הוט מציגה: הגבלת נפח ההורדה והעלאה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט מציגה: הגבלת נפח ההורדה והעלאה

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין בכלל ספק שאפשר, אני פשוט לא חושב שזה ילך. אתה לא תוכל לשבת ולמחוק סעיף כזה כשמולך (פיזית במקרה הטוב או טלפונית) יש ילד שרק עכשיו השתחרר - לא תהיה שום הגיון בזה שתגיד לו שאת זה אתה מבקש למחוק ואם לא אז לא תחתום ולא תצטרף אליהם. זה משהו שצריך לקבל אישור של המחלקה המשפטית שלהם - לכן מה שיקרה זה שפשוט הוא יגיד לך שאם כך אז אל תחתום ותיפגשו בשמחות. אז אותך הוא לא החתים ולא ירוויח עלייך אבל 99% מהאנשים שלא בודקים דברים כאלה - יחתמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בחוזה אחיד מותר למחוק סעיפים שלא נראים לך ולחתום מול החברה. תתחילו להתמקח.

זה אחד הדברים היותר טיפשיים שאנחנו יכולים לעשות.

מי שיעשה את זה מהר מאוד לא יהנה משירותי , , סלולאר, טלפון קווי והלאה והלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל ספק שאפשר, אני פשוט לא חושב שזה ילך. אתה לא תוכל לשבת ולמחוק סעיף כזה כשמולך (פיזית במקרה הטוב או טלפונית) יש ילד שרק עכשיו השתחרר - לא תהיה שום הגיון בזה שתגיד לו שאת זה אתה מבקש למחוק ואם לא אז לא תחתום ולא תצטרף אליהם. זה משהו שצריך לקבל אישור של המחלקה המשפטית שלהם - לכן מה שיקרה זה שפשוט הוא יגיד לך שאם כך אז אל תחתום ותיפגשו בשמחות. אז אותך הוא לא החתים ולא ירוויח עלייך אבל 99% מהאנשים שלא בודקים דברים כאלה - יחתמו

בהחלט שווה לפנות למחלקה המשפטית שלהם ולברר. זה סעיף שהוא בלתי-הגיוני. ותגובה "אל תדאג, אנחנו לא מתכוונים לכפות את זה" היא לא מתקבלת על הדעת. מה הטעם בכלל לנסח סעיפים שלא מתכוונים להתייחס אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נראה כמו עוד דרך למנוע מאנשים שתקועים בחבילת טריפל יקרה, לעזוב אותה עקב הורדת הקנסות ולהתחבר מחדש לחבילה אחרת.

הוט יכולה לאיים בשלב זה כי אולי הם יחסכו 20-40 שח בחודש לדוגמה, אבל חבילת האינטרנט שלהם תוגבל.

לרוב האוכלוסיה זה לא מפריע, אבל עצם העובדה שפעם מה שהיה פתוח מוגבל בחידוש - ירתיע לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נראה כמו עוד דרך למנוע מאנשים שתקועים בחבילת טריפל יקרה, לעזוב אותה עקב הורדת הקנסות ולהתחבר מחדש לחבילה אחרת.

הוט יכולה לאיים בשלב זה כי אולי הם יחסכו 20-40 שח בחודש לדוגמה, אבל חבילת האינטרנט שלהם תוגבל.

אם זה אכן ניסיון, הרי שהוא אווילי לחלוטין, כי כל מה שהוא יעשה זה ידחוף את הלקוחות להעביר את האינטרנט והטלפון לבזק, ועל הדרך גם רבים יבחנו את האפשרות להעביר את הטלוויזיה, שהיא פרת המזומנים של HOT לYES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור אבל באופן הזוי לאחרונה כשאני רואה בסטרימינג הסרטון נתקע כל איזה 5 דקות ואז אני צריך ללחוץ שוב על הסמן כדי שיטען ככה כל פעם... זה כל כך מעצבן!!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש לך של כמה מחשבים ויותר ממשתמש כבד אחד, אתה בכיף יכול להוריד מעבר ל100GB בחודש כמו כלום!

אישית, שמתי לב שאחרי ניתוק/התחברות מחדש בראוטר, הקצב ההורדה עולה דראסטית באתרי הורדות למיניהם(ראפידשייר וכדו')

אחרי זמן חיבור מסויים, הקצב יורד מ1.2MB לשניה לכמה KB מסכנים - דבר שמחשיד בצורה מרגיזה את ההגבלה של הספקית.

לדעתי גם היום כל הספקיות מגבילות את התעבורה פר משתמש/מנוי, ע"י הורדת קצב התעבורה אחרי X זמו. הן לא מנתקות אף אחד ולא מחייבות באקסטרה על החריגה כדי שלא תיהיה נטישת משתמשים לספקית אחרת.

אגב, נראה לי שזה אחת הסיבות שבתמיכה הטכנית של כל ספקית הם אומרים לעשות כיבוי והדלקה למחשב והראוטר ::)

גם אצלי זה קורה! החליפו לי מודם בגלל בעיות של ניתוקים ומאז גם אני רואה את התופעה המעצבנת של קצבי הורדה נמוכים מאוד מאתרים כמו רפידשר וכו. זה לא קורה באתרים אחרים ואחרי ניתוק וחיבור של המודם זה לא קורה יותר לזמן מה (יום בערך).

וזה קורה בכל שעות היום; גם בשעות שאין בהן עומס.

משהו כאן חשוד..

אם זה ימשך ובתמיכה לא יתנו פתרון אני עובר תשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מודם של חברת ARRIS.

זה מודם שאפשר להעמיד אותו אנכית ונראה שהוא מתאים גם לחיבור טלפון (יש 2 נורות שכתוב לידן telephone 1 ו- telephone 2)

אני יכול לבדוק את הדגם המדויק אם אתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם נציגה מהוט בנוגע להגבלה...

אמרתי לה שאני עם 20 מגה ו-50 גיגה זה כלום, לאחר מכן היא התחילה לומר "50 גיגה זה נפח עצום שלא תגיע אליו" מהר מאד השתקתי אותה עם 2 נתונים 1. יש לי ראוטר של בואפלו שמחשב לי בכמה גיגה השתמשתי בכל יום\חודש\שעה ואני עושה זאת תוך 3 יום ככה...

2. אמרתי לה סרט full hd נגיד שוקל 8 גיגה, הורדתי 7 כאלו כבר הגענו מעבר ל-50 ומה עם הורדת משחקים וגלישה (גלישה זה לא ממש משאב)

בקיצור היא לא ידעה מה לענות ומהר מאד השיבה אנחנו עדיין לא הכנסנו זאת לתוקף ברגע שזה יקרה הלקוחות יהיו מודעים לזה.

כמובן שעניתי שבאותו היום שזה יכנס לתוקף אני ועוד כ-50% מהלקוחות שלהם יתקתנו.

אמרתי לה מזל שאת אומרת למה רציתי להתנתק, והיא השיבה חברות רבות כיום משתמשות בהגבלת נפח, שוב השתקתי אותה שרק הם ובזק בינלאומי עושים זאת רק ששם ההגבלה היא ל-65 גיגה וגם הם לא מיישמים זאת, בקיצור לא ידעה מה לענות אמרתי יום טוב וניתקתי.

מסקנה, כרגע השמועה היא רק באוויר ועדיין זה לא נכנס לתוקף, יכול להיות אותו הדבר כל בינלאומי אבל עם למדתי שלא מתעסקים...

ביום שזה יכנס לתוקף אני כבר אהיה בבזק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...