AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 119 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

לא אמרתי שיש, ניצטרך לחכות ולראות איך הפיצ'רים האלה מתבטאים במשחקים

ואם בכלל הם משמעותיים..לפי מה שכתוב בלינק יש גם דרכים אחרות לבצע את מה שהם עושים.

אבל כשפיצר מסויים גורם ל290X להשתוות ולעקוף 980ti זה כבר משמעותי

וזה שnvidia ניסו לגרום לoxide לבטל את הפיצ'ר ומצד שני טענו שהמשחק\בנצ' הזה לא באמת משקף את ביצועי dx12 זה כבר אומר הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שיש אדם שפוי אחד שבאמת חושב שכלל משחקי DX12 יראו ש-R9 290 משתווה ל- TI. צריך להיות תמים או טיפש כדי לחשוב ככה.

ידוע שהחומרה שנמצאת כיום בשוק לא כוללת תמיכה בכלל הפונקציות של DX12, אבל מי אמר שזה הכרח?

ככה או ככה - לתת לעוד משחקים לצאת ולשפוט לאחר מכן. AOS הוא לא משחק ניטרלי בפיתוח שלו, הן תקציבית והן התאמתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יכול להיות ששנה אחרי שה- R9 285 יצא סוף סוף יצא כרטיס עם ליבת TONGA מלאה למי שלא יודע ה 285/380 כוללים ליבה מקוזזת)

http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/amd_reportedly_readies_r9_380x_gpu/1

כנראה שבתגובה גם יצא GTX 960TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יצא בנצ'מרק חדש מבוסס על DX12 וגם פה התוצאות מאוד מעניינות.

מה שלא פחות חשוב, שמדובר על מבחן מתוך משחק שישוחרר לפי הדיווחים בסוף השנה. (אני די פסימי עם הדחיות האחרונות חחחח)

מדובר במשחק FABLE של מיקרוסופט שלא צריך היכרות מיוחדת (אלה עם כן אתם חיים על הירח:-)).

מה שאותי משך זה התוצאות של הכרטיסים מהמחנה האדום, שגם פה אפשר לומר "סוגרים את הפער" מול הירוקים.

ואני שם דגש על ה390X דרומה....למרות שגם הFX לא נישאר הרבה מאחור.

http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Fable-Legends-Benchmark-DX12-Performance-Testing-Continues

מה אתם אומרים יהיה מעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים באנצ'ים בהם 390x משווה ועוקף 980 סטוק. זה יכול להיות עוד אחד מאלו.

עד שישוו לאותו הבאנץ' ב-DX11, לא נדע את התרומה הספציפית של DX12 לכל אחד מהצדדים.

בכל אופן נמתין בסבלנות לעוד בדיקות. מדובר במשחק וחצי שעדיין לא שוחררו \ גרסא מוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי פחות מעניין במקרה הזה מי "עוקף" את מי, כי בשני המצבים (DX11-12) זה מסתכם בסה"כ בFPS בודדים אם בכלל.

מה שמעניין אותי יותר, שבDX12 רואים "שהפער" מצטמצם בצורה משמעותית, וכמובן שאסור לשכוח שה390X מתומכר ב100$ פחות!

טוב, כנראה שאני היחידי פה שמעז לראות אור במחנה האדום :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בדיוק על זה דיברתי - אתה לא יכול לייחס ל-DX12 "צמצום פערים", לפחות לא על פי הבאנץ' המדובר, כי כבר ראינו פערים אלו ב-DX11.

אולי אתה מתכוון שה-390X עצמו צימצם פערים, בלי קשר ל-API. הוא מלכתחילה הוביל ביחס עלות\fps (אל מול ה-980)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia כנראה הולכת לשחרר בקרוב מאוד כרטיס גרפי בעל שני ליבות.

הכרטיס יהיה מבוסס על ה-GM200 שידוע נמצא ב-980TI ובטיטאן X.

http://wccftech.com/nvidia-launching-dual-gpu-flagship-graphics/

לפי איך שזה ניראה להערכתי ניראה את הכרטיס הזה צץ באוקטובר, מה שיזרז את ההופעה של הFury X הכפול.

רק שההיסטוריה לא תחזור על עצמה עם ההשקה של הטיטאן Z....(המחיר כמובן).

אשכרה אפשר לקנות במחיר הזה אוטו וישאר כסף לדלק :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני זוכר שהייתי ילד הייתי משחק על מסך עם צבע ירוק בלבד.

אז הגיע "פלא" שבזמנו ניקרא CGA והייתי בהלם.

לא עבר הרבה זמן והגיע הVGA ומבחינתי זה היה הטופ של הטופ ומשם הכל כבר היסטוריה.

אני לא כל כך מסכים איתך, אבל בהחלט יכול להבין אותך.

כמובן שיש פה ושם הפלצות של המפתחים שממש לא שווים את הכסף, כמו הטיטאן Z....

אבל אני בהחלט יכול להבין אותם שהם מוציאים את החומרה הזאת, כי יש תחרות והם צריכים "לתקוע דגל" ולהצדיק את התואר "החברה הטובה בעולם בליבות גרפיות".

כי בסופו של דבר מעבר לזה יש גם בורסה, מניות ושאר ירקות, והשוק הזה אכזר והחברה "מחויבת" תמיד לחדש ולצמוח, כי המדרון הזה תלול.

וד"א אני מאמין שאתה מודע לזה שה8K כבר מעבר לפינה, ובכלל לא מיצינו את ה4K (עוד לא גירדנו).

אין מה לעשות, זאת הקידמה ובשנים האחרונות היא עושה צעדים גדולים יותר מבעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...