מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

עדכון מגלובס :

הוט מובייל בתגובה מהירה ליציאתה של לאויר העולם : חבילת הכל כלול כהגדרתם שכולל שיחות והודעות ללא הגבלה, 2GB גלישה ושיחו לחו"ל ב-89 שקלים בלבד(!). בנתיים לא היו עדכונים לגבי קיומם של מסלולים אחרים שפונים ללקוחות בינוניים או קלים אבל נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגובה חסרת מידע חדש אבל..

כיף להגיד:

זה הכי טוב שיש כרגע בארץ- ללא ספק, ללא מתחרים, וללא צורך להתחנן או להוציא דיל ב"קומבינה" דרך קשרי לקוחות ולקוות שתפול על נציג עם מצב רוח.

גם ה99 ללא הגבלה [מהירות יורדת לאחר 2GB] זה ללא תחרות במחיר הזה [צריך לבדוק מה האיכות- אך מה כבר האפשרויות ;) ], ומי שלא חושב שישתמש כ"כ הרבה יכול להשתמש בחבילת ה9.90 ומעבר להשתמש בחבילת ההמשך שהתעריפים שלה בלאו הכי זולים יותר משמעותית [!!] משל המתחרים! וגם בתור 9.90 דמי שימוש זה יותר זול. בקיצור יש לנו מנצח [עד שהוט\מירס יצטרפו עם דיל מסריח... אבל ... מרתיעים עם המוניטין שלהם ::)

אה הנה העדכון :xyxthumbs: :

עדכון מגלובס :

הוט מובייל בתגובה מהירה ליציאתה של לאויר העולם : חבילת הכל כלול כהגדרתם שכולל שיחות והודעות ללא הגבלה, 2GB גלישה ושיחו לחו"ל ב-89 שקלים בלבד(!). בנתיים לא היו עדכונים לגבי קיומם של מסלולים אחרים שפונים ללקוחות בינוניים או קלים אבל נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מצטרפים להוט מובייל? מישהו יודע?

קודם כל אני רוצה לציין שאני שונא את 3>

ואולי אשקול לשלם 10 ש"ח יותר לגולן בשביל הפרינציפ- כי אם לא ככה- כולנו שוב ניפול בפח שלהם- גם אם נשלם פחות- ניתן להם את הכסף- ובינינו- לא מגיע להם אחרי כל השנים והיחס המגעיל שרובנו ספגנו מהם.

ולאחר גילוי נאות זה:

http://www.hotmobile.co.il/Pages/default.aspx

והנה גולנצ'יק:

http://www.golantelecom.co.il/gt-site/

בהצלחה ו-לזכור ולא לשכוח....!!! :xyxthumbs:

עריכה: הלינק לגולן לא עובד עכשיו [לפני חצי שעה עבד- כנראה שעכשיו מעדכנים שמה =]

עריכה2: האתר של גולן עלה http://www.golantelecom.co.il/web/ :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי להוט, לא יהיה טוב - נבטל.

איך הצטרפת? אונליין?

התקשרתי לברר ולפרסם כאן מה זה ה"שימוש סביר" שעליו כותבים, ומה חבילת הגלישה שמציעים אם 2GB או 3GB... - אבל אמרו המוקד יהיה פתוח ברביעי בבוקר, משהו כזה...

אחרי כל מה שעברתי איתם- אם החבילה זהה- יש סיכוי טוב שאוציא 10 ש"ח יותר על גולן- כדי לא לתת להם את הסיפוק ואת הכסף...

ואם קבלת איזשהו אשרור בכתב\מייל שמספק לך מידע על שימוש סביר וגודל חבילת הגלישה ומהירות- נשמח אם תשתף- תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים מה שנהיה פה תוך חצי יממה! אני בכל אופן כרגע מעדיף להצטרף לגולן טלקום למסלול של ה-9.9 ש"ח אבל בנתיים ראיתי שאין אפשרות לעשות ניוד והם רושמים "בקרוב" או משהו דומה...מעניין מתי זה יעלה, אני מאמין שרוב האנשים יהיו מעוניינים באפשרות הזו ולא בהקצאת מספר חדש

התקשרתי לברר ולפרסם כאן מה זה ה"שימוש סביר" שעליו כותבים, ומה חבילת הגלישה שמציעים אם 2GB או 3GB... - אבל אמרו המוקד יהיה פתוח

באתר שלהם יש אופציה להוריד ב-PDF את "עיקרי התוכנית" כהגדרתם. שם מופיע שאחרי 3GB של גלישה המהירות תואט ל-512K והעלאה ל-128K. לא ראיתי את המהירות שתסופק במסגרת אותם 3GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי אונליין

וכמו שאמר Xtract יש להם pdf באתר שמסביר את עיקרי התכנית.

במייל אישור קיבלתי רק הודעה שהצטרפתי לחבילת 89ש"ח ללא הגבלה, ושעלי לשלם 39 ש"ח על הסים זהו.

34pjmon.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו החבילה מהם כל המספרים המוזרים הללו ולמה החשבון שלך על 79 ש"ח? באג במערכת?

בכל מקרה האם ביצעת "ניוד" או בחרת מספר חדש? אני מעוניין בניוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים מה שנהיה פה תוך חצי יממה! אני בכל אופן כרגע מעדיף להצטרף לגולן טלקום למסלול של ה-9.9 ש"ח אבל בנתיים ראיתי שאין אפשרות לעשות ניוד והם רושמים "בקרוב" או משהו דומה...מעניין מתי זה יעלה, אני מאמין שרוב האנשים יהיו מעוניינים באפשרות הזו ולא בהקצאת מספר חדש

באתר שלהם יש אופציה להוריד ב-PDF את "עיקרי התוכנית" כהגדרתם. שם מופיע שאחרי 3GB של גלישה המהירות תואט ל-512K והעלאה ל-128K. לא ראיתי את המהירות שתסופק במסגרת אותם 3GB

אכן מדהים!!!!

עכשיו גם הום ורמי לוי כבר התחילו להזיע היטב הייתי אומר :lol:

ראיתי ופתחתי את שלושת קבצי הPDF, כנראה שרפרפתי מהר מידי! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט טלקום נראית הכי אטרקטיבית כרגע

לא בגלל המחיר, אלא בגלל הרשת

רשת 4G (יותר נכון 3.9) עם במהירות של עד 42MB

החבילה ללא ההגבלה לפי YNET היא 6 ג'יגה

השאלה היא מה הפריסה שלה? לא בא לי להגיע למילואים ולגלות שאין לי קליטה שם ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...