AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 103 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל בינו ל - 780 מבחינת ביצועים זה כנראה יהיה כמו ההבדל בין ה - R9 290 ל - 290X...

שזה למעשה כלום (או 5% במקרי קיצון).

בכל מקרה הביקורות יעלו בטח עוד כמה שעות ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה כמו ההבדל בין ה - R9 290 ל - 290X...

שזה למעשה כלום (או 5% במקרי קיצון).

אני חושב שטעית :P

כרטיס חייתי, רק לחשוב שתחלס זה כרטיס שהיינו יכולים לקבל לפני כשנה אם הייתה תחרות מצד .

הפתיעה אותי הצריכת חשמל שלו, הייתי בטוח שלפי המפרט הוא יהיה חם וצרכן כמו 290X, בפועל הוא טיפה רועש מ780 רגיל ולא חם יותר, צורך מעט יותר חשמל ועדיין עולה לOC ממש יפה אפילו על מקורי.

בטח עם צד שלישי הכרטיס בכלל יהיה פסיכי...

לגבי 7990, הוא גם בעייתי עדיין בחיבור מספר מסכים, ובכללי הוא 2 ליבות שזה פשוט אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה שטעיתי, הכרטיס חזק יותר מה - GTX 780/R9 290 ב - 15% ולא 5% (מה שהטעה אותי זה הנתונים המוקדמים שהעמידו את ה - TI בין ה - 780 לטיטאן ולא מעל הטיטאן, כנראה לא התעדכנתי מאז).

אבל הוא עדיין לא משתלם לחלוטין, יקר מה - R9 290 ב - 80% בשביל 15% ביצועים בלבד (ואם נשווה ל - 280X זה בכלל יוצא 37% יותר ביצועים ב - 133% יותר מחיר).

ה - 7990 כמובן כרטיס מיותר לחלוטין גם כן (שוב, בהשוואה ל - R9 290).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, אנשים שקונים 780 או טיטאן או TI - המילה משתלם לא קיימת אצלם בלקסיקון. בדיוק כמו מי שקונה מכונית פאר או וילה. אתה משלם מחיר פרימיום למוצר פרימיום. עם יכולות ההמהרה של 780TI עם רפרנס-זבל, פלוס גרסת PCB מתקדמת בדמות לייטנינג\קלאסיפייד וקירור גדול או בלוק מים - מדובר כאן במכונה מאוד משומנת חומרתית ותוכנתית שמוכנה להכל.

אני לא רואה את כולם בכביש נוסעים בניסאן אלמרה 99 על אף שמדובר במכונית בעלת אמינות יוצאת דופן ומסוגלת לגמוע כל מרחק בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מקסימום ביצועים במחיר גבוה, אז לא עדיף R9 290 CF מ GTX 780 TI בודד ? (3900 ש"ח לעומת 3500 ש"ח)

נתעלם לרגע מהקירור כי גם זה יגיע.

נ"ב: אנלוגיות של מכוניות לא ממחישות לי כלום כי אין לי מושג בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...