בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר! - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי - זוחל ביום, בסדר בלילה - נמאס כבר!

biodome

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם, לפני שבועיים התחברתי ל-014 NGN וכל החארטות שלהם ל-20 מגה, לא זז.

התנתקתי וקיבלתי משימור הלקוחות של נטוויזן 3 חודשים חינם גיימר+20 מגה ומחיר המשך 40 ש"ח לחודש (כולל גיימר) גם מחיר מצויין וגם האינטרנט טס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
:bash: מעניין למה כולם לא מקבלים מהירות גלישה נורמלית ביום ופיתאום כולם גולשים מהר בלילה לפי מה שאני מבין שבזק פורסים קו חדש לחול ונזק בן לאומי והם רוצים שעסקים בעיקר ישלמו יותר ושהייה לזה הצדקה אז הם עושים כול מני שיטות העיקר להגיד תיראו יש בעיות ביגלל זה הייה כדיי לכם לעבור לקו החדש בטח זה יעלה יותר כך נזק בן לאומי מצדיק לפחות לעצמו למה הצרכן צריך קו חדש ומי שיאמין להן גם ישלם יותר וזה מה שהם רוצים ולפי מה שאני רואה הם מעדפים את המיגזר העסקי ולא הפרטי ולכן כול הבעיות נ.ב ונזק בן לאומי יש בנהים קשר ואוליי גם יקבלו מחיר טוב לקו החדש כך שנהיים ירביחו והצרכן ישלם יקר אוליי ניקבל מהירות נורמלית סןף סוף או שימשחו הבעיות ושום דבר לא ישתנה חוץ מהמחיר שהייה יותר יקר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) יש המצאה סינית עתיקה שנקראת "סימני פיסוק". אני ממליץ שתעיף מבט, אולי תמצא את זה שימושי.

ב) יש נקודה מעניינת שמתחבאת בפוסט:

באופן קלאסי בעיות הקצב העיקריות תמיד היו משעות הערב המוקדמות עד עמוק לתוך הלילה. בבקרים תמיד היה קצב גבוה יחסית.

זאת לעומת המצב מתחילת נובמבר, שבו דווקא בערב היו הכי פחות בעיות גלישה.

אגב: מאתמול בערך המצב אצלי השתפר פלאים. האם עוד מישהו יכול לאשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) יש המצאה סינית עתיקה שנקראת "סימני פיסוק". אני ממליץ שתעיף מבט, אולי תמצא את זה שימושי.

ב) יש נקודה מעניינת שמתחבאת בפוסט:

באופן קלאסי בעיות הקצב העיקריות תמיד היו משעות הערב המוקדמות עד עמוק לתוך הלילה. בבקרים תמיד היה קצב גבוה יחסית.

זאת לעומת המצב מתחילת נובמבר, שבו דווקא בערב היו הכי פחות בעיות גלישה.

אגב: מאתמול בערך המצב אצלי השתפר פלאים. האם עוד מישהו יכול לאשר?

משיחה איתם אמרו לי שאמור להשתפר ביום רביעי או שלישי בערב.

הם לקראת סיום התקלה בלה בלה בלה.

לא יסדרו את זה אני מתחיל לחפש ספק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בסינדרום של מר. ישראלי. דופקים אותו והוא רק מתלונן. כשזה כבר ממש כואב לו, הוא מתקשר למוקד בעצבים -ואחרי 10 דקות של המתנה מאולפת- המוקדן משתיק אותו לחצי שנה\שנה עם מחיר "מבצע" :kopfpatsch: (הרי העיקר לא לצאת פראייר).

חברים, הגיע הזמן לצאת מהבועה. האיטיות בבב"ל\נטויז'ן\012 ושות' זה לא משהו חדש, ואם ממש מתאמצים אפשר להביא דיונים כאלו גם מ2004.

היום חצי מהפורום מלא בדיונים על איטיות. דיי. דופקים אותכם? אל תהיו פראיירים, לא צריך לבזבז את הזמן היקר שלכם בטלפונים שאין להם שום תועלת.

יש חוק במדינה והוא לצידנו. מסמך אחד ששולחים בפקס אחד בחינם ואני מבטיח שתקבלו את מלוא תשומת הלב של המוקד.

ואם זה לא יעזור? פשוט מאוד -- תתנתקו. אל תאיימו, פשוט תעשו את זה. אם תרצו לחזור הם יחכו לכם בזרועות פתוחות.

חברות התקשורות הגדולות בזות לנו -הלקוחות שלהם, שמשלמים להם את המשכורת. הם משתמשים בטריקים שגובלים בפלילי ע"מ להשאיר אותנו שבויים שלהם. במקום לתת לזה להמשיך אפשר פשוט להחזיר מלחמה.

היום אני מחובר להוט וטריפל-סי כבר שנה ואני מבסוט עד הגג. לפני כן הייתי באקספון מאז שהם נכנסו לארץ והייתי מאושר גם-כן.

