כרטיס ל FHD+3D ו למשחקים 3D עד 1300-1400 שח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס ל FHD+3D ו למשחקים 3D עד 1300-1400 שח

andrei21

Recommended Posts

המערכת שלי:

core i5 750

4gb ram

enermax 525W

מחפש כרטיס לסרטים בתלת מימד ב FULLHD הבנתי שכמעט כל הכרטיסים יכולים לשמש למטרה זו, תתקנו אותי אם אני טועה.

אני רוצה גם משחקי תלת מימד, האם רק ל כרטיסים יעודיים של יש אופצייה זו? איך זה הולך , משקפיים שמחוברים לכרטיס או פשוט משקפיים של הקולנוע? האם צריך מסך מיוחד למשחקים? בכל אופן אני קונה 3D כנראה.

לגבי העיבוד פיזיקה , האם רק לNVIDIA יש ? והאם יש טעם לחשוב על זה כאאשר יהיה כרטיס מסך אחד?

אוליי כדי לחכות לכרטיסים חדשים ? שמועות אומרות משהו דצמבר ינואר ...

שמעתי גם צריך להגיע 560 ברמה של 570 ...אוליי הוא כבר הגיע..

כרגע נראה לי 5950 2G או 560TI

סליחה על כל כך הרבה שאלות מזמן לא התעדכנתי בחומרה. תודה לכל התומכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

ספק כוח:

SeaSonic ET 500W 34A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪326

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX560 Ti 1GB GDDR5 Ultra Durable

כמות: 1 - מחיר: ₪1060

סה"כ: ₪1386

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1359 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/vl8rwuqb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

ספק כוח:

SeaSonic ET 500W 34A @ 12V Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪326

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX560 Ti 1GB GDDR5 Ultra Durable

כמות: 1 - מחיר: ₪1060

סה"כ: ₪1386

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1359 ₪ <br ..vl8rwuqb

לא מבין למה הספק כוח כשיש לו 525W של אנרמקס שהוא ספק מאוד איכותי.

אפשר למצוא 6950 ויתן את הביצועים הכי טובים כרגע בתקציב הזה

כמובן שאתה יכול לחכות ל560TI 448 אני מאמין שגם אמור לעלות סביב ה1400-1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הספק הנוכחי והתקציב כבר אפשר להביא GTX570.

זה עדיף גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת תמיכה ל-3D. מאחר והתעניינת, יש גם פיזיקס על הדרך.

האם הכרטיס 570 של sparkle הוא ברמה טובה, מוזר שהוא זול ב300 שקל מכל השאר. בכל אופן נראה לי עדיף לחכות שיתבהר קצת לגבי הכרטיסים החדשים שאמורים להגיע בדצמבר ינואר לפי השמועות.

מבחינת תמיכה: זה לNvidia יש יתרון על פני או לכרטיס ספציפי הזה?

לגבי הפיזיקס: הכרטיס הזה יודע לעבוד עם פיזיקס לבד, בדרך כלל צריך כרטיס נוסף לזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הכרטיס ברמה טובה(יש לי אותו).

בימינו שני החברות תומכות(כמאת) בכל המשחקים.

את הפיזיקה יש רק ל- והכרטיס יכול להשתמש בפיזיקה גם בזמן עבודה רגילה(משחקים וכו...), לא צריך כרטיס נוסף לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים? אני מציע לך בחום ללמוד מה זה PhysX ואיפה זה בא ליידי שימוש.

מצחיק אותי שיש ב(כמעת) 2012 אנשים שחושבים שהטכנולוגיה הזאת נמצאת בכל שימוש במחשב רק בגלל שבעצלנות קוראים לה "פיזיקה"

כאילו שמדובר בדבר גלובאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימינו שני החברות תומכות(כמאת) בכל המשחקים.

בפתרון של תמיכת המשחקים ל-3D תלויה בתוכנות צד שלישי, כמו IZ3D שתומכת באיזה 390 משחקים כיום.

Nvidia מממשים תמיכה 3D למשחקים דרך הדריבר שלהם, שכרגע תומך ב-635 משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים? אני מציע לך בחום ללמוד מה זה PhysX ואיפה זה בא ליידי שימוש.

