איזה ספקית אינטרנט לדעתך הכי משתלמת ומספקת את הביצועים הטובים ביותר? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספקית אינטרנט לדעתך הכי משתלמת ומספקת את הביצועים הטובים ביותר?

yoni_h

איזה ספקית אינטרנט לדעתך הכי משתלמת ומספקת את הביצועים הטובים ביותר?  

1580 הצבעות

1. 1. איזה ספקית אינטרנט לדעתך הכי משתלמת ומספקת את הביצועים הטובים ביותר?

• בזק בינלאומי
    • נטוויז'ן
    • טריפל סי
    • 012
    • 018
      0
    • אורנג'
    • אין לי ניסיון עם ספקיות אחרות אבל לדעתי האינטרנט שלי עובד בסדר גמור
    • אין לי ניסיון עם ספקיות אחרות אבל לדעתי האינטרנט שלי סביר וכנראה שלא הכי טוב
    • אין לי ניסיון עם ספקיות אחרות אבל לדעתי האינטרנט שלי גרוע וחייב לעבור לספקית אחרת!
    • האינטרנט שלי טוב אבל בגלל שיש לי גיימר ולא מעניין אותי פרט לפינגים במשחקים
    • הספקית שלי מעולה, אבל אני לא רוצה לשתף כדי שלא יבואו המוני אנשים ויהרסו את החוויה

Recommended Posts

לחברות האינטרנט קל מאוד לתעתע בלקוחות.

בהתחלה וכל עוד אתם לא עושים כלום בחשבון כנראה שתהיו על הגדרות לא מגבילות במיוחד.

אבל אם תצפו כל יום שעות בסרטוני יוטוב המערכת תעביר אותכם לפרופיל מגביל יותר ויותר.

יש אלמנט הידרדרות מובנה במערכת שלהם, או על פי וותק או שימוש חודשי.

בגלל זה הרבה אנשים מרגישים שיפור במהירות כשהם עוברים חבילה, כי הגדרות החנק שלהם התאפסו.

בגלל זה גם כל כך קל להתבלבל מכל הדיווחים הסותרים של אנשים על ביצועי האינטרנט שלהם (מעבר למימד השעות והשימוש שמשתנה מאדם לאדם ומשפיע על תפיסתם).

אז אם עברתם חברה והכל מרגיש טוב, זה עוד לא אומר כלום.

תוך חודשיים זה יכול להשתנות בשבילכם.

כנראה שלאנשי התמיכה גם אין גישה מלאה (או חלקית) לעניין הזה.

הכל מוגדר ומנוהל כאוטומציה ע"י האדמין של שרתי האינטרנט, כחלק מהמהלכים להתמודד עם TRAFFIC ברמה הגלובלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת השערה שמבוססת על נסיון אישי ודיווחים של המון אנשים + הבנה של הבעיה מבחינת הספק + הבנה של איך אנשים משתמשים באינטרנט (מהקל עד הכבד) + הבנה של הציוד בו משתמשים והגדרות שרת שהגיוני שיהיו + שיחות שהיו לי עם אנשי תמיכה (חלקם חברים וותיקים) + הכירות אישית עם אדמין ראשי/בכיר של חברת + הנסיון שלי כמנהל תמיכה טכנית בחברת בעבר וההיכרות שלי עם המנכ"ל והשיחות שהתרחשו עם האדמין כשהאזנתי ממרחק 3 מטר.

מנכ"ל שבסופו של דבר עשה תרגיל עוקץ ענק ודפק המון ספקים לקוחות ובעלי מניות.

וכנראה עדיין חי טוב ועושה הרבה כסף.

אז נכון, במידה מסוימת זאת השערה.

מסוג ההשערות שהייתי מהמר עליהם בלי לחשוב פעמיים סכומים גדולים, בדומה לרביעיה של אסים בפוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: השערה מושכלת ומלומדת.

אני מסכים, צירוף מקרים ייתכן כאשר אתה נתקל ב 2,3 או 4 מקרים, לא כאשר מדובר במאות ואלפים.

בכל חברה יש ניטור על הרשת, זאת אומרת שיש אח גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברות האינטרנט קל מאוד לתעתע בלקוחות.

בהתחלה וכל עוד אתם לא עושים כלום בחשבון כנראה שתהיו על הגדרות לא מגבילות במיוחד.

אבל אם תצפו כל יום שעות בסרטוני יוטוב המערכת תעביר אותכם לפרופיל מגביל יותר ויותר.

יש אלמנט הידרדרות מובנה במערכת שלהם, או על פי וותק או שימוש חודשי.

בגלל זה הרבה אנשים מרגישים שיפור במהירות כשהם עוברים חבילה, כי הגדרות החנק שלהם התאפסו.

בגלל זה גם כל כך קל להתבלבל מכל הדיווחים הסותרים של אנשים על ביצועי האינטרנט שלהם (מעבר למימד השעות והשימוש שמשתנה מאדם לאדם ומשפיע על תפיסתם).

אז אם עברתם חברה והכל מרגיש טוב, זה עוד לא אומר כלום.

תוך חודשיים זה יכול להשתנות בשבילכם.

