בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר!

biodome

Recommended Posts

האם כל המתלוננים פה הם לקוחות הוט ?

אני בבזק בין לאומי + ...אהממ האמת לא יודע על מה אתם מדברים.

אני בבזק וגם לי בשבוע האחרון האינטרנט לא נסבל, למזלי יש לי עדיין משתמש של סמייל שאני משתמש בו עכשיו, איתו הכל בסדר.

הבעיה היא מעבר להורדות איטיות, בהורדות מfileserve/filesonic, קיבלתי הכי הרבה 10 קילובייט לשנייה, וכל חצי שעה ההורדה הייתה מתנתקת בלי סיבה ואז צריך להמשיך להוריד מהתחלה כי אין פרימיום, גם גלישה רגילה היתה פשוט בלתי נסבלת, ועל בכלל לא היה מה לדבר..

עשיתי בדיקת מהירות בספידנט ולשרת בארץ קיבלתי 1.2 מגה, לשרת בחול פחות מ0.4 מגה, ברגע שעברתי למשתמש של סמייל קיבלתי בשרת בארץ 19.8 ובחול 7.. אבל הכי חשוב? אין ניתוקים של הורדות/סרטונים מיוטיוב וכו'...

זה בהחלט נראה לי כמו תקלה ולא כמו סתם איטיות שנובעת מעומס משתמשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוט+אורנג' 12 מגה. אומנם משלם אקסטרה לאורנג' מול שאר הספקיות, אבל מקבל תמורה למחיר. מהירות גבוהה בכל שעות היום, ברגעים "קשים" אני מקבל 8 מגה ביט בהורדות משרתים, ביוטיוב עובד טוב ובכלליות אני מרוצה. אני נחשב משתמש כבד (יש ימים שאני מוריד 20 גיגה) ושנתיים עם אורנג' לא איכזבו אותי. היו לי בעיות אלחוט ברשת בבית והשירות שלהם היה מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק וגם לי בשבוע האחרון האינטרנט לא נסבל, למזלי יש לי עדיין משתמש של סמייל שאני משתמש בו עכשיו, איתו הכל בסדר.

הבעיה היא מעבר להורדות איטיות, בהורדות מfileserve/filesonic, קיבלתי הכי הרבה 10 קילובייט לשנייה, וכל חצי שעה ההורדה הייתה מתנתקת בלי סיבה ואז צריך להמשיך להוריד מהתחלה כי אין פרימיום, גם גלישה רגילה היתה פשוט בלתי נסבלת, ועל בכלל לא היה מה לדבר..

עשיתי בדיקת מהירות בספידנט ולשרת בארץ קיבלתי 1.2 מגה, לשרת בחול פחות מ0.4 מגה, ברגע שעברתי למשתמש של סמייל קיבלתי בשרת בארץ 19.8 ובחול 7.. אבל הכי חשוב? אין ניתוקים של הורדות/סרטונים מיוטיוב וכו'...

זה בהחלט נראה לי כמו תקלה ולא כמו סתם איטיות שנובעת מעומס משתמשים..

תנסה את TOR, זה פתר לי את בעיית הניתוקים. כמובן, אם יש לך משתמש בספק אחר אז זה בטח עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה מה עושים?

אני גם כמוכם על + בינלאומי(למרות שהרוב פה + הוט) על 10 מגה, ובזמן האחרון זה פשוט בלתי נסבל! קבוע איטיות להורדות בחו''ל, והטעינה של אין בכלל מה לדבר. זה זוחל ברמות קשות, חצי שעה טעינה לראות סרטון מסכן של 2 דק'.

אפילו למשל עכשיו, מוריד לי MEGAUPLOAD על 20 קילובייט, בFILESONIC על 15, ו-WUPLOAD 25,

אותו דבר קורה גם בFILESERV, NETLOAD, HOTFILE

נשאר חודשיים "להתייחבות" איתם.

פעם ההייתי ב013 והתנתקתי מהם אחרי שגם הייתה איטיות בלתי נסבלת. על 012 שמעתי דברים רעים במיוחד בעניין המהירות.

מה זה TOR? אתה מתכוון טורנט?

