מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

דיווח מוואלה:

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2527507

מה שמתסכל איתם זה שמשום מה בכל הכתבות שנגעו להלו (שרובן ככולן היו לא מחמיאות, בלשון המעטה) וואלה "שכחו" לכתוב גילוי נאות על השתייכותם לקבוצת . בצורה מפתיעה מאוד (או שלא) הם גם צינזרו את התגובה שלי שדיברה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

דיווח מוואלה:

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2527507

מה שמתסכל איתם זה שמשום מה בכל הכתבות שנגעו להלו (שרובן ככולן היו לא מחמיאות, בלשון המעטה) וואלה "שכחו" לכתוב גילוי נאות על השתייכותם לקבוצת . בצורה מפתיעה מאוד (או שלא) הם גם צינזרו את התגובה שלי שדיברה על זה.

בצורה מאוד מפתיעה..

1. מעבר לכך שוואלה משתייכים לקבוצת תרמת שם עוד משהו בתגובה? כי אם כן, כאן זה המקום (וכמובן שמי כמוך יודע זאת) :)

2. נפילת HELLO לא הפתיעה אותי במיוחד, כבר שמעתי דיווחים על בעיות איתם בשבועות האחרונים. נותר כנראה רק להצטער ולקוות שמישהו אחר (וטוב לצרכנים) יחליף אותם, או טוב מזה שיצליחו להתאושש ולספק את שהבטיחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו עדכונים חדשים?! ???

לא עדכון אבל מעין מסקנה אישית מנסיון שמתהווה ממש עכשיו :-\

אני זוכר את עצמי, כאילו זה היה לפני 5 חודשים, זה בעצם היה לפני 5 חודשים- כותב כאן בפורום על הציפייה לחברות התקשורת החדשות שהבטיחו לנו.

כבר אז הייתי ללא מחוייבות בכלל לחברה הנוכחית, אבל נמנעתי מלעבור לרמי-לוי כי אמרתי- "הנה, אוטוטו כפי שהבטיחו לנו, גולן-טלקום,הום סלולר, מגה [יופון], ועוד אחד או שניים שלא זוכר את שמם- הנה כולם נכנסים לשוק ושוה להמתין 2-3 חודשים כמו שהמתינו- ואז לעבור"

זה היה בדצמבר-ינואר.

בשטח נכנסו רק רמי לוי ולא מזמן הום סלולר.

כ"כ מאכזב, כי ההבטחות היו לגבי כניסת כל המפעילים עד מרץ...

אז התובנה שלי מכל הסיפור-

מי שבגדול מעוניין לעבור - שלא יחכה לאף מפעילה חדשה עם נוצץ!

בלאו הכי אין התחייבות אצל רוב המפעילים החדשים בימינו, אז תעברו עכשיו, ותמתינו לחדשים אצל החברה שיותר משתלמת לכם כרגע...

אם הייתי יודע שלא ייקח 2-3 חודשים כמו שהבטיחו... הייתי כנראה עובר מייד עם כניסת רמי לוי, ואז אולי להום ...

מה יש כבר להפסיד, אין התחייבות בשום מקום... ואורנג, למשל, אחרי שנתיים איתם אמרו לי- אין לנו משהו מיוחד להציע לך מעבר לחבילות שנמצאו באתר. זה במילים שלי- בת'כלס נציג רגיל, ונציגת קשרי לקוחות התקשרו והציעו לי מה שכתוב באתר כאילו שאני דביל שלא יודע לקרוא. וכשאמרתי שאני כנראה אתנתק והייתי איתם שנתיים+, אמרו שהם מציעים את החבילות הטובות ביותר לכולם- חדשים וותיקים... אז שידחפו אותם לת*ת...

ו..... זהו, יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטוטו כפי שהבטיחו לנו, גולן-טלקום,הום סלולר, מגה [יופון], ועוד אחד או שניים שלא זוכר את שמם- הנה כולם נכנסים לשוק ושוה להמתין 2-3 חודשים כמו שהמתינו- ואז לעבור"

הי יואל.

על יופון האמת לא שמעתי.. אז רק צריכה עוד להשיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי יואל.

על יופון האמת לא שמעתי.. אז רק צריכה עוד להשיק?

יופון- זה סגנון YOU-PHONE כמו המועדון YOU של מגה. הם עוד לא נכנסו לעניינים.

גולן צריכים להשיק.

וגם---- "מירס"! נרכשה ע"י הוט הידועה לשמצה ובצדק! ותקרא מעתה הוט-מובייל.

