אורן זריף מכה שנית! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורן זריף מכה שנית!

Gil28

Recommended Posts

להיפך.

קודם אתה משלם 2000 דולר ורק אז בום בום נרפאת.

חלק מנפלאות שיטת הפסיכוקינזיס שאם אתה מאמין שזה יעבוד זה ישפיע "חזק יותר".

אם אתה לא משלם איך תוכיח לעצמך שאתה מאמין באמת ?

אורן זריף לא מבזבז את זמנו על מי ששלילי.

האנרגיה החיובית מתנגשת עם האנרגיה השלילת וזאת מבטלת את הראשונה וגורמת לביזבוז זמן.

ומצריכה טיפול נוסף...

ובעקבותיו אולי עוד אחד...

אסור בשום אופן להטיל ספק קטן שבקטנים, גם לא לרגע אחד.

לא לפני ולא אחרי הטיפול.

והמחיר חייב לעלות כדי להתגבר על השליליות או שגם הפעם זה לא יעבוד.

אין דרך אחרת...

מי שרוצה בדיוק סיימתי התמחות בשיטת הפסיכוקינזיס ואני מטפל במקרים קלים שבאים והולכים במחיר סמלי המותאם למשכורתי החודשית.

אני מבקש מי שלא מאמין בזה שלא יגיב, כי זה רק יהרוס לאחרים.

אני גם מטפל מרחוק בעזרת שידור גלים קוסמוקינטים בחצי מחיר.

לפרטים כנסו לwww.sputnik.bluff.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורן זריף לא מבזבז את זמנו על מי ששלילי.

האנרגיה החיובית מתנגשת עם האנרגיה השלילת וזאת מבטלת את הראשונה וגורמת לביזבוז זמן.

ומצריכה טיפול נוסף...

ובעקבותיו אולי עוד אחד...

אסור בשום אופן להטיל ספק קטן שבקטנים, גם לא לרגע אחד.

לא לפני ולא אחרי הטיפול.

והמחיר חייב לעלות כדי להתגבר על השליליות או שגם הפעם זה לא יעבוד.

אין דרך אחרת...

יש סירטון ביוטיוב שאורי גלר הגיע לעשות את התעלולים שלו בתוכנית מסוימת (בארצות הברית )

אז הביאו קוסם לפני לסדר לו את הכלים בלי שהוא ידע (יש כלים מסוימים שלא עובדים עם ה"קסמים" שלו )

ואז הוא דיבר באותו סגנון שאין אמונה ושטויות אחרות אז זה לא פועל

מאז כמובן מלאה באיך לעשות מגוון "קסמים" כאלו

מי שמתעניין רואה כל מיני טריקים שפועלים על רוב האנשים איך "לדעת" מה המצב שלהם ושטויות כאלו

וככה יכול לחזק את האמונה המטומטמת לדעתי בשטויות האלו

בכל מקרה קבלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שפותח האשכול עשה,

זה לפרסם את המשוגע הזה, ויש סיכוי שיש משוגעים אחרים שקוראים את זה עכשיו ומתקשרים אליו בשביל עזרה.

משוגעים פה בפורום? נההה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין איך אפשר להתעלם ממנו! :lol:

אורן זריף הוא לא מטומטם. ההיפך מזה.

ברור לו שראש הממשלה כלל לא עומד להתיחס לפניה שלו.

כל מה שהוא בא להשיג, זה פרסום חינם לקהל היעד שלו. - ואת זה הוא השיג, גם בפורום hwzone. אולי לזה i-pink התכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן זריף הוא לא מטומטם. ההיפך מזה.

ברור לו שראש הממשלה כלל לא עומד להתיחס לפניה שלו.

כל מה שהוא בא להשיג, זה פרסום חינם לקהל היעד שלו. - ואת זה הוא השיג, גם בפורום hwzone. אולי לזה i-pink התכוונה.

כשהיינו ילדים (חלקנו בכל מקרה) לא ניסינו להזיז חפץ בעזרת המחשבה ?

לעבור דרך קיר ?

להפוך לדולפין ? (אאההם, לא!)

הוא לקח את כל הקטע קצת קדימה.

ותאמין לי שהוא לא 100% שקרן ומניפולטיבי מחפש פירסום.

יש שם לפחות 50% שיגעון מטופח שמבוסס על דמיונות ותחושות כוזבות (לנו הם כוזבות, בשבילו הם קיימות) של כוחות מאגים, מהסוג שהרבה מאיתנו שיחקו בהם כילדים בין שאר הדמיונות, לפני שהגענו למסקנה שהם 100% דמיון.

הבן אדם אשכרה מסתובב כל היום ומדמיין (ומאמין) שהוא מכשף בעל כוחות מאגים.

