בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר!

biodome

Recommended Posts

אני בהוט עם בינלאומי ללא חייגן 12M.

נמאס לי כבר לשלם על חבילת גלישה מהירה ולא להיות מסוגל אפילו לטעון אתרים! שלא לדבר על הורדות..

יוטיוב בכלל חלום נידח.. מצב אבסורדי פשוט.

היו למודם (Thomson TCM425) קצת בעיות של סנכרון לאחרונה.. הכי זוועה שכל יום כיפור הוא לא הסתנכרן, באסה אטומית.

היו היום שוב בעיות סנכרון והתמיכה החליטו לשלוח טכנאי ביום שישי - יש משהו שהוא באמת יכול לעשות?

הגלישה האיטית אני מניח שהיא אשמת הספק, ולא התשתית והראוטר (אדימקס 6424N) כי זה תלוי בשעות היום.

עכשיו במהלך היום המצב בכי רע, בלילה אני עוד יכול להוריד על 600KB, בבוקר המוקדמות אפילו הקצב המלא שלי של 1500KB.

וזה ניוזגרופס אני אמור לקבל קצב מלא כל הזמן.

זה כבר לא Traffic shaping זמני זה פשוט מצב תמידי ובלתי ניסבל וגם לא שום תקלה זמנית.

קראתי כאן שללא חייגן עלול להיות סיבה לבעיה? זה מוכח או סתם אגדה אורבנית?

תשתית בעיה קצת להחליף, אין כאן תשתית של וזו דירה שכורה.

אבל ספק - למי עוברים?? אני קורא כאן הרבה שרשורים של זוועות בינלאומי, חבל שהם התדרדרו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיבור ללא חייגן אצל בינלאומי חנוק פחד ברמות מסויטות.

בדוק.

וודאי.

מוחלט.

אתה במסלול התעללות מירבית שלהם.

דרך אגב, גם בלילה יש להם קטעים.

כל לילה בשעה 3 כמו שעון חנק חזק חזק, לאגים ואיטיות מזעזעת.

כאילו יש להם איזה תעבורה שהם שולחים או מקבלים מחול וקבעו לעשות את זה בשעה הזאת.

ושאר הלקוחות? שילכו לישון, את מי זה מעניין הלקוחות.

שיחכו.

לי ידוע על עשרות טלפונים שהם קיבלו בעניין ממני ואנשים שאני מכיר.

בהערכה גסה אפשר להניח שהם קיבלו מאות תלונות בעניין.

ולמרות זאת הדבר לא סודר במשך חודשים(וככל הידוע לי עד היום).

חוץ מלעבור לחייגן ואולי להוסיף שיעבירו אותך מאינטרנט סוג ז' לסוג ה' ו'ד אל תצפה לפתרונות מ014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלב ראשון - תנסה לעבור לחיבור עם חייגן

אם התוצאות עדיין לא מספיק טובות

שלב שני - תוסיף - אם תעשה את זה דרך קשרי לקוחות תקבל את זה בחינם (או לפחות כמעט חינם)

זה לא המצב בשאר החברות הוא מזהיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא בהתחייבות אני מציע לך לנסות את טריפל סי, שירות מצוין ואני תמיד על מגה+ בהורדות במסלול של 10 מגה.

באמת שהשירות ממש הפתיע אותי שהיו בעיות(שהסתבר שהם של התשתית בסוף אבל עדיין) היו אדיבים מקצועיים ולא נשמעו כאילו הם רוצים למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה המשתמש שלך בבזק בין לאומי תרים חייגן ל-matav.bezeqint.net...

בכל מקרה אתה יכול לנסות בדיקת מהירות מול HOT, זה לא יוצא "לאינטרנט" השרתים נמצאים בתוך הרשת הפנימית של HOT ככה שאתה אמור לקבל מהירות מקסימאלית כל עוד אין בעיות תשתית. כמו כן תנסה לברר איזה תדרים יש באזור שלך, ולחפש downstream פנוי יותר, בDOCSIS3(euro) כל Downstream מספק 55Mbit, לHot יש עד 8 כאלה ברוב המקרים. מה שאומר כ-450Mmbit לכל האזור שלך, אם HOT היא הבעיה תנסה בכל מחיר לקבל מהם מודם של DOCSIS3 כיוון שהוא חייב לתמוך לפחות בסנכרון מול 4 ערוצים בו זמנית, מה שאומר שהסיכוי שלך לקבל את כל רוחב הפס שלך גם באזור עמוס הרבה יותר גבוה מאנשים עם מודמים של DOCSIS2 כמו הטומסון(ד"א המודם הגרוע ביותר ש-HOT חילקו איי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעבור לשום חבילה. גם בפורום הזה קראתי ובעצמי התקשרתי לבזק בינלאומי ואמרו לי שיש להם תקלה שהם לא מתגברים עליה כבר יותר משבוע. איש גם לא יודע מתי הם יתגברו עליה. אני מציע שכל אחד שיש לו בעיה, לפחות לשלוח מייל אדום ל- ynet כדי שיפרסמו את זה ואולי מישהו יתבע אותם בתביעה ייצוגית. ושנית להתקשר ולבקש פיצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תצליחו בתביעה, אין הוכחות מוצקות וגם 014 לא יעזרו לכם עם כאלו.

