לפעמים גם יש מי שמציעים כרטיס משומש במחיר שפוי - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפעמים גם יש מי שמציעים כרטיס משומש במחיר שפוי

nec_000

Recommended Posts

Mickel כתב:

הייתי שמח לקצת קרדיט, אבל בקטנה..

*קרדיט הוכנס ברישת המסמך בחלק המבוא.

NVIDIA

8800GT/9800GT/8800GTX/9600GT/8800GTS כ 100-120 ש"ח לא מסכים, לפחות 150 ש"ח. ה8800GT עדיין כרטיס

9800GTX+ כ 150 ש"ח גם לא מסכים לפחות 200 ש"ח. מדובר בGTS250 בשם אחר.

9800GX2 כ 180 ש"ח (כרטיס מיושן וסובל מבעיות אינהרנטיות לתצורת SLI) שוב לפחות 250 ש"ח. מדובר בכרטיס כפול ליבה. שביחד יש לו 256 ליבות עיבוד. לא פרייאר בכלל.

*קבלתי את הערותיך (בחלקן), לא קבלתי את נושא כרטיס כפול הליבה (9800GX2) שכן הוא אינו שווה ערך לכרטיס ליבה בודדת בעל ביצועים מקבילים. הסיבה לכך: קרא את הלינק שמובא במבוא למחירון ותקבל תשובה מעמיקה ומקצועית מאד, שככל הנראה תשנה את דעתך בעניין.

**סדרות אלו שלטו בשוק לפני 4 שנים לערך, גם כן יחסית מיושנות, אינן תומכות ב- DX11, ערכם לכל היותר 40% ממקבילה חדשה**שוב אתה עם האחוזים המגוחכים שלך.

מה מגוכח בלהעריך כרטיס מיושן, שימיו אשר נותרו לו כבר אינם רבים (בלשון המעטה), כאשר סך רכיבי האלקט' שעליו בסימן שאלה לאור שנות השמוש הלא מעטות שעבר, לרבות מצב המאוורר, בכ- 40% ממחיר כרטיס חדש "מקביל ביצועים" (אך לא מקביל בתמיכה בתקנים). כמו גם סימן השאלה, עד מתי ימשיך היצרן לעדכן עבורו דרייברים ?

GTX260 כ 220 ש"ח (כרטיס בכח של הGTS450 שעולה 500. לבקש עליו פחות מ250 ש"ח זה מגוחך.

מאד לא מגוחך שכן המשומש לא תומך DX11 וה GTS450 כן. היצרן ימשיך לתמוך בדרייברים בGTS450 שנה שנתיים מאוחר יותר בשעה

שיפסיקו לתמוך בסדרת ה- 200. תוחלת חייו של GTS450 ארוכה בהתאם כשנתיים נוספות (הושק ב- 2010 לעומת 2008 בו הושק GTX260). התמחור שנתתי יותר מאשר סביר.

(כרטיס זה כיום, יתומר על בסיס HD6770, ולכן מחירו לכל היותר 40% ממנו. אגב, HD4870 שווה ערך פלוס מינוס לכרטיס זה, ולכן מחירם כמשומשים זהה)GTX280 כ 270 ש"ח (320 ומעלה. (כרטיס זה כיום איטי יותר מאשר HD6850, ולכן מחירו לכל היותר 40% ממנו)

GTX285 כ 300 ש"ח 370 ומעלה (כרטיס זהה ל- GTX280, רק בתדר עבודה מעט גבוה יותר ועדכון ליטוגרפית הליבה)

GTX295 כ 400 ש"ח 500 ומעלה. הכרטיס מגביל לGTX470-GTX480. (כרטיס כפול ליבה SLI שמקביל לפעמיים GTX260 ומכאן נגזר מחירו - סובל מבעיות אינהרנטיות לתצורת SLI)

*ראה הערתי לנושא SLI שתקפה גם למקרה זה.

GTX460 - 1GB כ 350 ש"ח 450 ומעלה אף בן אדם שפוי לא ימכור לך את ה460 שלו במחיר כזה.

מה המחיר בו מציע מוכר כיום לא מעניין את המחירון, את המחירון מעניין "מהוא המחיר הנכון" לתמחר את הכרטיס - חדש עולה 680 ש"ח.

