מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

אני ממש לא חושב שזו "התחלה" רעה מאוד. יכול להיות שאם יראו שאנשים מדברים בשעות מוזרות, שיחות קצרות מאוד בכל פעם , יכול שיחשבו כי מדובר בעסק כלשהו ויפנו אליו בבקשה שישנה תוכנית וכיו"ב. לא חושב שתהיה בעיה עם אדם רגיל בעל שימוש סטנדרטי שמדבר הרבה פשוט. יכול להיות שיהיו אותיות קטנות שאומרות כי המקס' הוא 1500 דק' נניח, אבל כרגע בכל מקרה, הם עדיין יהיו אלטרנטיבה זולה למדברים כשהם מציעים הכל ב-120 ש"ח. נחכה ונראה מה יהיה הלכה למעשה "ללא הגבלה".

לגבי האינטרנט - הם כנראה לא יאפשרו לך לרכוש חבילת גלישה בלבד, איך אמורים לשלוט על זה? אם תבקש לרכוש חבילת גלישה בלי להצטרף לחבילת השיחות וכיו"ב - לא יתנו לך. אם תצטרף לשניהם ולאחר כמה ימים/שבועות תוריד את חבילת השיחות וההודעות - כנראה יצרו איתך קשר ויגידו לך שאתה לא יכול להמשיך רק עם הגלישה. כך לפחות נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחכה לשמוע מה זה בדיוק 'ללא הגבלה' בחבילת האינטרנט. אמרו שהם יפעלו על גבי פלאפון אז כנראה הורדת מהירות לא הגיונית אחרי נפח מסויים... אם לא תהיה הגבלת מהירות אני עובר אליהם ברגע שאפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האינטרנט - הם כנראה לא יאפשרו לך לרכוש חבילת גלישה בלבד, איך אמורים לשלוט על זה? אם תבקש לרכוש חבילת גלישה בלי להצטרף לחבילת השיחות וכיו"ב - לא יתנו לך. אם תצטרף לשניהם ולאחר כמה ימים/שבועות תוריד את חבילת השיחות וההודעות - כנראה יצרו איתך קשר ויגידו לך שאתה לא יכול להמשיך רק עם הגלישה. כך לפחות נראה לי

הוא מדבר על זה שהם אומרים שהם לא יאפשרו לסמארטפונים להשתמש ברשת שלהם כhotspot/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם החבילת גלישה "ללא הגבלה" מוגבלת ל2GB

והדקות שיחה מוגבלות ל2000 דקות

עוד הפתעות:

לאחר צריכת נפח הגלישה הכלול בחבילה, יחול חיוב בסך 25 ₪ עבור כל MB500 נוספים או חלק מהם .לאחר צריכת נפח המוגדר לכל חבילה (גם במסגרת הכפלת מהירות) ובחבילת "גלישה חופשית" לאחר צריכת נפח של 2GB- קצב הורדת נתונים מקסימלי של עד 200Kbps.

הכפלת מהירות חבילת הגלישה – (קצב מקסימאלי נתמך)- בסיום השנה הראשונה יחול חיוב בסך 20 ₪ לחודש עבור שירות ההכפלה אא"כ יבקש הלקוח לבטלו.

ההחזר החודשי יינתן בניוד מספר פעיל או בהחזרת מכשיר המקושר למנוי במועד ההצטרפות לתוכנית, למשך עד 36 חודשים ובכפוף להשארות בתכנית בתקופה זו.

אחרי חצי שנה יצאה תוכנית זולה יותר? נדפקתם, הלך ההחזר.

בקיצור, בדיחה רעה של פלאפון. יוצאת משתלמת רק עם ניתוק זיקה למכשירים 2/אייפון 4S בתכנית הגדולה ביותר וגם זה רק אם בוודאות אתם מדברים מעל 250 דקות ומוכנים לזה שהמחיר יקפוץ אחרי שנה ב20 שקלים (וזה בלי לקחת בחשבון את כל הטעויות שפלאפון יעשו לכם בחשבונית ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא... אמנם זה לא מוגבל ב2GB, אבל המהירות יורדת להרבה יותר מאשר 2 מגהביט. כתוב במפורש:

לאחר צריכת נפח המוגדר לכל חבילה (גם במסגרת הכפלת מהירות) ובחבילת "גלישה חופשית" לאחר צריכת נפח של 2GB- קצב הורדת נתונים מקסימלי של עד 200Kbps.

בחבילת "ללא הגבלה" לאחר 2GB המהירות יורדת ל200kb.. שים לב, לא 200 קילו בייט, אלא קילו ביט. משמע: עד 25 קילובייט לשנייה.

כמו שאמרתי, בדיחה עלובה.

ובאורנג' השיקו את המענה שלהם:

תוכניות clear free

אפשרות להוסיף לתוכניות קיימות עוד 2000 דקות ו3000 SMS ב35 שקלים. ללא התניות וללא החזרים שמתבטלים אם הפלצתם לכיוון הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סים של רמי לוי לא עובד בטלפון שנרכש בחנות פרטית

הטלפון 1616

הערה: אני לא חושב שזה קשור לדור 3 בגלל שלפני זה הצלחתי להפעיל את הנוקיה 1616 עם מיקרו סים ודור שלוש וחצי.

האם יש אפשרות לפתוח את הטלפון לרשת הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...