וגם בסעיפים הדבילים של 014 הם מודיעים שאינם מתחייבים למהירות בחו"ל,

בכלל אני חושב שזה רק פילטרים כי סטטוס הגיימר נשאר מהיר ומתועודף.

אני שלמתי ממש זול לאינטרנט 5 מגה ב 13 שקל מיוחד לסטודנטים אצל 014,

מהירות מחרידה, אייטית אפילו באתרים בסיסים כמו גימייל,

בסוף הסאגה התנתקתי והתחברתי לאקספון שהם הכי זולים,

פשוט מהיר, לא ממליץ על אקספון או כל ספק אחר כי יש הרבה,

אבל הרעיון שהיה שווה לשלם יותר ולקבל מה שצריך.

שילמתי 13 שקל וקיבלתי מהירות של 0.5 במקום 5....

עכשיו משלם 25 ומקבל 5 מגה אמיתי...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם אותה הבעיה. אני משלם לנזק עבור 2.5 ובהוט אני על 12 מגה תשתית עד לפני כשבועיים האינטרנט טס בלילה ובבוקר הייתי מוריד על מקסימום וביום היה איטי.. האמת הסידור הזה היה מצויין בשבילי כי אני רוב הזמן בלילה באינטרנט ..מה גם שילמתי להם על 2.5 וקיבלתי 12 מגה, אבל לאחרונה גם בלילה האינטרנט זוחל.. מחר אני הולך להתנתק מהם. מישהו יודע אולי איך נטוויז'ן האם יש להם את אותם הבעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איילון - פקקים כל היום ופנוי בלילה וסופי שבוע.

מספיק מובן? אין פה משאבים שפתאום יופיעו משום מקום כאשר יש כמות כזאת של מנויים וכאלו הגבלות של תקשורת שהיא מעבר לגבולות המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת דוגמא מצויינת בקשר לפקקים באיילון אבל זה לא ממש נכון כי בספקיות אחרת עובד סבבה לגמרי ניסיתי ביוזר של 012

ומוריד מחו"ל מצוין.

לפי דעתי לא מדובר בתקלה אלה שבזק בינלאומי לא קונה מספיק רוחב פס לחו"ל או שהשרתים בלונדון ופרנקפורט עמוסים וצריך להוסיף ציוד ויש לה המון מנויים וזה גורם להאטה משמעותית

ע"פ החוק הם יכולים לעשות את זה כי הם לא מחוייבים למהירות לחו"ל ואין ממש מה לעשות אם זה חוץ מלעבור לספקית אחרת.

יש עוד אופציה שבזק בינלאומי עושה את זה בכוונה אולי היא מעדיפה שהגיימרים הפרטיים יתנתקו במקום לקנות רוחב פס בשבילם

אולי זה חישוב כלכלי בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה דיי ברור מה שהם עושים. כמו שיש את הנתיב המהיר באיילון בו אין פקקים ועולה כסף, כנ"ל אצלהם.. אתה רוצה שזה באמת יהיה מהיר כמו שזה אמור להיות תעבור לנתיב נפרד ע"ע חבילת או PRIVATE NGN ולא תהיה תקוע בפקק כמו כל האחרים.

העניין שהשוואה אכן לא נכונה אם בחברה אחרת (כמו 012 נטוויז'ן) אתה מקבל את המהירות שאתה אמור לקבל בנתיב הרגיל.

זה כאילו כל נתיב באיילון הוא של חברה אחרת, והנתיב של 014 הכי עמוס אם אתה לא משלם להם אקסטרא ועובר לנתיב הנפרד וה"מהיר" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיר אותך שוב לכביש המהיר. אם בכביש היו נוסעים שליש מכמות המכוניות שנושסעות בו המצב היה שונה?

זה בדיוק מה שקורה עם כל חברה כזאת - אין שום תיאום בין חטיבת שיווק/מכירות לבין חטיבת הנדסה מבחינת המשאבים שהחברה יכולה לספק לכמות הלקוחות שיש לה.

כאשר היה ללקוחות של חברה X רע הם כולם הצביעו ברגליים ועברו לחברה Y ועכשיו כל מי שבY מתלונן כי הוא מתחלק במשאבים עם כל מי שעבר לשם.

היום זה בינ"ל ומחר זה כל חברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...