משומש בהתאם כמחיצת לערך, בהתאם גם שני כרטיסי סדרת 470/480 להלן:

GTX 470 כ 550 ש"ח 650 ומעלה (מחירו 50% ממחירו של GTX560 חדש בשל התאמה לביצועים)

GTX 480 כ 850 ש"ח (900 ומעלה) (מחירו 50% ממחירו של GTX570 חדש בשל התאמה לביצועים)

**סדרה של השנה וחצי האחרונות, בהתאם לכלל שנקבע, ערכם של הכרטיסים כ- 60% ממחיר כרטיס חדש זהה**

GTX 550 TI - 1GB כ 430 ש"ח (480 ומעלה

GTX 560 כ 550 ש"ח

GTX 560 TI כ 660 ש"ח. כ720 ומעלה.

GTX 560 TI 448 כ 1000 ש"ח כ950 ש"ח.את זה אני מקבל

GTX 570 כ 1020 ש"ח כ1100

GTX 580 כ 1560 ש"ח כ1600

GTX590 כ 2300 ש"ח כ2400. הכרטיס חזק יותר מה7970..

לגבי GTX590 - אותה בעיית שהוזכרה מעלה. נוסף על כך, HD7970 תחת המהרה (במחצית מהבנצ'ים) משתווה או עובר אותו!

השקעת כספים על GTX590 כיום, דגם שיוצא מהשוק ונפלט החוצה - הנה השקעת כספים על טכנולוגיה שסיימה את חייה במדף המוצרים

החדשים. בניגוד לכך, HD7970 כל עתידו פרוש לפניו, תומך בתקנים חדישים dx11.1. בעל פי שניים זכרון ולכן יעבוד על אפליקציות הרבה

אחרי ש GTX590 יזרק לפח. אל תשכח גם ש לא עובד תמיד ויש מקומות שהוא מגמגם או לא עובד בכלל!

ב- HD7970 אין את הבעיה הזו - בודדת.

כל השאר, משומשים כ- 60% ממחירי חדש. בדקתי מחירים עדכניים כך שהמספרים שהבאתי נכונים.

תרצה כמוכר לפרסם יותר - בהצלחה! רק אל תבכה לאחר מכן אם נתקעת עם הכרטיס יותר מדי זמן עד שעלה בחכה "דג שמן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוב הסיכויים שהמחירון זה לא ילך כי יש המון פראיירים(אני בניהם) שלפעמים פשוט מתפשרים מעט על המחיר וקונים קצת גבוהה בשביל הנוחות של הקרבה אליך או סתם הצורך המיידי שדוחה את ההגיון הבריא שלנו . רעיון שכן היה מאוד מעניין היה האפשרות של לכתוב תגובות על מודעות עם מחירים מגוחכים ככה שאנשים לא יפרסמו סתם ויחכו ויחכו ואף אחד לא יפנה, אם הם יישמו את תגובות ויורידו תמחרים זה הבחירה של המוכר אבל אנחנו עשינו את מה שאפשר בשביל שיהיה מכירה הוגנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עופר,

המחירון הוא "סדר גודל למחיר" מומלץ.

לשיטתך, באם מוצר תומחר ב- 500 ש"ח - זה שאתה כקונה החלטת לשלם עוד כדי 10% בשל נוחות/חוסר רצון להתמקח/או כל סיבה אחרת

(מחק את המיותר), לא עושה את העיסקה שלך לשגויה או אותך לפארייר. שכן זו לא מכונית שכל 10% מערכה, יכולים להסתכם גם בעשרת אלפים ש"ח.

אם לעומת זאת, במקום לשלם את המלצת המחירון "מבחינת סדר גודל" - שלמת אף 20-40% יותר, זו כבר כן תכנס להגדרה של "פראייר".

או במילים עדינות יותר, "אחד שלא מכלכל את צעדיו ברכישה האמורה באופן נבון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיכאל, עושה רושם שNEC מבין יותר ממך...

אני בספק רב. שכן אני יותר מעשור בתחום.

בוא ננתח:

Mickel כתב:

NVIDIA

8800GT/9800GT/8800GTX/9600GT/8800GTS כ 100-120 ש"ח לא מסכים, לפחות 150 ש"ח. ה8800GT עדיין כרטיס

9800GTX+ כ 150 ש"ח גם לא מסכים לפחות 200 ש"ח. מדובר בGTS250 בשם אחר.

