסימלית די בלי בעיה בשימוש עם טראקרים פרטיים. מה שכן מטריד זה ש-HDbits.org תחת DDoS כבר שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? כל דבר מ pastebin הופך לתורה מסיני?

שימו לב- 367hits בלבד, אין מקור, המעלה הוא אורח.

אני לא מאמין לרבע ממה שכתוב שם. במיוחד לנוכח העובדה ש PIPA כבר נפל ביחד עם SOPA בשבוע שעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטורנט - מאז ולתמיד :P

אף פעם לא עברתי מטורנטים להורדות ישירות... לא מבין על מה כל הבהלה, כל עוד הסצינה מנותקת מהאתרים רודפי בצע האלה לא השתנה שום דבר בעולם ההורדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FileServe ו-FileSonic אכן לא מאפשרות יותר להוריד קבצים.

נראה שגם השאר נכון ושזה המקור: http://itwel.com/filesonic-closed-files-sharing-service-and-money-making-feature.php

פיילסוניק ופיילסרב זה אותו בית, ולכן הם סגרו ביחד את האפשרות -לשתף- קבצים, לא להוריד. מי שהעלה קבצים יכול לגשת אליהם, בצורת שרת .

הדבר היחיד שקרה הוא שחלק מהאתרים סגרו את תכניות השותפים שלהם, המאפשרת למשתמשים להרוויח כסף/נקודות על קבצים שהעלו. מה שרשום בפייסטבין ממש, אבל ממש לא קרוב למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיילסוניק ופיילסרב זה אותו בית, ולכן הם סגרו ביחד את האפשרות -לשתף- קבצים, לא להוריד. מי שהעלה קבצים יכול לגשת אליהם, בצורת שרת .

הדבר היחיד שקרה הוא שחלק מהאתרים סגרו את תכניות השותפים שלהם, המאפשרת למשתמשים להרוויח כסף/נקודות על קבצים שהעלו. מה שרשום בפייסטבין ממש, אבל ממש לא קרוב למציאות.

מה זאת אומרת אותו בית? בכל מקרה התכוונתי כמו שכתבת לשיתוף קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...