אקספון או טריפל C או בכלל חבילת גיימר? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספון או טריפל C או בכלל חבילת גיימר?

Jenia24

Recommended Posts

אני עובד באקספון, אחלה , עובד חלק ביוטיוב ובטורנטים, יש שעות קצת יותר בעייתיות כמו ברוב הספקיות, אבל בגדול האינטרנט ממש טוב,

אני בנטוויז'ן, בניתוב של ברק עוד, אני מבסוט האמת, יש לי יוזר של העבודה אבל אני לא ממש משתמש בו כי אני צריך ואין לנו ..

לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הגיימר עוזר לי למשחקי , כמובן שהנושא נבדק מן הסתם, אני מקבל תעדוף גבוה יותר לחו"ל וזה דיי משמעותי, חוץ מזה שמברק אני מרוצה יותר, אני עוד מהישנים שיושבים על ברק, נטוויז'ן היום זה לא אותו מיתוג, בגלל זה לא הייתי ממליץ, מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הגיימר עוזר לי למשחקי , כמובן שהנושא נבדק מן הסתם, אני מקבל תעדוף גבוה יותר לחו"ל וזה דיי משמעותי, חוץ מזה שמברק אני מרוצה יותר, אני עוד מהישנים שיושבים על ברק, נטוויז'ן היום זה לא אותו מיתוג, בגלל זה לא הייתי ממליץ, מניסיון.

תגיד זה שאתה עובד באקספון לא נותן לך תיעדוף מסויים אצלהם מבחינת רוחב פס וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות, אף אחד לא יכול לשלוט בתעדיוף של יוזר מסויים, שלא יגידו לך סתם דברים שלא קיימים,

יש בעיות אחרות, אולי חברה מסויימת לא יודעת לתמוך בפורטים לא סטנדרטיים, אבל מעבר לזה כל יוזר אותו הדבר. אין אפליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות, אף אחד לא יכול לשלוט בתעדיוף של יוזר מסויים, שלא יגידו לך סתם דברים שלא קיימים,

כרגע אמרת בעצמך שמסלול נותן לך עדיפות בניתוב. מה הבעיה להפעיל עדיפות בניתוב ליוזר ספציפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכל לפרט איך האינטרנט בצפייה ביו-טיוב (ב-HD וללא) ובטורנטים?

תודה.

האינטרנט סבבה בסה"כ

כמו שאמרו יש שעות טובות ויש שעות פחות טובות . מה זאת אומרת?

למשל אם אני רוצה לראות פרק של עספור לדוגמא שעלה באותו ערב ויש עומס על השרת אז לוקח זמן עד שזה עולה (אני פשוט מחפש שרת אחר).

סרטונים ביוטיוב לרוב עולים מהר מאוד .

וטורנטים לאט לאט זה צובר מהירות ומגיע למהירות של עד מגה 100 בשיא (בסביבות ה 5 דקות ).

תתחבר , תנסה . לא טוב תתקשר אליהם ותגיד להם שלום ולהתראות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל אם אני רוצה לראות פרק של עספור לדוגמא שעלה באותו ערב ויש עומס על השרת אז לוקח זמן עד שזה עולה (אני פשוט מחפש שרת אחר).

למה בכלל להזכיר דברים לא רלוונטיים כמו עומס נקודתי על שרת זה או אחר בדיון על טיבו של ספק אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...