9800GX2 כ 180 ש"ח (כרטיס מיושן וסובל מבעיות אינהרנטיות לתצורת SLI) שוב לפחות 250 ש"ח. מדובר בכרטיס כפול ליבה. שביחד יש לו 256 ליבות עיבוד. לא פרייאר בכלל.

*קבלתי את הערותיך (בחלקן), לא קבלתי את נושא כרטיס כפול הליבה (9800GX2) שכן הוא אינו שווה ערך לכרטיס ליבה בודדת בעל ביצועים מקבילים. הסיבה לכך: קרא את הלינק שמובא במבוא למחירון ותקבל תשובה מעמיקה ומקצועית מאד, שכל הנראה תשנה את דעתך בעניין. 180 ש"ח לכרטיס ברמה הזאת זה נמוך מדי איך שלא תסתכל על זה. לדוגמא כרטיס זה עומד כרגע על 80$ במכירה פומבית באיביי. ונראה על כמה זה יסגר.

**סדרות אלו שלטו בשוק לפני 4 שנים לערך, גם כן יחסית מיושנות, אינן תומכות ב- DX11, ערכם לכל היותר 40% ממקבילה חדשה**שוב אתה עם האחוזים המגוחכים שלך.

מה מגוכח בלהעריך כרטיס מיושן, שימיו אשר נותרו לו כבר אינם רבים (בלשון המעטה), כאשר סך רכיבי האלקט' שעליו בסימן שאלה לאור שנות השמוש הלא מעטות שעבר, לרבות מצב המאוורר, בכ- 40% ממחיר כרטיס חדש "מקביל ביצועים" (או לא מקביל בתמיכה בתקנים). כמו גם סימן השאלה, עד מתי ימשיך היצרן לעדכן עבורו דרייבירים ?

GTX260 כ 220 ש"ח (כרטיס בכח של הGTS450 שעולה 500. לבקש עליו פחות מ250 ש"ח זה מגוחך.

מאד לא מגוחך שכן המשומש לא תומך DX11 וה GTS450 כן.היצרן ימשיך לתמוך בדרייברים בGTS450 שנה שנתיים מאוחר יותר, ותוחלת חייו ארוכה בהתאם כשנתיים נוספות (הושק ב- 2010 לעומת 2008 בו הושק GTX260). התמחור שנתתי יותר מאשר סביר .

(כרטיס זה כיום, יתומר על בסיס HD6770, ולכן מחירו לכל היותר 40% ממנו. אגב, HD4870 שווה ערך פלוס מינוס לכרטיס זה, ולכן מחירם כמשומשים זהה)GTX280 כ 270 ש"ח (320 ומעלה. (כרטיס זה כיום איטי יותר מאשר HD6850, ולכן מחירו לכל היותר 40% ממנו)

GTX285 כ 300 ש"ח 370 ומעלה (כרטיס זהה ל- GTX280, רק בתדר עבודה מעט גבוה יותר ועדכון ליטוגרפית הליבה)

GTX295 כ 400 ש"ח 500 ומעלה. הכרטיס מגביל לGTX470-GTX480. (כרטיס כפול ליבה SLI שמקביל לפעמיים GTX260 ומכאן נגזר מחירו - סובל מבעיות אינהרנטיות לתצורת SLI) שוב, נא לראות בכמה תכלס הכרטיס נמכר בעולם.

*ראה הערתי לנושא SLI שתקפה גם למקרה זה - יחד עם זאת עדכנתי חלק מהתמחורים כלפי מעלה, אך לא כמו שרצית.

GTX460 - 1GB כ 350 ש"ח 450 ומעלה אף בן אדם שפוי לא ימכור לך את ה460 שלו במחיר כזה.מה המחיר בו מציע מוכר כיום לא מעניין את המחירון, את המחירון מעניין "מהוא המחיר הנכון" לתמחר את הכרטיס - חדש עולה 680 ש"ח.

