עזרה בבחירת מסך 23-24 אינץ', פנל IPS או VA - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מסך 23-24 אינץ', פנל IPS או VA

Roy-L

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לא! אני בכלל לא מדבר על ספציפית. מצטער אם לא הייתי ברור.

אני אפילו לא מכיר את תחום מסכי המחשב טוב מדי. אני עובד בשביל מפיץ גדול של מוצרי אלקטרוניקה (אני מניח שתבין למה אני לא אומר איזה) שעובד מול היבואנים הרשמיים של כמה וכמה חברות בתחומים שונים, ופשוט הייתי עד לתופעה (המאוד נפוצה) הזו ש"גמני" העלה. שוב, אני לא מדבר על ספציפית, אבל אני יודע שזה נפוץ מאוד בארץ כי הרבה מאוד יבואנים מעדיפים לעשות עוד כמה $$$ אפילו אם זה על חשבון איכות המוצרים שהם מוכרים.

חמור מאוד!!!

עוד סיבה למה לא לקנות בארץ מוצרי אלקטרוניקה ומחשוב!

ראיתי את זה קורה עם כמה וכמה מוצרים

כיצד ניתן לדעת אם המוצר חדש או מחודש (וכדו')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל. מסך זול שנראה זול. לא הכי גרוע שראיתי, אבל בהחלט בינוני מינוס. על כיולים רציניים אין מה לדבר, וגם התמונה במבט רגיל ממש לא משהו. אם חייבים, אז תמונה מאוד "רטובה", צבעים שנוטים או לכחול מידי או לורוד מידי, לבן בוהק וחסר פירוט (גם אם מנמיכים אותו), ואין שחורים בכלל. מה שכן, הבהירות שלו מאוד גבוהה, מה שגורם ללא מעט אנשים להעדיף אותו.

הוא אגב ממש לא היחיד מסוגו. גם לפנסוניק היה ה THL-42U30 עם פנל IPS (בוודאות), בעל זויות צפיה כמעט מושלמות ותמונה לא טובה- עם מחלות קצת אחרות.

אם יש ל- LD460 פנל IPS (אני לא יודע), הרי שהוא מהפשוטים שבהם. האמת היא שזוויות הצפיה שלו טובות בצורה מחשידה, רק הבעיה היא שאין הרבה מה לראות גם מהאמצע...

כבר הרבה זמן שלא קראתי כ"כ הרבה שטויות תחת הכותרת "מקצועי".

הפנל שמגיע עם ה LD וה LK הוא S-IPS (או MVA). בדגמים היקרים של LG מגיע AS-IPS. בטח שלא "פנל זול". לפעמים אפשר למצוא גם H-IPS.

אתה יכול להגיד שאתה לא הצלחת לכייל אותו לדיוק בצבעים, כי אין לך ציוד מקצועי, כי אתה לא יודע שיש לו יכולות כיול של מסכי היי אנד כולל 10 POINT IRE, אתה יכול להגיד שאתה לא אוהב את התוצאות, אבל אתה לא יכול להגיד מקצועית שהצבעים שלו לא טובים. אם יש יתרון למסכים ברמת המיד ריינג' של LG זה דיוק הצבעים המרשים, כפי שנמדד על ידי לא מעט אתרים מקצועיים (באמת) עם ציוד מקצועי למשל:

http://www.televisioninfo.com/content/Lg-32ld450-Lcd-Hdtv-Review/Color-Accuracy.htm

דרך אגב, מבחינת הצבעים, חוות הדעת האישית שלי היא שהוא נראה טוב יותר מכל DELL שראיתי.

לגבי זול, נכון, זה הרעיון בגלל שאין לו מערכות עיבוד מתקדמות, והוא מומלץ פה בפורום לא בגלל שהוא הטלוויזיה הכי טובה שיש, אלא בגלל הלאג הנמוך הנובע מכך.

לגבי הפנסוניק E30, אני יודע שאנשים אוהבים אותה, אבל אם כבר מדברים על "מקצועי", לא כולם מסכימים על כך:

http://www.digitalversus.com/panasonic-viera-tx-lf32e30-p364_10617_60.html

יש לי גם מה להגיד על מה שאמרת על הסמסונגים והסוני אבל פעם אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...