תקלה בחיבור 2 סטיקים של זכרונות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בחיבור 2 סטיקים של זכרונות

motiyair

Recommended Posts

במיטב כספי הלכתי וקניתי 2 זכרונות 256 333MHZ של GAIL בלוג'יק. חיברתי אותם ללוח אם בנוסף לזכרונות הקיימים. (GA-7N400V-L של ג'יגה בייט)בלוח אם יש 4מקומות לזכרונות 2 בצבע כתום ושתיים סגול ששם הזכרונות הקיימים (2 סטיקים של 128 כ"א) מונחים על הכתום. בנוסף להם הוספתי את החדשים הכל הלך בסדר. הפעלתי את המחשב אך לפני שהWINDOWS בכלל עלה הופיע לי מסך שחור ובו נכתב:

MEMORY TESTING 622592K OK + 32M SHARED

שזה בסדר היות ויש לי כרטיס מסך משולב (מדוע לא צריך להיות 732K+32M SHARED? החישוב הוא 256*3 שזה768 K פחות 32 של כרטיס מסך לא?)

בכל אופן אחרי זה היתה בעייה נכתב לי

"חסר קובץ

SYSTEM 32\DRIVERS\NTFS.SYS

טתה יכול לנסות לתקן את הקובץ ע"יWINDOWS SETUP ובעזרת ה SETUP CD ROM האורגינלי.

תלחץ על R במסך הראשון להתחיל את התיקון"

לא משנה מה עשיתי לחצתי על R לא לחצתי על R על כל מקש שלחצתי הוא עשה לי ריסטרט האופציה היחידה היתה ללחוץ על DEK ולשנות שם דברים שאני ממש לא יודע ללא הדרכה.

שוב פירקתי את המחשב והוצאתי את הסטיקים החדשים (ביישנים הכלל לא נגעתי גם מקודם) הפעלתי והכל בסדר.

מה צריך לעשות? צריך להגדיר את הזכרונות ב BIOS?

בברכה.

מוטי יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ניסיתי משהו...

האחד הוצאתי את הסטיקים הקודמים (128*2) ובמקומם שמתי את החדשים (256*2) הכל עבד מצויין. הוספתי את הסטיקים של ה 128 לידם הפעלתי את המחשב, לא יודע היתה בעייה כל הזמן עשה ריסטרט לעצמו. הוצאתי אותם ועכשיו אני עם החדשים, אבל שהעלתי את ה הוא כאילו חזר לברירת המחדל שלו, ז"א כל התקיות שלי נעלמו, התמונה שהייתה מאחורה הוחלפה. הכל היה על הארד דיסק אבל על המסך כלום כאילו זאת הפעם הראשונה שאני מפעיל WINDWOS. מישהו יודע למה?

אגב אני לא יכול להפעיל את המחשב עם ארבעת הסטיקים של הזיכרון? (כמו שתואר בהודעה הקודמת?)

בברכה.

מוטי יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בחוברת של הלוח שלך את הוראות התקנת הזיכרון לפי ערוצים, לדעתי אתה שמת אותם במצב של 256+256 | 128+128 במקום 256+128 | 256+128

ותמיד ישנה האפשרות ששני סוגי שונים לא יפעלו על לוח ספציפי יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלוח יש לי צבעים ז"א יש לי 4 אופציות שמחולקות לשתיים ועוד שתיים השתיים הראשונים יש צבעים של כתום+סגול וכך גם בשתיים השניים ה128 היה מחובר בכתום הראשון וכך גם בכתום השני ולידו חיברתי את ה256 כך שלבסוף זה נראה כך:

שתי זוגות של שתיים שלכל זוג יש צבע אחר ועליו מונח 128+256 וכך ביוק בזוג לידו. זה לא אמור להיות כך?

ואיך יודעים אם לא ניתן לחבר שתי מאותו הסוג? ועוד שאלה קטנה: אז מה זאת ההערה שהמחשב נתן לי (כמו שמפורט בהודעה הראשונה)? זה קשור להגדרות ב BIOS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...