קבל ציטוט :"בקרוב צפויה HOT Mobile להשיק את שירותיה לקהל הרחב, והיא צפויה להציע חבילת תקשורת הכוללת שיחות, SMS וגלישה סלולרית – כולם ללא הגבלה - תמורת 120-130 שקלים לחודש בלבד. השקת השירות תוכננה לימים הקרובים, אולם ככל הנראה בחברה העריכו כי השקת המתחרה המשמעותי המקים רשת סלולרית חדשה – – לא תתבצע לפני חודש אוגוסט, ולפיכך הוחלט להמשיך ולבחון את יציבות הרשת במשך זמן נוסף, וכנגזר מכך לדחות מעט את ההשקה, אך היא עדיין צפויה להתבצע במהלך החודש."

ומי יודע, אולי יצוצו עוד דברים- אבל הכל עובד לאט מידי ובניגוד להבטחות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהחברות הולכות לפעול על הרשת של סלקום או אורנג'?

מצאתי

הום סלולר הולכת לפעול בתדרים האלו:

על איזו תדרים עובדת רשת הום סלולר? האם ניתן להשתמש בכל סוגי המכשירים ברשת הום סלולר? הום סלולר עובדת על כל התדרים שיש בשוק ותתאים ללקוחות כל החברות! גם ללקוחות עם מכשירי דור 2.5 וגם ללקוחות עם מכשירי דור 3 או 3.5. נעבוד עם תדרים 850/2100 900/1800

לי יש את מכשיר של סוני אריקסון W595 והוא תומך בתדרים האלו:

[table][tr][td]דור 2[/td] [td]gsm 850 / 900 / 1800 / 1900 [/td] [/tr] [tr] [td]דור 3[/td] [td]hsdpa 2100 - w595 בלבד[/td][/tr][/table]

פלאפון תומך בתדרים הבאים:

"UMTS בתדרים 850 ו- 2100 מגה הרץ"

האם המכשיר שלי יתמוך ברשת החדשה במלואה?

כי בפלאפון קשה לקבל קליטה במקומות מסוימים.

על איזה רשת התדרים של הום UMTS, או GSM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שחקית חדשה עולה היום לאוויר - You Phone :

ולמחירים:

18 ש"ח דמי מנוי (דמי מנוי היקרים ביותר שנגבים מבין המפעילות הוירטואליות)

18 אג' לדקת שיחה (הזול ביותר)

15 אג' ל-SMS ול-MB של גלישה.

עד פה אין בשורה מדהימה אם תשאלו אותי ומדובר על הבדלים של גרושים. היתרון הגדול, אם אפשר לקרוא לו כך, של You Phone הוא ה"ההתממשקות" עם רשת "מגה" ו"דור אלון". לפי מה שרשום כרגע כ-10% מהסכום שאתם קונים (בין אם זה בדלק ובין אם זה ברשת "מגה") חוזר אליכם חזרה כדקות שיחה. ז"א שאם תדלקתם בכ-300 ש"ח אתם צפויים לקבל חזרה כ-30 דקות שיחה.

ללקוחות שבין כה וכה קונים ברשת "מגה" ומתדלקים ב"דור אלון" יש פה בשורה לא קטנה - בפועל הם יכולים לצבור דקות רבות ובפועל לא לשלם כלל על התקשורת שלהם/של המשפחה. הציגו שם תחשיב שבו יצא שמשפחה ממוצעת(?) מוציאה כ-3000 ש"ח בחודש על דלק ומזון כך שכל חודש אפשר לצבור 300 דק' במקרה כזה - לא רע בכלל.

בהצלחה להם בכל אופן.

עריכה:

אתר כלכליסט פרסם מודעה שבמסגרתה הם טוענים כי גם הולכות להיות חבילות במחירים של 65-180 ש"ח שיתווספו לדמי המנוי בסך 18 ש"ח כאמור. בנוסף יוצעו חבילות גלישה - חבילת גלישה בהיקף של 1 גיגהבייט תעלה 30 שקל, ו-5 גיגה יעלו 55 שקל. לבסוף, תוצע "חבילת משפחה" שתוצע אני מניח כתוספת בלבד - תמורת 20 שקלים תקבלו 200 דק' לשיחות בין בני המשפחה.

עריכה 2 :

הרשת תחל לפעול ב-22.5 כאשר במועד הזה גם צפויות להפתח ה"חנויות" (דוכנים יותר נכון) בסניפי מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד חדשות להיום - אנחנו מתבשרים כי מחר אמורה לקום "אמיתית" ולא וירטואלית בשם "גולן טלקום". מדובר בהיסטוריה עדכנית משהו מאחר והרשת האחרונה שנכנסה לשוק היא פרטנר אי שם בשנת 1999. הרבה בהצלחה לגולן טלקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההארה אבל אין ספק שעוד יתווספו הרבה פרטים חדשים לגמרי או כאלו שיסתרו את הפרטים שפורסמו עד כה, כל זה יקרה לבטח עוד לפני ה-22 לחודש כאשר תתחיל החברה לפעול בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...