מישהו יכול להסביר לי משהו לגבי ת'ש 3 והיציאות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להסביר לי משהו לגבי ת'ש 3 והיציאות?

yacovmateo

Recommended Posts

כן זה אני שפתח פעם שרשור ארוך על היותי מ.צ..גמרתי טירונות סוף סוף. :facepalm:

מחרא אחד עברנו לאחר,עכשיו קורסים.

ביום שלישי כבר מעבירים אותנו לקורסים,אין מצב שאני הולך להיות מד'כ זה נשמע תפקיד מדכא ושוחק ממש,עדיף כבר להיות מניאק בשיטור.

בקיצור אני גר באופקים,משמע אורים ומחנה נתן הם שני בסיסים של מ.צ שקרובים לבית(עוד לא הבנתי במה כל אחד מתמקד,במחנה נתן יש שיטור,באורים זה רק מצ'ח לא?),יש לי הת'ש 3,והיציאות בשיטור זה 11-3,אמרו לי שאני יקבל אפטרים.

איך זה ילך בידיוק עם האפטרים האלה?

ואם יתנו לי להיות מד'כ אני יכול להתעקש ולבקש שיטור?,יש לי מילה בכלל בשיבוץ שלי חוץ מזה שרשמתי ששיטור זה עדיפות ראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע מה זה ת'ש 3.

כאילו יכולים לתת לי נגיד אני ראשון שני בבסיס,שלישי אפטר,חוזר יום רביעי ואז חמישי שוב פעם אפשר כאילו חמשוש?

עדיף להם לדפוק אותי ולשים אותי כבר להיות מד'כ שעושה יומיים יומיים לא?

ויש לי בכלל מילה בעיניין אם שמים אותי מד'כ ואני רוצה שיטור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעדיף להיות שוטר?

הרבה יותר מעניין להיות מד"כ.. מה גם שלסמלים של פלוגות בכלא יש יציאות מטורפות (9-5 אם אני לא טועה)....

ו...... לא חסרים מד"כים שפסלו מקצוע ואז שובצו בכלא בתפקידים של יומיות.....

נראה לי שזה כלל לרוב התערבות של קב"ן, אבל אולי יש עוד דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מד'כ זה חרא זה 2-2 אומנם בהתחלה אבל זה תפקיד שוחק ואמרו לי האנשים בבה'ד 13 שלא להתקרב לזה,נכון אם אתה בשיטור אתה מניאק והכל,אבל זה 11-3 חבשנות,סנוקר,,תנאים טובים יחסית,ועוד עם הת'ש 3..

יוצאים לסיורים עם הרכב עם עוד 2,משהו כמו 8 שעות ביום אם הבנתי אותו נכון,אני מעדיף את זה.

ד'א אם אתה מד'כ ואתה סמל,אתה עושה 5-2 כן,אבל עד שאני יגיע לזה אני כבר יתאבד..לא רוצה לשרוף 3 שנים בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מד'כ זה חרא זה 2-2 אומנם בהתחלה אבל זה תפקיד שוחק ואמרו לי האנשים בבה'ד 13 שלא להתקרב לזה,נכון אם אתה בשיטור אתה מניאק והכל,אבל זה 11-3 חבשנות,סנוקר,,תנאים טובים יחסית,ועוד עם הת'ש 3..

יוצאים לסיורים עם הרכב עם עוד 2,משהו כמו 8 שעות ביום אם הבנתי אותו נכון,אני מעדיף את זה.

ד'א אם אתה מד'כ ואתה סמל,אתה עושה 5-2 כן,אבל עד שאני יגיע לזה אני כבר יתאבד..לא רוצה לשרוף 3 שנים בכלא.

שירתתי 4 חודשים בכלא 4 ובתור בסיס דווקא סבבה שם. בגלל שאף אחד לא ממהר לשום מקום אין שם את האוירה הלחוצה הזאת אחרי ארוחת הצהריים שכולם רוצים כבר לעוף הביתה... זה די נחמד.

ואם שמים אותך בפלוגה של המילואימניקים, אז בכלל תענוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היית מד'כ?

יש אמת בדבר שאומרים שמד'כ יושן משהו כמו 4 שעות ביום?

אמרו לנו ביום סיור בכלא 4,שאתה קם ב5 והכל מתחיל לוז,ב7 בערב מסיימים לוז ואתה עושה מה שאתה רוצה,יש אמת בדבר?,אם ככה אז איך אומרים שמד'כים יושנים בקושי 4 שעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היית מד'כ?

יש אמת בדבר שאומרים שמד'כ יושן משהו כמו 4 שעות ביום?

אמרו לנו ביום סיור בכלא 4,שאתה קם ב5 והכל מתחיל לוז,ב7 בערב מסיימים לוז ואתה עושה מה שאתה רוצה,יש אמת בדבר?,אם ככה אז איך אומרים שמד'כים יושנים בקושי 4 שעות?

לא. לא היתי מד"כ... היתי אמורה להיות מנהלת שם, אבל חל איזה בלבול ובמקום זה 4 חודשים לא עשיתי כלום.

אני לא יודעת בדיוק כמה שעות הם ישנים בלילה ומה יש להם לעשות 20 שעות ביממה חח...

אבל מעולם לא ראיתי שם מד"כ תשוש מדי...

אם היו אומרים לי עכשיו "לכי תהי מד"כ בכלא 4" היתי הולכת ברצון. זה נראה לי יותר כיף מהרבה דברים אחרים.

מי שאומר לך שזה חרא סתם ממורמר והיה אומר את אותו הדבר על כל תפקיד אחר...... ראיתי מספיק מד"כים שפסלו מקצוע ואח"כ התמרמרו על התפקיד הפקידותי החדש שלהם... כך שהכל שטויות.

ואני לא יודעת אם ראית באשכול הקודם שלך, אבל כתבתי לך שם שיש לך אופציה להגיע למחשוב של מ.צ...

אחרי שתגיע ליחידה, נסה ליצור קשר עם החברה שמשרתים במחשוב ותספר להם על הידע שלך ועל הקורסים שעברת... ואם יהיה להם צורך, אז תאמין לי שהם יעשו הרבה בשביל לגרור אותך אליהם. ככה זה עובד.

ושם השירות זה יומיות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...