כנראה שלאנשי התמיכה גם אין גישה מלאה (או חלקית) לעניין הזה.

הכל מוגדר ומנוהל כאוטומציה ע"י האדמין של שרתי האינטרנט, כחלק מהמהלכים להתמודד עם TRAFFIC ברמה הגלובלית.

איך אתה מסביר שבכל התקופה בבזק בינלאומי טחנתי Torrentleech מהבוקר עד הערב לעיתים קבצים של מאות ג'יגה במכה וקיבלתי 100% רוחב פס כל הזמן אפילו בימים העמוסים ביותר. מצד שני , סטים ועוד כל מיני שירותים הוגבלו בצורת כזאת שלא הייתי מסוגל לראות קליפ באיכות 360P וסטים הוריד על 40 ק"ב בלילה.

נטווזין מספקים גלישה מאוזנת יותר. טורנטים בשעות לא עמוסות עובדים על 100% ובשעות עמוסות על 60-70%. וסטים עובדים כמו שצריך כל הזמן.

השערה יפה, אבל במקרה שלי לא עומדת במבחן המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש להם CACHE לTORRENTLEECH.

אם תחפש איך ומה תגלה שיש דברים ששמו להם הגדרות חנק מחמירות, ודברים אחרים שמשום מה או שנעלמו מעיני הרדאר, או שמסיבה אחרת הוגדרו אחרת.

בנוסף יש את המימד האנושי, אתה לא מצפה ממני להאמין שזה באמת 100% 24/7.

לדעתי אתה "קצת" מותח את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש להם CACHE לTORRENTLEECH.

זה לא אולי, זה בטוח. מי שהולך עם העדר ומוריד כל הזמן את "הדבר החם הנוכחי" שהעדר מוריד, כמעט אף פעם לא יסבול, גם כי הספקים עושים cache לתעבורה פופולרית (וזה ידוע כבר כמה שנים טובות), וגם כי חלק ניכר מהמקורות שלו יהיו בתוך , מה שכמעט אף פעם לא מוגבל.

אם תחפש איך ומה תגלה שיש דברים ששמו להם הגדרות חנק מחמירות, ודברים אחרים שמשום מה או שנעלמו מעיני הרדאר, או שמסיבה אחרת הוגדרו אחרת.

הנקודה היא שאין לו אפשרות לחפש איך ומה. ההגדרות האלה לא גלויות לו. הן לא גלויות גם כמעט לאף אחד בתוך המערכת של הספק. זה גם לא נעשה ידנית (מי יעבור ידנית לבדוק ולשים ולבטל הגבלות למאות אלפי לקוחות?) ברור שיש שם איזושהי מערכת אוטומטית שמקבלת החלטות על סמך היוריסטיקות כאלה ואחרות, עם אפשרות מסוימת להתערבות אנושית. אבל אני בספק שמישהו חוץ מבודדים יודע מי ומתי מתערב ומשנה הגדרות, או איך המערכת עושה זאת אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שכל העונות של בבילון 5 -CLONE וסאגה של מלחמת הכוכבים באיכות בלו ריי קובץ של 250 ג'יגה זה לא בדיוק הקבצים הלוהטים בישראל ובכל זאת הורדתי מהר בלי בעיות.

תשמע אני לא צריך לתת לך דין וחשבון. אני התלוננתי לא פעם ולא פעמיים על דפי הפורום שיוטיוב לא מזרים קליפים באיכות 360P וסטים לא זז. טורנטים אצלי תמיד עפו. תמיד. תאמין, לא תאמין, לא באמת אכפת לי. אני רק שמח שנטוויזין נותנים לי חבילה מאוזנת יותר ובמחיר הרבה, הרבה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מסתמן שהכל חרא, לא? עוד לא הצלחתי לדוג מפה איזה המלצה שתתאים לצרכים שלי....

לי יש בזב"ל על . יוטיוב בגדר חלום רחוק ואני בקושי נוגע בו. הסרטים היחידים שעובדים אלה סרטים שמקושרים מאתרים ישראלים - ככל הנראה סרטים שעברו caching כזה או אחר לשרתים מקומיים של , ולכן זה עובד. כל דבר אחר, גם ב-240p לא באמת זורם.

הורדות בסטים עובד זוועה. טורנט לא עובד בכלל (אם כי ראוי לציון שמעולם לא עבד אצלי טורנט, יש אצלי קללה. על פני 5 מחשבים ואיזה 6 ספקיות לא עובד לי טורנט - אבל זה סיפור לת'רד אחר).

אני משחק SC2 ברשת ועובד אחלה האמת, כמעט תמיד. לפעמים יש לאגים קלים אבל לא משהו רציני.

והורדות ישירות עובד... סביר, נקרא לזה. אם יש 3-4 קבצים (וכל אחד מהם מפוצל פנימית ל-2-3 חלקים...) אז אני מגיע פחות או יותר למקסימום של החיבור (5 מגה). אם אני יורד לקובץ או שניים זה כבר מתחיל להתרחק מהמקסימום. קובץ אחד יכול לרדת גם על 1 מגה, בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...