The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

עריכה:

ממה שאני קורא כאן: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skills בהמשך להתלבטות שלי בנוגע לPERKS במשחק וממה שאני מבין הSkills במשחק משפיעים רק על עליית הרמות (מה שבהמשך נותן Perk ושדרוג לHealth/Magicka/Stamina פעם אחת בכל עליית רמה). ומכאן מניחים שהPERKS הם אלו שמשדרגים את הנזק עם כלי נשק או את היעילות של השריון וכיו"ב.

שוב, שיפור ה SKILL בהחלט משפר את היכולת שלך בו גם בלי קשר ל PERKS. תקרא שם את התיאור של כל SKILL ותראה את זה בעצמך.

הנה למשל טבלת השיפור של SMITHING, כמו שאתה רואה SKILL גבוה יותר מאפשר לך לשפר ציוד לאיכות טובה יותר, רק שה PERKS מגבירים את זה עוד יותר:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Smithing#Item_Quality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הגיוני בשיט שיכניסו את כל טמריאל בתור DLC. זה כאילו יתנו עוד 5-6 משחקים בתור תוספת? אם כבר הם אולי יעשו חבילות הרחבה של איזור אחר כל פעם אבל גם לא הגיוני.

אף אחד כמובן לא חושב שכל היבשת תהיה ב DLC, אבל זה שכל המפה נמצאת במשחק אומר 2 דברים:

1. סביר להניח ש DLC עתידיים יתרחשו באיזורים מחוץ לסקיירים, נניח אולי לא בכל מורווינד אבל לפחות בחלק מהארץ (כנראה המגדל האדום לפי מה שאומרים שם בלינק).

2. זה מאפשר למודרים להרחיב בקלות את המשחק לחלקים אחרים של היבשת, נניח אם מישהו ירצה לשחזר את כל מורווינד (הלוואי, אבל אני לא מאמין שזה יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. זה מאפשר למודרים להרחיב בקלות את המשחק לחלקים אחרים של היבשת, נניח אם מישהו ירצה לשחזר את כל מורווינד (הלוואי, אבל אני לא מאמין שזה יקרה).

למה לא מאמין? לoblivion יצאו שני מודים שהוסיפו את Elsweyr ואת Valenwood. זה לקח שנה-שנתיים של פיתוח אבל זה אפשרי.

אני מניח שקהילת המודרים של תהיה יותר מפותחת מהקהילה של Oblivion אז.. אני אופטימי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מאמין? לoblivion יצאו שני מודים שהוסיפו את Elsweyr ואת Valenwood. זה לקח שנה-שנתיים של פיתוח אבל זה אפשרי.

אני מניח שקהילת המודרים של תהיה יותר מפותחת מהקהילה של Oblivion אז.. אני אופטימי ;D

התכוונתי שזה יוסיף את כל מורווינד כולל המשימות (לפחות הראשיות) של המשחק. למרות שהיסטורית זה לא הגיוני כי סקיירים מתרחש הרבה אחרי המאורעות במורווינד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו,שלא ממש אפשר להוסיף את כול ה'היסטוריה' של מורווניד אחד לאחד לסקיירים, כי זה יתנגש עם זכויות יוצרים של בטסדה.אבל אפשר ליצור קו סיפור חדש בשטח של מורווינד ואובליביון שכבר קיים בסקיירים.

יהיה קשה גם להוסיף נשקים וחפצים מהמשחקים הקודמים מבלי לבקש אישור מהמפתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...