משומש בהתאם כמחיצת לערך, בהתאם גם שני כרטיסי סדרת 470/480 להלן: אתה יודע שזה בדיוק אותו כרטיס כמו הGTX 560 הרגיל, רק בתדר טיפה יותר גבוה. כשאת ה560 תמכרת ב550 ש"ח.

GTX 470 כ 550 ש"ח 650 ומעלה (מחירו 50% ממחירו של GTX560 חדש בשל התאמה לביצועים) למה? מדובר בGTX 560TI 448 בקלוקים נמוכים יותר, שהGTX 470 מגיע אלייהם ללא מאמץ. אם הוא באחריות, אני לא רואה שום סיבה למכור אותו בפחות מ650. וזה גם לא יקרה. ולמה שאני אמכור אותו בארץ ב550 כשאני יכול למכור אותו באיביי בכמעט 200$.

GTX 480 כ 850 ש"ח (900 ומעלה) (מחירו 50% ממחירו של GTX570 חדש בשל התאמה לביצועים)

**סדרה של השנה וחצי האחרונות, בהתאם לכלל שנקבע, ערכם של הכרטיסים כ- 60% ממחיר כרטיס חדש זהה**

GTX 550 TI - 1GB כ 430 ש"ח (480 ומעלה

GTX 560 כ 550 ש"ח

GTX 560 TI כ 660 ש"ח. כ720 ומעלה.

GTX 560 TI 448 כ 1000 ש"ח כ950 ש"ח.את זה אני מקבל

GTX 570 כ 1020 ש"ח כ1100

GTX 580 כ 1560 ש"ח כ1600

GTX590 כ 2300 ש"ח כ2400. הכרטיס חזק יותר מה7970..

כל השאר, משומשים כ- 60% ממחירי חדש. בדקתי מחירים עדכניים כך שהמספרם שהבאתי נכונים.

תרצה כמוכר לפרסם יותר - בהצלחה! רק אל תבכה לאחר מכן אם נתקעת עם הכרטיס יותר מדי זמן עד שעלה בחכה "דג שמן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק רב. שכן אני יותר מעשור בתחום.

בוא ננתח:

וכמה שנים הכותב מולך בתחום יש לך מושג ?

רמז: כפליים ממך ולא רק "כילד שמשחק במחשב" - אלא גם כאיש פיתוח בתחום טכנולוגיה-עילית רלוונטית.

*אם תרצה להכנס לאחד מבסיסי חיל האויר שבארץ, תוכל לראות סימולטור טיסה לתפארת שפיתחנו ובנינו כאן בארץ (עבדך הנאמן חתום עליו)

וזהו רק נדבח אחד מבין כמה ולצערי לא על כולם נוכל לדבר במדיה ציבורית מטעמים מובנים.

---------------------------------------------------------------------------------

Mickel כתב:

< 180 ש"ח לכרטיס ברמה הזאת זה נמוך מדי איך שלא תסתכל על זה. לדוגמא כרטיס זה עומד כרגע על 80$ במכירה פומבית באיביי. ונראה על כמה זה יסגר.ראשית, עבור למחירון בעמוד הקודם ערכתי מספר עדכונים כלפי מעלה - שוב לא לרמות שבקשת. שנית אזכירך, גם נגוע בהצעות הזויות כמו גם בקונים פראירים שלא מבינים בתחום מאומה. המחירון שלנו אינו דוגם מחירי עסקאות בשוק, אלא מכוון מוכרים וקונים כאחד לרמת תמחור ראלית שבבסיסה הגיון מקצועי, מבוסס חקר ביצועים, הנדסי מתחום תורת החשמל והאלקטרוניקה, כלכלי - שמוסבר והיטב.

למה? מדובר בGTX 560TI 448 בקלוקים נמוכים יותר, שהGTX 470 מגיע אלייהם ללא מאמץ. אם הוא באחריות, אני לא רואה שום סיבה למכור אותו בפחות מ650. וזה גם לא יקרה. ולמה שאני אמכור אותו בארץ ב550 כשאני יכול למכור אותו באיביי בכמעט 200$

א. לא נכון, מדובר בביצועים מקבילים בערך ל 560ti רגיל ואם כבר אפילו קצת פחות טובים (וודאי שלא ל 448 TI החדש יותר)

ב. מדובר בכרטיס משומש בין כשנה וחצי-שנתיים לערך, ולכן מחירו נגזר להיות כ- 50% מ 560ti חדש (שעולה 1100 ש"ח).

