Battlefield 3 - דיון ראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון ראשי

nucleo

Recommended Posts

אחרי שקצת התרגלתי למשחק , בכל זאת פעם ראשונה שאני משחק ב-BF, אני רוצה להתחיל להתמקד קצת בטכניקות של תעופה.

אני עדיין לא ממש שולט בכל העניין של התחמקות כאשר אני "ננעל". לא הבנתי את העיקרון של זה. איך אני מתחמק בטור מטוס,מסוק מהטילים שמירטים עליי?

בתור חייל אני גם מנסה ליירט עם ה-RPG המיוחד. עכשיו כשאני ננעל על המטוס ויורה - איך אני יודע מתי כדאי לשחרר את היריה בשביל שיהיה יותר סיכוי שאני אפגע? או שזה רק מזל ולא תלוי בי?

RPG המיוחד, הכוונה כנראה ל STINGER ו IGLA הרוסית 8) בזמן שאתה מכוון יש לך צליל אופייני, כאשר ננעלת אז יש לך מילה LOCK ואתה יכול לראות. אבל עכשיו כמעט כל הטייסים כבר קיבלו FLARES שהופכים את טילי כתף נ"מ לחסרי משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 832
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השרתים העבריים מזעזעים

מסכים!

אני משחק רק בחו"ל. וברוך השם עכשיו עם של בזב"ל יש לי תמיד מלא שרתים עם פינג בסביבות 70-80

לא בהכרח. צריך להינעל ולא לירות ישר. אם הטייס עסוק בדוג פייט, הוא משחרר flares לבד... כמה שניות אח"כ יש חלון הזדמנויות נפלא...

זה מה שאני עושה, אבל יש SPECIALIZATION אחרות שמקשות על הנעילה. בגדול עכשיו יותר קשה להפיל מסוק. טונגוסקה ו LAV נ"מ עם תותח הרבה יותר יעיל נגד מסוקים בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק... למעשה זה קשה עד כדי כך שזה פשוט לא משתלם.. אני מעדיף להרוויח נקודות על הורדת טנקים וג'יפים עם RPG פשוט מאשר שאולי אצליח לפגוע במטוס ואפילו לא להרוג את הטייסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו תסמונת TF2, תמיד בספירה לאחורה לסיום המשחק מעבירים אותי לקבוצה המפסידה :P מה שהכי דפוק זה שלרוב עושים לי את זה כשאני עם הניקוד הכי גבוה ואז במקום שיהיה כתוב את השם שלי בסוף יש שם של איזה גרוע שלא עזר בכלל :pissed:

סיימון, מתי קנית את המשחק? כל כך התיאשת מ MW3 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקצת התרגלתי למשחק , בכל זאת פעם ראשונה שאני משחק ב-BF, אני רוצה להתחיל להתמקד קצת בטכניקות של תעופה.

אני עדיין לא ממש שולט בכל העניין של התחמקות כאשר אני "ננעל". לא הבנתי את העיקרון של זה. איך אני מתחמק בטור מטוס,מסוק מהטילים שמירטים עליי?

בתור חייל אני גם מנסה ליירט עם ה-RPG המיוחד. עכשיו כשאני ננעל על המטוס ויורה - איך אני יודע מתי כדאי לשחרר את היריה בשביל שיהיה יותר סיכוי שאני אפגע? או שזה רק מזל ולא תלוי בי?

טילים לא יכולים לעשות פניות חדות מידי (אגב אין קשר למציאות), אז אין טעם לירות על מטוס שבא מולכם או שחוצה את קו הראיה שלכם, כי הטיל סביר שיפספס. עדיף לירות כשאתם נמצאים מאחוריו.

לגבי נעילה במטוס יש 3 רעשים שונים, צפצוצים - סריקה, מנסים להינעל עליכם, צליל בטון קבוע - ננעלו עליכם, צליל קבוע עם ציפצופים - שיחררו טיל.

מאחר ונעילה לוקחת פחות זמן מטעינה של נורים (אגב אין קשר למציאות, אם כי מספר הנורים מוגבל מן הסתם) והרבה נובים לא יודעים ומשחררים נורים אחרי נעילה ולפני שיגור, עדיף לחכות לשחרור נורים ולהינעל מחדש ואז לירות.

אגב, במציאות, אין דבר כזה אזהרה על נעילת טילי IR, מהסיבה הפשוטה שטילי IR הם פסיבים לחלוטין. מסיבה זאת מטוסים\מסוקים שטסים בגובה נמוך, משחררים נורים באופן קבוע. לטילי כתף IR יש טווח נעילה מוגבל (יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לבדוק כמה FPS אני מקבל במולטי עם המפרט שיש לי "למטה" על ההגדרות הכי נמוכות אני מקבל בין 50 ל 75 FPS על רזולוציה 1280X1024

על רזולוציה 1680X1050 והגדרות הכי נמוכות אני מקבל בין 60 ל 37 תלוי באיזה מקום .

על הכל מדיום+פילטרים מדיום ורזולוציה 1680X1050 אני מקבל בין 33 ל 24 FPS

על הגדרות הכי גבוהות שאפשר המשחק כבר לא זז בקושי עובר את ה 12 FPS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...