מפגש פורום - מי בעניין? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש פורום - מי בעניין?

Aviko

אם יתקיים מפגש פורום - תגיעו?  

1620 הצבעות

1. 1. אם יתקיים מפגש פורום - תגיעו?

Recommended Posts

סיפור אמיתי: כשחבר שלי היה בעזריאלי ניגש אליו אדם בן כ40 וביקש ממנו עט. חבר שלי נתן לו. הבן אדם הוציא דף וישב לכתוב כ10 דקות תמימות. לאחר מכן החזיר לחבר שלי את העט, אמר תודה וקפץ מהחלון.

חבל, אילו הייתי יודע קודם-לכן הייתי ניגש אליו ואומר לו שמנסיון התאבדות מובילה לפגיעה בכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהקשר הזה אני עדיין חושב ש-roniiiiiiiiiiiiiiii הוא טרול- ומה שהוא כותב פה הוא לא מה שהוא חושב

(הנה הדיון הזה נהפך לעוד דיון דת)

by the way vic אחי לנשק (בין הימניים האחרונים שנשארו פה)

:lol: .

אם המקום כאן היה מלכתחילה" בית " של אתאיסטים ומישהו "אחר" בא ומפריע להם -הייתי יכול להבין אותך. אתה מחייב אדם להיות בדעות שלך :facepalm: .

כיף לדעת שאני עדיין בכותרות :hat: אל אף שנראה לי שחצי שנה לא הגבתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חוץ מזה, אני באופן אישי בכלל לא בטוח שהייתי רוצה לפגוש חלק ניכר מבאי הפורום. כמי שמסתובב הרבה בפורום אקטואליה ותרבות \ כללי, אני יכול להעיד (ברמה של דעה אישית, כמובן) שאולי הרוב פה תורמים יפה מהידע שלהם בתחום המחשבים במדורים הרלוונטיים, אך העמדות שחלק מהם מציגים בפורומים הכלליים, או הדרך בה הם מציגים אותן, גורמים לי לחשוב שהסיבה היחידה שאני לא בכלא כרגע היא שעוד לא המציאו דרך לדפוק למישהו לום בראש דרך המסך.

אם אתה חושב שאנשים מתנהגים ומתבטאים בפורום ובמציאות באותה הצורה,

אתה טועה טעות מרה, למעשה קרוב לוודאי אתה עצמך מתנהג בצורה שונה גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שסטיתם מהנושא והובלתם אותו לפסים מטופשים ומיותרים. מפגשי פורום קודמים היו מהנים מאוד וגיבשו את הקהילה, יש כאן הזדמנות לארגן נוסף אחרי זמן רב (מדי) שבו לא התקיימו מפגשים כאלו, מי שלא מעוניין בכך מוזמן להתעלם מעצם קיומו של הדיון, במקום להרוס לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שאנשים מתנהגים ומתבטאים בפורום ובמציאות באותה הצורה,

אתה טועה טעות מרה, למעשה קרוב לוודאי אתה עצמך מתנהג בצורה שונה גם כן.

מבלי להכנס לפרטים ובגלל שזה דווקא כן רלוונטי לדיון הכללי, על זה אני דווקא אענה: כן, אני מבין שהרבה אנשים מתנהגים שונה בפורום ובמציאות, אך זה לכל היותר נוגע לאופן ההתבטאות ועצם ההתבטאות - אך לא לדעות עצמן. מבחינת דעות אני בטוח שמה שרואים בפורום זה הכי אמיתי שאפשר, כי בנסיבות אחרות אולי דעות מסויימות לא היו מופרחות לחלל כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...