ומדי פעם מנסה לעבור דרך קירות (כמשל) להזיז אנרגיות בלתי נראות בעזרת המחשבה, להעביר זרמים בלתי נראים דרך הידיים, ולהפוך דג לדולפין.

שלא יהיה לכם ספק לגבי זה.

האיש משוגע מבחירה ונהנה מהעניין מכל בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ודומיו הם אנשים שלא רק שלא יכולים לעזור בוודאי אלא רק מקלקלים יותר את כל מי ששומע להם

מי שרוצה למות מצחוק שיכנס לבלוג שלו בתפוז

פשוט עשה לי תיום

טעימה קטנה.. וזה ממש בקטנה יש שם דברים שופכים

לכבוד

ועדת שמות רחובות

עיריית ירושלים

יום שני 14 מרץ 2011

הנדון: רחוב שייקרא על שמי בעודי בחיים ישמור את העיר ירושלים מאנרגיות שליליות

משך שנים רבות מסייע אני לאלפי חולים וסובלים בעיר ירושלים. כמי שניחן בכוחות על טבעיים ומחובר למימדים בלתי ניתנים להסבר רציונלי באזורים מסוימים בקוסמוס.

כפי שידוע, מנהיגים רבים מהעולם כולו מגיעים לפגישות בירושלים. עקב כך ועקב היות המקום קדוש, עלולים להיווצר תדרים אנרגטיים שליליים, שלא בשליטתם של אותם מנהיגים.

ברמה הקבליסטית, ידוע כי אדם שניחן ביכולות ראייה וירטואליסטיים, חובה באופן חד משמעי להקצות מקום גשמי שייקרא על שמו, על מנת שבדרך לא דרך יוכל להניע את תדרי האנרגיה הבלתי רצויים למימדים אחרים.

קריאת רחוב על שמי לא רק שתסייע להרחיק אנרגיות שליליות, גם תעורר את המצב הכלכלי בעיר, תניב שגשוג בתיירות וצמיחה לעיר הבירה ומשם לישראל כולה.

נכון הדבר כי שמות רחוב לא ניתנים לאנשים בעודם בחיים, אולם היות ונשמתי, בתקופה קצרה, התגלגלה מתוך גופי וחזרה, הנני עדיין על תקן מגשר בין העולמות התחתונים לעולמות העליונים.

אבקש פגישה באופן דחוף-בהול על מנת לראות את הרחוב קודם ולבחון אותו, שמדובר ברחוב מתאים בכל המישורים הרוחניים.

בכבוד רב

אורן זריף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אבל אותי הוא משעשע ולכן אני שמח שיש דיון בנושא.

לאלה שמספיק טיפשים להאמין אין צורך בדיונים בפורום או בכתבות בynet כדי למצוא אותו.

מסתבר שאורן זריף עדיין חושב שיש צורך מדי פעם לפרסם משהו כזה, בכדי להגיע לתודעה של לקוחות חדשים.

אני בטוח שעקב שליחת מכתב זה, הגיעו ויגיעו אליו עוד לקוחות.

ותאמין לי שהוא לא 100% שקרן ומניפולטיבי מחפש פירסום.

יש שם לפחות 50% שיגעון מטופח שמבוסס על דמיונות ותחושות כוזבות (לנו הם כוזבות, בשבילו הם קיימות) של כוחות מאגים, מהסוג שהרבה מאיתנו שיחקו בהם כילדים בין שאר הדמיונות, לפני שהגענו למסקנה שהם 100% דמיון.

כן, ברור שאם אתה מספר שקרים כל היום, אתה מתחיל גם להאמין בהם.

וכן, הוא פסיכי, אבל דבר ראשון, הוא מחפש כסף, יותר מאשר פרסום. הכרתי מישהי שעבדה אצלו בתור מזכירה שעונה לטלפונים, (עבדו עימה עוד 4 מזכירות - רק כדי לסבר את האוזן על גודל העסק שלו) שהעידה שהוא פסיכי, (יום אחד הוא דרש מהם לשנות את שם המשפחה שלהן. עבר לו למחרת) אבל היא סיפרה שהוא מודע מאוד לכסף וקמצן לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח

ענק

הבן אדם נוכל ברמות גבוהות מאד

וברור לי כשמש שכל מה שמניע אותו זה כסף וכל מי שחושב אחרת הוא לא יודע מה...

מישהו קנה את זה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 35 מיליון שקל על פרסום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הייתי מתפוצץ לו בפנים הוא בעצמו כמעט מתפוצץ שם בכמה וכמה הזדמנויות חחחחח וגם ההפקה והצלמים נראה לי נקרעו שם וניתן לראות את זה מקרישנבאום חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...