מישהו יכול להביא רשימה של קישורי הורדות מחו''ל לראות על כמה זה מצליח לרדת לי? (אני לא מתכוון בהכרח אתרי שיתוף קבצים כמו MU וכו' אלה בכלל כמו למשל DOWNLOAD.COM שממנו הצלחתי להוריד על המקסימום שלי)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הכי מפגרת שראיתי בחיים שלי ומי שכתב אותה עוד יותר טיפש תפסיקו כבר להתבכיין

לא טוב לכם תעברו ספקית לא מבין הקטע הזה להתבכיין בפורומים אנשים פה מורידים 200 גיגה בשבוע שלא נדבר על

לטחון את ה UPLOAD ואז מתבכיינים אני בטוח שאם הייתם משלמים לספקית לפי פעימות ובלי הגבלות לחו"ל הייתם טסים לספקית אחרת

לכו תקראו מה קורה בספקיות בחו"ל ומה הם עושים ללקוחות שלהם ואז תבינו באיזה רמה אתם חיים פה מבחינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הכי מפגרת שראיתי בחיים שלי ומי שכתב אותה עוד יותר טיפש תפסיקו כבר להתבכיין

לא טוב לכם תעברו ספקית לא מבין הקטע הזה להתבכיין בפורומים אנשים פה מורידים 200 גיגה בשבוע שלא נדבר על

לטחון את ה UPLOAD ואז מתבכיינים אני בטוח שאם הייתם משלמים לספקית לפי פעימות ובלי הגבלות לחו"ל הייתם טסים לספקית אחרת

לכו תקראו מה קורה בספקיות בחו"ל ומה הם עושים ללקוחות שלהם ואז תבינו באיזה רמה אתם חיים פה מבחינת אינטרנט

הפוסט הכי מפגר שקראתי בחיים שלי...

אם הספקיות בחו"ל דופקות את הלקוחות שלהן, אז זה עושה את העניין תקין ?

אני לא מגיע לנפח של 30GB בחודש, ועם ועדיין "סובל" מהאיטיות המדוברת. המצב אינו הרבה יותר טוב בחברות האחרות, אז זה לא בדיוק פתרון לבוא ולאמר תעבור לחברה אחרת.

אין לי בעיה שהחברות יחסמו, יתעדפו, יסננו, וכו'. אני רוצה שקיפות בעניין, לא רוצה הבטחות ושקרים (כמו בזב"ל, שנראה כי יש תגובות סותרות מתוך החברה).

אני עבדתי באחת החברות, ובתוקף תפקידי הכרתי את רוב הפולישטיקים שהחברה עשתה, שלרוב בתפקידים הזוטרים הקודמים שלי בחברה, נאלצתי לשקר ללקוחות ללא ידיעתי (המידע הינו מוסתר מרוב עובדי החברה). החברות רחוקות מלהיות תמימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהתבכיין בפורומים זה כן יפתור לך את הבעיות ?

בתור אחד שעבד בתמיכה טכנית אני מצפה ממך להבין שנציג לא יבוא ויגיד לך נכון זה חישוב כלכלי נטו ובגלל זה

אתה סובל או שמעדיפים לתעדף לקוחות עסקיים במקום ה150 שקל שאתה משלם בחודש, אתה חי בישראל תתעורר, כמה שמנסים להסתיר

מהנציגי תמיכה את האמת זה לא תמיד עוזר כי גם בנציגי תמיכה יש כמה אינטיליגנטים אבל אף אחד מהם לא יבוא ויגיד לך את זה בפנים

כי זאת הפרנסה שלו אז אם מחייבים אותו "לשקר במילים מכוונות" הוא יעשה את זה אין ברירה אחרת אז אל תח]פש צדק.

בקשר לכתבה הזאת אני בטוח שלפחות 40% מהלקוחות בכלל מדברים על איטיות במעברי דפים וכל מיני שטויות שבכלל קשורות למחשב

נטו ולא לחיבור לאינטרנט, עכשיו למה הכתבה הזאת מפגרת כל כך כי הספקיות לא מתחייבות לתת לך רוחב פס לחו"ל אז איך הכתבה הזאת

יכולה להשפיע בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, גם אני יכול לספר עד כמה קשה לי :kopfpatsch::sleep: , אבל הייתי רוצה לדעת לאן כדאי לעבור - יש למישהו תובנות?

תנסה ארה"ב או מרכז אירופה... במיוחד הולנד... נורווגיה... מדינה עם קצב האינטרנט הגבוה בעולם...

זה הכל עניין של רצון - לבזק יש תקלה בשרתים כבר מתחילת השנה והם עדיין משוכנעים שאין להם שום דבר אפילו אחרי הדיון המעמיק שנכתב כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...