הוט מציגה: הגבלת נפח ההורדה והעלאה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט מציגה: הגבלת נפח ההורדה והעלאה

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שכתבתי, אמרתי "יום טוב" וניתקתי.

כמובן שאני יודע שגם לא מעניין אותה אם אני אתנתק או לא ובסופו של דבר מה שאני משלם לא נכנס לכיס שלה, היא עושה רק את העבודה שלה...

השתקתי אותה עקב שהיא התחילה לבלבל לי תמח ודיברה כמו פרופסר רק שהפרופסור הנ"ל לא יודע כלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שאלת אותה שאלה שאין לה תשובה, לכן מה שנשאר זה רק זיבולי מוח.

כאשר הם יתחילו להגביל תעבורה אנשים בהמוניהם יעזבו את וזהו. לא צריך לדבר עם נציגים, צריך להצביע ברגליים ובארנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא אם שאר התשתיות יחברו בעצה אחת ואז אין לך ברירה. בריכוזיות הנוכחית במשק זה בהחלט מצב שיכול להתרחש ואז אכלנו אותה.

בארה"ב יש מגבלה של 250GB (אאל"ט - קראתי על זה לפני שנתיים או יותר) ואם אתה חורג אותה יכולים לנתק אותך מהשירות שלהם ואפילו לחסום אותך לצמיתות .

נראה לי צריך להקדים למכה ולמחות כבר עכשיו בנחרצות על ביטול הסעיף מה TOS שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם קצת חיים בסרט ("אנשים יעזבו בהמוניהם..." וכו').

נכון, אני ואתם כנראה מגיעים ל50 ג'יגה (ובינינו, גם הרבה יותר), אבל 99% מהאוכלוסיה, ובטח מהלקוחות של ממש לא מגיעים.

אנחנו אחוז מאוד מאוד קטן מצרכני האינטרנט בישראל.

העובדה היא שעבור רוב האוכלוסיה ההגבלה הזאת לא אומרת כלום גם היום כשהיא לא נאכפת, וגם ביום שבה יתחילו לאכוף אותה. ועוד משהו: ביום שהוט יתחילו לאכוף, זה יהיה סימן לזה שבכל החברות מגבילים את הגלישה, ככה שגם אם אנשים יתחילו "לעזוב בהמוניהם" , לא ממש יהיה להם לאן כי בכל מקום יגבילו.

בכל מקרה הדיון הוא תיאורטי לחלוטין כי כרגע לא מגבילים וזה גם לא נראה בעתיד הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יקרה עם האנשים של 100MB ?? נראה לך שהם ישלמו 1000 ש"ח בשביל הגבלה של 50GB ? כשבחו"ל אתה מקבל אתה זה במחיר של גג 99$ והגבלה של לפחות 300GB וחבילה פי 100 יותר גבוהה לפחות באפלוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני מתחבר להוט והסעיף הזה בחוזה נוגע גם לגביי.

מישהו יודע אם באמת אוכפים את זה? או שזה סתם כסת"ח?

ואני לא מדבר על תחושות בטן אלא על מישהו שכבר חויב החודש / הודעה מטעם , או משהו אמין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להלחם בתופעה ע"י פניות מרובות למועצה לצרכנות על הסעיף של אופן החיוב בעת חריגה, ולמשרד התקשורת על ההגבלה.

אם התופעה הזו תשתרש בהוט ויראו כי טוב (מנויים מקבלים את הסעיפים הללו, כי הם כרגע לא נאכפים), אז כולם (בזק וספקיות האינטרנט) יוסיפו סעיפים כאלה. ובסופו של דבר כן יתחילו לאכוף (הרי אם אין בכוונתם מתישהו לאכוף את הסעיפים, אז הם לא היו בחוזה).

לדעתי (כפי שטענתי בעבר) מובילים אותנו לאט לאט למודל של חיוב לפי נפח. הפוטנציאל של החברות להרויח במודל זה גדול יותר.

Sent from outta space.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה הולך לשם דווקא מנוי קבוע עדיף להם כי ככה הרבה יותר קל לחזות אחרי הכנסות וגם עם מנוי טס לחול או סתם במעברי דירות

עדין הם מקבלים את הכסף למרות שהוא לא משתמש בשרות

אני חושב שהסעיף הזה יותר נועד לסנן לקוחות עסקים עם צורך בתעבורה ענקית מלקחת מסלול ביתי

עם מישהו טוחן איזה מאות גיגה בחודש על בסיס קבוע זה כבר לא לכמה משחקים וכמה סירטי HD אלה שימוש כניראה עסקי

או לחלופין איזה ביניין או קומונה שהחליטו לישתמש בחיבור אחד ביתי והיום זה לא בעיה לעשות חיבור כזה

חוץ מזה ככל שהטכנולוגיה תיתקדם בטח יגדילו את הסעיף בחוזה מבחינת נפח כי גם עצמה מנסה להרוויח מהאינטרנט והרבה תכנים שלה זמינים באתר שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...