לעומתו כרטיס 560ti משומש, מחירו נגזר כבר כ- 60% מכזה חדש ומכאן הפער בתמחור נולד (660 לעומת 550 ש"ח).

ג. אין לכרטיס כזה כמשומש כל אחריות וככל הנראה לה עברת על ההסברים שנתנו בשרשור חזור ותדיר: אחריות יש רק למוצר חדש מחנות.

מי שמנסה למכור את הלוקש הזה של אחריות למשומש למוכר תמים מטעה אותו, ופועל על גבול העבירה המסחרית ובכך חושף את עצמו משפטית.

ד. אתה יכול לנסות למכור ב ב- 200$, זה עדיין לא אומר שתצליח. יתרה על כך: זו איננה עיסקה מקבילה לעסקת מזומן בתוך הארץ

שבה מגיע אדם משלם לך בשטרות כסף והולך לדרכו - המוצר אצלו והכסף אצלך.

שוק הגדול לא ממש פנוי לנו כמוכרים ישראלים, עלויות השילוח לארה"ב/אירופה כמו גם כל הסירבול הלוגיסטי שמסביב, עד להגעת המוצר

שלם ומתפקד ליעדו, ולך כמוכר הכסף לחשבון - עודנה ארוכה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להיות עם תארים רבים בתחום התוכנה, ועדיין לא לדעת דבר בעולם החומרה, או בתמחור .

אני לא בא לזלזל בך, פשוט מהודעותיך, ומהמחירון שאתה מנסה לדחוף הסקתי זאת. אני אשמח אם תפריח את מסקנתי בידע רב בתחום כרטיסי המסך, אך עוד לא ראיתי את זה.

עכשיו בקשר להודעתך:

א. לא דיברתי על ביצועים, דיברתי על . ומדובר בדיוק באותו הכרטיס חוץ מתדר שעון הליבה והזכרונות, דבר אשר אפשר לתקן בקלות ;)

ב. עזוב אותי מהחישובים שלך לרגע.

ג. מאוד תלוי איפה, ברוב החנויות דווקא יש אחריות על מוצר שנקנה בחנות כל עוד הוא בא עם הקבלה המקורית. (מנסיון ביותר מחנות אחת).

יותר נכון, חוץ מKSP שרושמת את זה בכתב האחריות, האחריות תקפה כמעט בכל החנויות.

ד. תראה כמה כרטיסים אלו נמכרים, אין סיבה שלא תצליח למכור במחיר הממוצע שעסקאות אלה נסגרות בהן. (לא מדבר על המכירות ההזויות שמחפשות פרייארים).

ראשית, עבור למחירון בעמוד הקודם ערכתי מספר עדכונים כלפי מעלה - שוב לא לרמות שבקשת. שנית אזכירך, גם נגוע בהצעות הזויות כמו גם בקונים פראירים שלא מבינים בתחום מאומה. המחירון שלנו אינו דוגם מחירי עסקאות בשוק, אלא מכוון מוכרים וקונים כאחד לרמת תמחור ראלית שבבסיסה הגיון מקצועי, מבוסס חקר ביצועים, הנדסי מתחום תורת החשמל והאלקטרוניקה, כלכלי - שמוסבר והיטב.

בוא תסביר לי בבקשה, למה לי למכור בארץ ע"פ המחירון ההזוי שלך ב150ש"ח יותר זול ממה שאני יכול למכור באיביי, בלי טלפונים הזויים, ואנשים שמנסים להוריד את המחיר כל הזמן בSMSים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בקשר להודעתך:

א. לא דיברתי על ביצועים, דיברתי על . ומדובר בדיוק באותו הכרטיס חוץ מתדר שעון הליבה והזכרונות, דבר אשר אפשר לתקן בקלות ;)

הגיון מאוד עקום. הרי כל כרטיס אפשר להמהיר במידה זו או אחרת. אם תמהיר את שני הכרטיסים באותה מידה, הפער יישמר.

ב. עזוב אותי מהחישובים שלך לרגע.

אם זו הגישה, אולי עדיף שתכתוב על נושאים שלא קשורים למספרים?