אלו חברות שמכבדות את הלקוחות שלהם (או לפחות גורמות להם להרגיש כך), המחירים שקופים וקבועים, אין התחייבויות ואם אתם לא מרוצים תוכלו תמיד להתנתק בלי כל החר* מסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בסינדרום של מר. ישראלי. דופקים אותו והוא רק מתלונן. כשזה כבר ממש כואב לו, הוא מתקשר למוקד בעצבים -ואחרי 10 דקות של המתנה מאולפת- המוקדן משתיק אותו לחצי שנה\שנה עם מחיר "מבצע" :kopfpatsch: (הרי העיקר לא לצאת פראייר).

חברים, הגיע הזמן לצאת מהבועה. האיטיות בבב"ל\נטויז'ן\012 ושות' זה לא משהו חדש, ואם ממש מתאמצים אפשר להביא דיונים כאלו גם מ2004.

היום חצי מהפורום מלא בדיונים על איטיות. דיי. דופקים אותכם? אל תהיו פראיירים, לא צריך לבזבז את הזמן היקר שלכם בטלפונים שאין להם שום תועלת.

יש חוק במדינה והוא לצידנו. מסמך אחד ששולחים בפקס אחד בחינם ואני מבטיח שתקבלו את מלוא תשומת הלב של המוקד.

ואם זה לא יעזור? פשוט מאוד -- תתנתקו. אל תאיימו, פשוט תעשו את זה. אם תרצו לחזור הם יחכו לכם בזרועות פתוחות.

חברות התקשורות הגדולות בזות לנו -הלקוחות שלהם, שמשלמים להם את המשכורת. הם משתמשים בטריקים שגובלים בפלילי ע"מ להשאיר אותנו שבויים שלהם. במקום לתת לזה להמשיך אפשר פשוט להחזיר מלחמה.

היום אני מחובר להוט וטריפל-סי כבר שנה ואני מבסוט עד הגג. לפני כן הייתי באקספון מאז שהם נכנסו לארץ והייתי מאושר גם-כן.

אלו חברות שמכבדות את הלקוחות שלהם (או לפחות גורמות להם להרגיש כך), המחירים שקופים וקבועים, אין התחייבויות ואם אתם לא מרוצים תוכלו תמיד להתנתק בלי כל החר* מסביב.

אנחנו מדברים פה על תקלה ספציפית שכבר נפתרה, לא על משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון מהיר יותר לעומת הקודם שהצעתי:

מתקשרים לבזק בינלאומי, מבקשים להקפיא מנוי עד אמצע נובמבר כי "יוצאים לחופשה ואין מישהו אחר בבית", במקביל מתקשרים לספק אחר ומתחברים דרכו לאינטרנט. כשיגיע ה-8.11 בעוד שבועיים, מתקשרים שוב לבזק בינלאומי ומתנתקים עם קנס מופחת.

כך לא תשלמו לבזק בינלאומי על השבועיים האלה, ותוכלו להנות כבר היום מספק אחר עם נורמלי.

התחברתי לאקספון בשיטה הזו לפני שעה, 35 ש"ח ל-12MB, והאינטרנט טס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכו להיות אטומים... ולחשוב שמעבר לספק אחר יישנה הרבה כל כך, זה רק זמני עד שאקספון תגיע לרמה של בן לאומי, וזאת אחרי שכל המשתמשים ידהרו כמו במירוץ סוסים ישר "לספק" שלא מגביל ולא עושה קונצים לכאורה..

אבל עד שיתחיל לא להשתלם להם לתת רוחב פס למשתמשים ה"כבדים" אז התמונה תשתנה. ככה גם היה בלטאה האדומה נט וויז'ן..

ואז שוב תחליפו ספק וככה הלאה והלאה. אני מנוסה בזה כל כך הרבה שנים עד כדי כך שהתרגלתי למהירות ולפינגים הגבוהים ממש נהייתי אלוף במשחקי בזכות הפינגים הגבוהים ::)

לא שכחנו שכל הספקיות תלויות בבזק..

בקיצור רק לקוות שהפועלים הזרים יסיימו את הקמת התשתית של הכבל תת הימי ונסיים עם הסגה הזאת כבר... או שאוליי מן הסתם לא...?!

שיהיה המשך גלישה איטית ופינגים של 1000 אמן כן יהי רצון! חזק ואמץ!

אל תתייחסו אני סתם צ'יני ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכו להיות אטומים... ולחשוב שמעבר לספק אחר יישנה הרבה כל כך, זה רק זמני עד שאקספון תגיע לרמה של בן לאומי, וזאת אחרי שכל המשתמשים ידהרו כמו במירוץ סוסים ישר "לספק" שלא מגביל ולא עושה קונצים לכאורה..

נכון לעכשיו הם טובים יותר.

אז עכשיו כדאי אולי לעבור ואח"כ להמשיך האפשרויות הטובות יותר כש"כולם ידהרו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו הם טובים יותר.

אז עכשיו כדאי אולי לעבור ואח"כ להמשיך האפשרויות הטובות יותר כש"כולם ידהרו"

מסכים מצד אחד, אבל בעיקרון לאור העובדה שזה נמשך הרבה שנים.. עדיף לטפל בעניין הזה מהשורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...