זו לא הייתה הכוונה שלי(בסרטים). הפיזיקה משמשת במשחקים להמחשת "פיצוצים" בצורה מציאותית יותר(לפחות זה מה שאני יודע). באתי להמחיש שהשימוש יכול להיות במקביל, בזמן שהכרטיס מסך עבד על משהוא אחד הוא יכול להשקיע משאבים לפיזיקה במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא לפיזיקה היא שימוש בחלקיקים על פי חוקי תנועה וכבידה במשחק זה נכון, אבל זה לא אומר שזה מואץ חומרתית על ידי NVIDIA. בשביל זה קיים ה-PhysX ורשימות המשחקים התומכים במפורט למה כן יש תמיכה ולמה לא (רמז, למשחקים הפופולאריים ביותר - אין. יש לכותרים של חברות מסויימות הנושאים ציונים בינוניים ותדריות היציאת משחקים נמוכה מאוד).

ומן הסתם שכל כרטיס מסך גם 8400GS וגם HD6990 יודעים לרנדר יותר מדבר אחד במקביל, תחי היכולת לריבוי משימות.

ואין דבר כזה רינדור PHYSX בלבד לכרטיס מסך בודד במערכת מחשב, כשאתה מרדנר סצנה הכוללת שימוש בטכנולוגיית ה- אתה עובד עם שפה שניגשת לרכיבים שיכולים לעבד אותה. אלו שכבר עסוקים בעבודה על דבר אחר כמו רינדור תלת מיימדי ומתפנים גם לעיבוד ה-Physx

במידה והתקציב של פותח הדיון היה גדול יותר הייתי ממליץ על משהו עם יותר מ1280 מגה-בייט של גרפי. כבר היום אפשר לחנוק את הזכרון הגרפי הזה ללא שימוש בתלת מיימד. תלת מיימד רק יגדיל את הצריכה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא לפיזיקה היא שימוש בחלקיקים על פי חוקי תנועה וכבידה במשחק זה נכון, אבל זה לא אומר שזה מואץ חומרתית על ידי . בשביל זה קיים ה-PhysX ורשימות המשחקים התומכים במפורט למה כן יש תמיכה ולמה לא (רמז, למשחקים הפופולאריים ביותר - אין. יש לכותרים של חברות מסויימות הנושאים ציונים בינוניים ותדריות היציאת משחקים נמוכה מאוד).

ומן הסתם שכל כרטיס מסך גם 8400GS וגם HD6990 יודעים לרנדר יותר מדבר אחד במקביל, תחי היכולת לריבוי משימות.

ואין דבר כזה רינדור PHYSX בלבד לכרטיס מסך בודד במערכת מחשב, כשאתה מרדנר סצנה הכוללת שימוש בטכנולוגיית ה- אתה עובד עם שפה שניגשת לרכיבים שיכולים לעבד אותה. אלו שכבר עסוקים בעבודה על דבר אחר כמו רינדור תלת מיימדי ומתפנים גם לעיבוד ה-Physx

במידה והתקציב של פותח הדיון היה גדול יותר הייתי ממליץ על משהו עם יותר מ1280 מגה-בייט של גרפי. כבר היום אפשר לחנוק את הזכרון הגרפי הזה ללא שימוש בתלת מיימד. תלת מיימד רק יגדיל את הצריכה משמעותית

חששתי לגבי ה1280 מגה , אז 6950 2gbזה הפתרון המושלם או שיש משהו יותר מומלץ.

אני אוהב לשים הכל על ULTRA לא מוכן להתפשר . אוליי להוריד טיפה AA ופילטרים אבל איכות גרפיקה לא אוהב להוריד.

נראה לי עדיף לי NVIDEA כי בתכנון אני רוצה 3D .

אוליי בשביל PHYSICS אפשר לשים איזה כרטיס שני זול שיעשה רק את זה. אני לא זוכר אם יש לי 2 PCIE :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי נסיון עם טכנולוגיית ה-HD3D של ולא עם מסכי התלת מימד המקצועיים והמשקפיים התואמים של אותן היצרניות אבל אין לי ספק שנכון לעכשיו הפתרון של יותר נגיש. האם ההחלטה לגיימינג בתלת מימד היא החלטה שקיבלת על מסך התנסות ארוכה עם מערך שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מקרן 3D בעיקר לסרטים, על הדרך שיהיה למשחקים אני ישמח מאוד.

היה לי בשנת 99-98 gefore2 Ti עם משקפי תלת מימד שהיו מתחברים בחוט לכרטיס מסך והיית רואה תלת מימד אדיר על מסך CRT

רגיל. איפה הטכנולוגיה האבודה הזאת?????

אני לא מוצא כרטיס טוב עם הרבה , אוליי זה לא הכי קריטי היום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...