ג. מאוד תלוי איפה, ברוב החנויות דווקא יש אחריות על מוצר שנקנה בחנות כל עוד הוא בא עם הקבלה המקורית. (מנסיון ביותר מחנות אחת).

זה מראה בדיוק עד כמה אתה מבין. החוק בישראל לא מחייב שום חנות לכבד שום אחריות שהיא - האחריות היא מטעם היבואן (והוא, מצידו, חייב מכורח החוק לכבד גם אחריות "יד שנייה" כל עוד יש הוכחה לתאריך הקנייה). גם חנויות "מכובדות" כמו RSM שומרות לעצמן את הזכות שלא לטפל באחריות יד שנייה בתקנון שלהן. TMS, למשל, מציינת במפורש שהיא לא תטפל באחריות יד שנייה כלל.

ד. תראה כמה כרטיסים אלו נמכרים, אין סיבה שלא תצליח למכור במחיר הממוצע שעסקאות אלה נסגרות בהן. (לא מדבר על המכירות ההזויות שמחפשות פרייארים).

כל המטרה של הדיון הזה ושל המחירון שאתם מנסים לבנות כאן היא למנוע מצב בו מוכרים מצליחים למכור במחירים הזויים, ואפילו סתם במחירים "מנופחים".

בוא תסביר לי בבקשה, למה לי למכור בארץ ע"פ המחירון ההזוי שלך ב150ש"ח יותר זול ממה שאני יכול למכור באיביי, בלי טלפונים הזויים, ואנשים שמנסים להוריד את המחיר כל הזמן בSMSים.

אז לך תמכור בEBAY. בהצלחה...

בעצם, את רמת הידע שלך בתחום הספציפי הזה ראיתי עוד כשפרסמת את המחירון המקורי, על כל השטויות שבו (שציינתי מפורשות בהודעה עוקבת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mickel כתב:

אתה יכול להיות עם תארים רבים בתחום התוכנה, ועדיין לא לדעת דבר בעולם החומרה, או בתמחור כרטיסי מסך.

אני לא בא לזלזל בך, פשוט מהודעותיך, ומהמחירון שאתה מנסה לדחוף הסקתי זאת. אני אשמח אם תפריח את מסקנתי בידע רב בתחום כרטיסי המסך, אך עוד לא ראיתי את זה.

טענתך זו היתה יכולה להיות נכונה, אלמלא הנסיון והידע הרלוונטי היו נוגעים בין השאר ופרטנית לתחום בו אנו דנים.

על מנת לעמוד על קנקנו של הכותב, אציע לך לערוך חיפוש תחת שם המשתמש שלו משלושת השבועות האחרונים (לערך) בפורום כרטיסי מסך,

ולעבור עליהן בקריאה. אגב, אם תחום CPU מעניין אותך גם, תערוך חיפוש לאזור אוקטובר 2011 עת השקת הבולדוזר של , תוכל להתרשם גם בנושא זה.

היא לא תקפה חוקית על פי דיני המסחר שבישראל, ואם חנות החליקה את הנושא ונתנה אחריות כשעל פי דין היא לא חייבת,

הדבר אינו הופך מוצר משומש שנקנה בארץ, לכזה שמותר לכתוב עליו (כולל אחריות) - שכן זו תלויה בחסדיה של החנות המקורית ממנה נרכש.

לכל היותר נטען יהיה, "שישנה אחריות לא מובטחת" שתלויה ברצון טוב מצד החנות באם לכבד אותה או לא.

אם אתה שואל אותי - לא הייתי רושם דבר כזה, ווודאי שהדבר אינו מעלה את שוויו של המוצר כמשומש.

עדיף לקבל 150 ש"ח פחות כאן מהר בכיס ובמזומן, מאשר התברברות לוגיסטית מורכבת ושילוח בינלאומי לגורם שמעולם

לא נראה אותו ואיננו מכירים, שהסיכויים שבדרך משהו ישתבש, חלילה אנו את כספנו (ואת הכרטיס) נאבד.

150 ש"ח (כלשונך זה עדיין לא מוכח כן) פשוט לא מכסים את כל העניין.

אציע לך לבצע כמה וכמה עסקאות בינלאומיות שכאלו ב- על מוצרי זוטות כמו כרטיס מסך, על מנת לתפוס את מהות העניין והבלאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור..

