לימוד RHCE - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימוד RHCE

tomikos

Recommended Posts

אני גם הבנתי שהקורסים של הטכניון ממש לא ברמת הלימוד של התארים בטכניו בלשון המעטה וגם לא מתקרבים לרמה של ג'ון ברייס בתחום הזה.

דבר שני, הבנתי שיש היום ביקוש אדיר לאנשי ו RHCE במיוחד, לכן הרבה יותר קל להתקבל לעבודה בלי ניסיון קודם.

בכל מקרה אני מאמין שאני אתחיל קודם לעבוד במקום עבודה יחסית קטן ולאט לאט עם צבירת הניסיון אני אתפתח למקומות רציניים יותר.

אגב זה תהליך טבעי שכמעט כל מי שלומד לתואר\תעודה כלשהי עובר, אין דרכי קיצור ואני גם לא מחפש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה חן,

אפשר לשאול בבקשה איפה אתה לומד?

אני לומד בצורה עצמאית עם ספרים (באנגלית כמובן), זה קשה ולא פשוט.

אני כמוך התלבטתי הרבה מאד, ובסוף הלכתי על LPIC , עכשיו אני לומד לרמה מס 2 (מתוך 3).

לדעתי אלה שלא עוברים במבחנים זה פשוט בגלל חוסר תרגול והבנה בסיסת של המערכת, מכיון שבקורסים דוחפים לך את חומר הלימוד עם איזמל לתוך הראש, ולדעתי עד שאתה לא מתחבר לזה ואוהב את זה אז זה נורא קשה.

אתה בא עם רקע מווינדוס , שזה לא השוואה כ"כ למה שלומדים ב RHCE וכד', אא"כ עבדת עם Windows , ולכן זה קשה ודורש השקעה, אבל אחרי שאתה עובר את הקושי הראשוני הזה אתה מחובר וזהו, הרבה נושאים הופכים לקלים ומובנים וכ"כ לוגיים , וכן זה ג"כ עוזר לך להבין הרבה יותר טוב.

לדעתי דבר ראשון, לפני כל קורס שאתה לוקח, זה להתקין על המחשב האישי שלך ולהתחיל לעבוד איתי ביום יום, משימות יום יומיות של העתקה וכד' עד שתתרגל לפקודות הבסיסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...