יש למישהו 8800 GTS 512MB ב150 שקל?

אני צריך...

לפני כשבועים לערך כשחפשתי כרטיס מסך, היה בחור אחד (מאשדוד כמדומני) שהציע ב- 150 ש"ח GTS8800 512MB של .

סגרתי איתו על 100 ש"ח טלפונית, אך לפני שהספקתי לבצע את העסקה נתקלתי בכרטיס אחר (שיותר קרץ לי ולקחתי אותו).

תחפש בלוח yad2 - אולי המודעה עדיין שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקבל 150 ש"ח פחות כאן מהר בכיס ובמזומן, מאשר התברברות לוגיסטית מורכבת ושילוח בינלאומי לגורם שמעולם

לא נראה אותו ואינני מכירים, שהסיכויים שבדרך משהו ישתבש, חלילה אנו את כספנו (ואת הכרטיס) נאבד.

150 ש"ח (כלשונך זה עדיין לא מוכח כן) פשוט לא מכסים את כל העניין.

אציע לך לבצע כמה וכמה עסקאות בינלאומיות שכאלו ב- על מוצרי זוטות כמו כרטיס מסך, על מנת לתפוס את מהות העניין והבלאגן.

בקשר לחלק הזה,

א) הסיכוי שמשהו ישתבש לא גדול כמו שאתה נוטה לחשוב וזאת במידה ומקפידים לשמור על הכללים הדרושים (הגבלת הקניה למישהו בעל פידבק מוכח, הגבלה לארה"ב, מספר מעקב, כתובת מאושרת, ביטוח, תשלום ב PAYPAL) ובנוסף לזה יש ביטוח על החבילה במידה וקורה לה משהו.

ב)אין שום התברברות לוגיסטית לחבילה בדואר רשום מהארץ לוקח להגיע לארה"ב בערב 5 ימי עסקים, ושם עוד בין 2-3 ימים עסקים עד הגעה ליעד

ג)ביצעתי, אין שום עניין ושום בלאגן.

וסתם לידע הכללי, משלוח חבילות מישראל לחול הוא בין הזולים ביותר בעולם. (בין 20-30 שקלים תלוי במשקל, לחבילה עד 2 קג)- כרטיס מסך שוקל כ800 גרם.

כל העולם התקדם למסחר אלקטרוני בין לאומי. רק בישראל עדיין תקועים מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדיל בין סוחר שחי את התחום יום יום, לבין אדם פרטי שיפעיל את המנגנון אולי פעם בכמה שנים.

לאדם רגיל אין הידע הנסיון והשפשוף איך מול מי ומה פועלים בכל התהליך:

החל במיילים המשך בביצוע החיוב/זיכוי במנגנון וכלה בייזום המשלוח באמצעות הדואר - הליך שעשוי להיות אגב יקר

באם עושים אותו לא נכון.

ושוב, אם אתה שואל אותי כאדם פרטי, כל הטירחה פשוט לא שווה את זה. אני מעדיף לפרסם במחיר ראלי כאן כארץ,

הראשון שיבוא עם מזומן יקח ובזה נגמר העניין. *ישראל היא כמו עיר אחת גדולה בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שהסוחרים ימשיכו למכור ב או לבקש מחירים מוגזמים בישראל, וליפול פעם ב על הפראייר התורן. לגיטימי ושיהנו.

זה לא משנה את העובדה שהשווי הריאלי לקונה הוא בכיוונים ש nec אמר, ומוכר שלא רוצה להיכנס למורכבות מצד אחד, ולמכור בזמן סביר מצד שני ולפני ירידת ערך נוספת, ימכור במכירים אלו.

לראייה, רק ההודעות האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי עכשיו את מדור כרטיסי המסך ביד2 בשביל לראות מה הולך שם... אני חייב להגיד שמהעמוד הראשון יצאתי מופתע לטובה. נכון, המחירים עדיין גבוהים יחסית - אבל הם לפחות בגבולות ההגיון האנושי, בלי חמורים שמוכרים GTX260 ב1000 שקל.

כמובן שככל שהולכים אחורה למודעות יותר וותיקות השטויות מתחילות להצטבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...